Glavni meni

05 februar el zna neko?

Započeo goranvojska, 20 Januar, 2011, 22:11

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

goranvojska

na nekim radio stanicama javno pozivaju da se 05 feb ponovi 05 oct pitam vas dal neko zna o cemu se radi?

Panta Zemunac

Ne znam koliko je pametno diskutovati o politici na moto forumu ali ajde de....

Srpska Napredna, pravi miting u BGDu...narodno nezadovoljstvo...samo daleko je februar od oktobra ako zna¹ na ¹ta mislim!!

Gremlin

Kako da ne, samo ne znam ko ce da ponovi 5. Oktobar i zasto ? Super nam je 10 godina posle...nikad nam nije bilo bolje...

A jel ti to pitas na svim forumima ?

Izvinjavam se za mali off...

[ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko]

dzimika

mislim da postoje forumi koji se bave ovom temom a admini mogu slobodno da zakljucaju temu ili cak i da se baci u kantu

DebeliZmaj

znachi vreme da se izvadi iz steka ispod kreveta
patriotski komplet, slem jna i gas maska :)... dovoljno za
``patriotizam`` :")
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Che

Ponovice se opet razne patike za kosovo, patike za pe-du ....

mi¹ko_kolo


Che


Gašpar

Rekli smo da ne branimo nista, ali hajde da zatvorimo ovu temu do 5.februara, da vidimo sta ce tu stvarno biti, pa da ondaK nastavimo diskusiju. Ne trebamo da zurimo sa zakljuccima  [cheers]

Gašpar

Evo ko sto sam i obecao, danas otkljucavam ovu temu... Moje licno misljenje je da nece biti nista od ovoga, sem 10-ak razbijenih izloga i obijenih trafika, ali videcemo...

Havarisan


DebeliZmaj

:) ... osim ako neko namenski dodje da obije neku trafiku ... nisam siguran da ce bilo sta da bude...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

pit



            Kolko vidim upravo na RTS mnogo ljudi je izaslo...rts kaze na ''hiljade'' Vucic ''nekoliko stotina hiljada'' Mislim da je Vuciceva procena realnija.
           NEMA DIVLJANJA NI LOMLJENA BEOGRADA KAKO PREDVIDJASE NEKI OVDE ZLONAMERNI...NAROD USTAJE JER NE MOZE VISE DA IZDRZI POSKUPLJENAJ I PAD STANDARDA.

DebeliZmaj

pit u beogradu si na mitingu ?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

pit

Citat: DebeliZmaj poslato 05 Februar, 2011, 14:11
pit u beogradu si na mitingu ?


        Imam tv i upravo su prikazali plato ispred skupstine...i ne razumem ironiju u tvom pitanju ...oces da kazes da je plato prazan sta li ti nije jasno.
         

DebeliZmaj

ja skapirao cim shaljesh VELIKA slova da vichesh neshto na nas sve prisutne
verovatno slabije se cujemo jer si na skupu... :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

petar357

Jos u tursko vreme narod se digao u bunu protiv dahija jer nije vise mogao da placa razne namete i zulume.

A glavni porez je bio tako zvani "desetak", znaci jedna desetina od prihoda, letine itd.
A ovi danas, akciza na gorivo i neke druge proizvode 50% , PDV 18%, doprinosi na plate 65%, raste porez na stanove, porezi na vozila, ma spisku kraja nema.

Ali, narod cuti. Pa kad cuti, bolje nije ni zasluzio.

Onaj sebi pre neki dan iz ptotesta probio ekser kroz saku. Dok god ima takvih budala, vlast se smeje. Da je zakucao ekser kroz saku nekome za koga smatra da mu je (posredno ili neposredno) kriv sto nije primio poslednjih 20 plata, poceli bi polako da razmisljaju nisu li preterali sa otimacinom.

pit

Citat: DebeliZmaj poslato 05 Februar, 2011, 14:51
ja skapirao cim shaljesh VELIKA slova da vichesh neshto na nas sve prisutne
verovatno slabije se cujemo jer si na skupu... :)


          Opet pocinjes da se glupiras ..ti ili se pravis budala ili s t tobom nesto stvarno nije u redu...ali posto ja nisam doktor i nemam zivaca da se machujem sa ljudima tvog profila zamolio bih te da me zaobidjes i da me  ne citiras vise .

       

DebeliZmaj

pit: pa pola poruke si napisao velikim slovima ... pa me zanima sto vichesh... ?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

pit

Citat: DebeliZmaj poslato 05 Februar, 2011, 15:49
pit: pa pola poruke si napisao velikim slovima ... pa me zanima sto vichesh... ?



              Tebe ne treba da zanima jer nije tebi upuceno ...tebe ionako zanima samo da se najedes i iseres sto u toaletu sto po forumu.