Glavni meni

CAR audio cd mp3 sa bluetooth (mob.fon), èitaèem SD card + USB flash mem

Započeo Panta Zemunac, 20 Januar, 2011, 18:13

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Panta Zemunac

Kao u naslovu ...ima bluetooth vezu sa mobilnim fonom ili GPSom ili kojim veæ ureðajima...èita SD cartice, èita USB flasheve...

kupljen pre dve godine, istekla mu garancija, ispravan, hmm, da, marke EVERTON ..

dajem ga za 30e

imam i dva PIONERova zvuènika, 17cm, 170w  MAX...35 w NOM...mogu za zadnju policu a mogu i u vrata ako imate prostor od 17cm a ne od 15!!...20e!

zemunboy

Citat: Panta Zemunac poslato 20 Januar, 2011, 18:13
Kao u naslovu ...ima bluetooth vezu sa mobilnim fonom ili GPSom ili kojim veæ ureðajima...èita SD cartice, èita USB flasheve...

kupljen pre dve godine, istekla mu garancija, ispravan, hmm, da, marke EVERTON ..

dajem ga za 30e

imam i dva PIONERova zvuènika, 17cm, 170w  MAX...35 w NOM...mogu za zadnju policu a mogu i u vrata ako imate prostor od 17cm a ne od 15!!...20e!
model????

Panta Zemunac

 Hebi ga...veèeras æu ga ufotkati...ne mogu sada da tra¾im papirologiju...pa æu pastovati...Model je od pre 2-3 godine!

Panta Zemunac


despic

znam da to bas i nema veze..
ali sta pise...koliko W cd player !?
klasican divljak

Panta Zemunac

jbg...zaboravio da ka¾em da ¹utnu temu do ðavola...oti¹ao je odmah, prvog dana za Novi Sad...koliko se seèam, klasika sa snagom, cca 50w..

ostao je jo¹ samo wufer i par zvuènika 17cm...to je kod kom¹ije pa da sada ne zveram i u njihovu snagu..mogu pogledati ako nekoga interesuje..