Glavni meni

Treæi roðendan moto manijaka 19.10.2013 !!

Započeo Gašpar, 15 Septembar, 2013, 01:48

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gašpar

Mo¾da nisam vi¹e u "upravi", ali sam zato i dalje ponosan ¹to sam delom tvorac svega ovoga. Za taèno mesec dana biæe 3 godine kako smo se Nadalina, dzimika, UFF, Kengur i ja okupili u jednom kafiæu na Obiliæevom sa jednim razlogom - "Ovako vi¹e ne ide, svi smo banovani. Hoæemo da pravimo na¹e mesto za dru¾enje."

Krenuli smo skroz opu¹teno, zezali se, pozvali drugare, pozitivna atmosfera se ¹irila i tada nastade bum. Forum je poèeo da se ¹iri kao zaraza i gde smo danas?
5.166 èlanova
437.258 poruka
12127 tema
Oko 1500 ljudi dnevno otvori MotoManijake

Od samog poèetka, bilo je lepih stvari, ali da se ne la¾emo, nailazili smo i na pote¹koæe. Pote¹koæe su se uglavnom bezo re¹avale i bile su zasnovane na problemu sa hostingom, mojim fejlom sa slikama, botovima, .... ali sve je re¹eno brzo.

Mo¾da forum nije najsavr¹eniji, ali da nije foruma verovatno bi se retko ko od nas meðusobno poznavao.
Ja sam ba¹ preko foruma stekao neke od pravih prijatelja.


No da se manim ovog emotivnog dela.

Prvi roðendan smo napravili u Skadarliji



http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,5472.0.html

Drugi roðendan smo napravili na Adi



http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,10845.0.html


Treæi æe verovatno takoðe biti na Adi, ali prepu¹tam odgovornima da to odluèe i organizuju.
Ja sam se samo setio da je 15. oktobra tri godine od osnivanja i da to treba proslaviti kako nam dolikuje  [cheers]

Lazic

Prisutan u svim agregatnim stanjima...:D

UFF


juga


MIGE

Dolazim naravno...samo steta je sto se drustvo rasulo...jbg

Bori¹a

15og oktobra 2010te ja polozio za skuteeeeer
neka je sa srecom, da proslavite i 30ti [cheers]

ЯЭВОЛУТИОН

Borisa ...jel da skupljamo pare za kurvu raspalu.....prosli put je urednistvo bilo protiv, ali posto si sve smorio , mislim da ovog puta nece biti problema....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

clutch&brake

Borisa da heeeeebeeeeee.... uraaaaaaaaaaaaa
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Lazic

Citat: MIGE poslato 15 Septembar, 2013, 09:51
Dolazim naravno...samo steta je sto se drustvo rasulo...jbg

Taj detalj ba¹ ¾ulja, da zna¹... Kad smo magarci koji ¾ive u magareland-u...

Che


Alchemist

You're just jealous cause voices are talking to me

MIGE

Citat: Laziæ poslato 15 Septembar, 2013, 16:38
Citat: MIGE poslato 15 Septembar, 2013, 09:51
Dolazim naravno...samo steta je sto se drustvo rasulo...jbg

Taj detalj ba¹ ¾ulja, da zna¹... Kad smo magarci koji ¾ive u magareland-u...
pa laki,u pravu si...ja sam malo staromodan..vezujem se brzo za ljude,valjda zato I imam dosta drugara...realno govoreci,koga imas ovde u staroj ekipi???ufa,dzimiku,gaspara koji vise nije u ekipi...nada se nadurila I opet pise tamo odakle su je oterali..sszgo je daleko,kengur ima obaveza ...

MIGE

a gde je andrey,zmija I gavrolini???se secas kad smo isli u pancevo I kad su mnogi kao gavra dosli iz daleka???

BANE BROTHERHOOD

15 OKTOBAR REZERVISANOOOO  [yahoo] ...ZA MOTOMANIJAKE [cheers] [yahoo] [yahoo] [yahoo]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Lazic

Citat: MIGE poslato 15 Septembar, 2013, 21:12
a gde je andrey,zmija I gavrolini???se secas kad smo isli u pancevo I kad su mnogi kao gavra dosli iz daleka???

I D¾igi je tada zapucao iz Novog Sada ¹inobusom preko Zrenjanina...:(

Jefta


MIGE

Citat: Laziæ poslato 15 Septembar, 2013, 22:24
Citat: MIGE poslato 15 Septembar, 2013, 21:12
a gde je andrey,zmija I gavrolini???se secas kad smo isli u pancevo I kad su mnogi kao gavra dosli iz daleka???

I D¾igi je tada zapucao iz Novog Sada ¹inobusom preko Zrenjanina...:(
o tome  pricam...secas se dzigija naseg???

Lazic

#17
Vi¹e nego ¹to bih voleo...:( Da sam ga manje poznavao, mo¾da bih manje tugovao...

Ivan1979


Milomir27