Glavni meni

Stara planina avgust 2013

Započeo pit, 27 Avgust, 2013, 22:34

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mik

Citat: Laziæ poslato 10 Septembar, 2013, 00:04
i/ili luda glava...:D

E ne moze tu nista luda glava u nasrtaju "paranemije".  :)

Nego stvarno, kakva divna brdasca na Zlatiboru! Daj sad angazuj ludu glavu, npr. da maznemo klincima bicikle i napravimo od toga nesto sto moze makar nizbrdo, samo da se kotrlja!  :)

(Svojevremeno bio na Popovoj sapci na zimovanju pa se skijali. Pa jedan dan uzmemo sanke - najurise nas redari, a sta je radjeno sa sankama ... neopisivo - iako sa sankama nema sta tu nesto da se radi (osim da na njima ostanes), one idu pa idu,, al iduuuu!  :) :) :) )

mareskin


Kad si malji deca sankanje traje i trajeeeeee, a onda poraste¹ i skonta¹ da si se sankao na du¾ini od 30 metara i da to uop¹te nije tako mnogo.
Jbg.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Vlajko

Mik, mo¾e neka cvajtara da se pazari za parstoevra... bez roditelja naravno ;)

Ili sa roditeljima neka xl-ka za manje od iljadu evrova..
ili valja dual motor pa sve mo¾e bez presedanja i prezuvanja  [yahoo]

p.s. protivu hrkaèa ne vredi se boriti.. nego se treba prepustiti i opustiti.. inaèe kad nastane panika oæe ljudi u 3 ujutru da be¾e kuæi (vi¹e pita video scene, Leon odneo Oskara).. ¹to dalje od bradatog stvora koji je progutao pilanu i klanicu zajedno pred spavanje  [rofl]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Mik

@Vlajko

Hvala!
Medjutim ja krosic ovde nemam gde da vozim, pa bi se najveci deo cene te vrste zabave svodio na kombi. Tako da ...  [neampojma] Najverovatnije nista od svega, preskupo bi to bilo.  [sutirakamen]

VladaSD

Citat: Vlajko poslato 10 Septembar, 2013, 09:45
Mik, mo¾e neka cvajtara da se pazari za parstoevra... bez roditelja naravno ;)

Ili sa roditeljima neka xl-ka za manje od iljadu evrova..
ili valja dual motor pa sve mo¾e bez presedanja i prezuvanja  [yahoo]

p.s. protivu hrkaèa ne vredi se boriti.. nego se treba prepustiti i opustiti.. inaèe kad nastane panika oæe ljudi u 3 ujutru da be¾e kuæi (vi¹e pita video scene, Leon odneo Oskara).. ¹to dalje od bradatog stvora koji je progutao pilanu i klanicu zajedno pred spavanje  [rofl]

Ja sam u poslednjih par meseci ..pored Super Tenere.. kupio sa burazerom XL600R... a juce mi stigla i cvajtara  KTM250GS - 60ks .... i u nedelju uzimam Hondu CR50 malo da se vezbam i da ostane burazeru.... lood, brate, lood.... koliko sam se primio na off
Kad bih ¹orao BMB95, bilo bi mi lak¹e u ¾ivotu :-)

mkt

i ja odlepio
vise se ne vracam na azvalt  [yahoo]

Mik

Posto su prikolice za motore?
[watching]

VladaSD

Citat: Mik poslato 12 Septembar, 2013, 00:13
Posto su prikolice za motore?
[watching]

pre 10 godina sam kupio nemaèku originalnu sa 4 navoza (2 fabrièka) , platio 1000 evra, sa burazerom zajedno

proletos , kupio obiènu prikolicu ..malu i prepravio je za jedan navoz.... ko¹tala me oko 200 evra i malo truda
Kad bih ¹orao BMB95, bilo bi mi lak¹e u ¾ivotu :-)

pit

Mora i ja kupim neku takwu...greota da unistawam gume po asfaltu.Inace do 50-60 km aj i da se wozi ali da odem negde 200-300 kim na XT-u....pa posle da wozim off ..pa kad zawrsim opet nazad tesko da bi bilo opusteno.

Taraba

Trebo si kupi¹ neku kravu - ST, AT, KLE, TA... moze off (onaj penzionerski) a moze i put.
Da se ne la¾emo, kuda veæina vozi, mo¾e i kombajn da se protera.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

pit

Citat: Taraba poslato 12 Septembar, 2013, 23:14
Trebo si kupi¹ neku kravu - ST, AT, KLE, TA... moze off (onaj penzionerski) a moze i put.
Da se ne la¾emo, kuda veæina vozi, mo¾e i kombajn da se protera.

Krave me ne zanimaju jer vec imam konja.....a tamo gde ja vozim tesko mogu da pridju teskasi.

VladaSD

Izgleda da niko ne gleda slike iz ove teme...kada se nose motori ....  :o
Pit...nismo blizu , pa da ti dam prikolicu...al ako ti zatreba za neko inostranstvo...tu sam...moje su totalna legalica  ;)
Kad bih ¹orao BMB95, bilo bi mi lak¹e u ¾ivotu :-)

pit

Citat: VladaSD poslato 13 Septembar, 2013, 12:22
Izgleda da niko ne gleda slike iz ove teme...kada se nose motori ....  :o
Pit...nismo blizu , pa da ti dam prikolicu...al ako ti zatreba za neko inostranstvo...tu sam...moje su totalna legalica  ;)
\

         Fala druze mada realno mozda mi i zatreba par puta godisnje....recimo za Waljewo ili Goliju.A imam planincina kolko ocu u mom okruzenju....sad mije na redu Suwa planina da je malo istrazim..i Jastrebac da prodjem sa Krusewacke strane do antene...i to bi bilo za owu godinu.
          Iduce godine moz naprawimo jednu woznju gde bi powezali Weliki i Mali jastrebac i Suwu planinu u 2-3 dana.Polako razradjujem semu.

pit

Enduro Stara Planina 2013

A ewo i malo hard woznje...cisto da steknete utisak kako je bilo.

mkt


pit

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=00E6Bk6CIDc#t=190

A ewo jos malo prawog off rouda sa owe sto glibawe okolo Bg-a...alo ljudi izadjte malo okolo ima sto sta da se widi i doziwi...ste zapeli glinara pa glinara.

aæimo

Citat: pit poslato 13 Septembar, 2013, 08:48
Citat: Taraba poslato 12 Septembar, 2013, 23:14
Trebo si kupi¹ neku kravu - ST, AT, KLE, TA... moze off (onaj penzionerski) a moze i put.
Da se ne la¾emo, kuda veæina vozi, mo¾e i kombajn da se protera.

Krave me ne zanimaju jer vec imam konja.....a tamo gde ja vozim tesko mogu da pridju teskasi.

©ta reèe?

pit

 To sto sam ti reko..gde ja wozim ti sa tom krawom moz samo da places....sta te to cudi.

aæimo

Izazov prihvaæen. Kasno je za ovu sezonu da se organizujemo, ali sledeæe nas oèekuj. Prvo Rtanj, pa onda gde ti padne na pamet. Suze æu da ostavim za kraj.

pit

Citat: aæimo poslato 14 Oktobar, 2013, 02:25
Izazov prihvaæen. Kasno je za ovu sezonu da se organizujemo, ali sledeæe nas oèekuj. Prvo Rtanj, pa onda gde ti padne na pamet. Suze æu da ostavim za kraj.


      Moze ...ali nizbrdo ti ides prwi....uzbrdo narawno ja....nije da sumnjam u twoje sposobnosti...nego za swaki slucaj.