Glavni meni

Ducati 848

Započeo shmeki, 26 Avgust, 2013, 01:09

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

sibin

pa naravno da si bezukusac  [rofl]

CBRR1

nisi kompatentan sine...rekla kazala...

sremac

neko voli popa, neko popadiju, neko popovu kæi, realno , nemam ¹ta pametno da ka¾em o dkucu, realno egzotika je,kao sto i japanci imaju svoje egzotike . . .  takodje postujem ljubitelje bilo da su ljbitelji gorenje proizvoda ili nekih trulih jabuka ali pravi ljubitelje, ljudi koji vole neku marku znaju istoriju i prate novitete i za njih ne postoji druga, danas su svi "ljubitelji" a u stvari sticajem okolnosti danas vozis alfu i u fazonu si najveæi si njen fan, sutra kupi¹ suzukija i odjednom je japanac je mama, dogodine ma pasat je auto i tako redom, ti ljudi se ne mogu nazvati ljubiteljima nego samo budalama koji sami jedu svoja govna,  ne kudi konja kog si jahao, niti onog koga nisi jahao, voli svoje, postuj tudje...
budala na leru, mudonja u kontra smeru

sibin


CBRR1


sibin

i dalje je, sta joj fali. to je sve isto opet bih ja to jahao :D

CBRR1

ne seri,znas i sam da bi ja to sve terao,i ferarija i majbaha,nisam sujetan i ogorcen na tudje motore a i tuki mi je poveliki tako da... :)

clutch&brake

Ajde vas dvojca izadjite na prozore pa se ispricajte a ne ovde da serete :-* :-*
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

CBRR1

ahahah vis da ne sme da me nervira da ga ne bi gadjao saksijom... :)

sibin

 :-* :-* :-* dodji i ti njanjo pa da kenjamo zajedno  :P realno su to sve preseravanja skoro svi motori danas su dobri. stvar ukusa sta ces da vozis, smeta mi kad ljudi kenjaju a nisu ni prosli pored nekog motora ili auta nebitno. ja licno to gledam iz svoje perspektive i vozim sta mi se dopada i meni je najbitnije da sam ja zadovoljan a ne sta ce da kaze neki kvazi ekspert.  [blahblah]

Andreja

Ma Ducati je sranje, èangrlja ono kvaèilo, premalo snage naspram konkurencije i precenjen je. A i dizajn nije ni¹ta posebno, motor k'o motor.
















Dok ga se ne dokopam, kad - tad  [srce]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

clutch&brake

Citat: sibin poslato 15 Decembar, 2013, 23:52
:-* :-* :-* dodji i ti njanjo pa da kenjamo zajedno  :P realno su to sve preseravanja skoro svi motori danas su dobri. stvar ukusa sta ces da vozis, smeta mi kad ljudi kenjaju a nisu ni prosli pored nekog motora ili auta nebitno. ja licno to gledam iz svoje perspektive i vozim sta mi se dopada i meni je najbitnije da sam ja zadovoljan a ne sta ce da kaze neki kvazi ekspert.  [blahblah]

Brate... ko ce da se cima do borce :-* :-*
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

sibin

borca je preko sveta  [rofl]

Hohštapler

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 15 Decembar, 2013, 10:33
Citat: sibin poslato 26 Avgust, 2013, 10:26
na kraju ce ispasti da je ferari los auto i da je bolje kupiti skodu.

Pa nije ba¹ tako...
Osim ¹to je Italijan, Ducati nit pobeðuje trke ispred japanaca, niti ima njihovu pouzdanost...
Za sad je samo LEP i SKUP.
Ne bih ga poredio sa Ferarijem veæ sa Alfa Romeom. ;)


...i da dodam ne¹to...
Nemoj neko da sluèajno pomisli da ja ne volim dukati.

Samo mi se kenja od toga da je on Ferari meðu motorima. Ferari je meðu automobilima zaista neprikosnoven u svemu.
Svetlosna godina ispred svih. Ima spoj  - najnaprednije tehnike koju automobilizam danas ima (dukati nije tehnièki ni¹ta ispred ni iza ostalih) i vrhunskog dizajna (tu se sla¾em da je dukac ispred ostalih). Samo zato dukac nije ferari.

ALI.
Dukati ima ne¹to "drugo"...

Mi bajkeri nismo racionalni ljudi. Amin.
Kad je toplo - mi se barimo u odelima, kad je hladno - smrzavamo ko pièke, kad je ki¹a - mokri ko mi¹evi i opet, ne vozimo ih zbog u¹tede goriva, ne vozimo zbog praktiènosti, svesni smo da je opasno i da stavljamo glavu u torbu i opet MI NIKAD NE BI PRESTALI DA IH VOZIMO i MENJALI TAJ OSEÆAJ ZA NE©TO DRUGO.
Ko ne voli motore, to jednostavno NE MO®E DA SHVATI. To je strast, opsesija.
To je ono ¹to ja stalno govorim i devojci i majci i svima koji me prekljinju da se manem - ne mogu, volim.
E, zato je dukati IKONA, zato ¹to njega kupuju upravo takvi ljudi, oni kojima svi govore "to je govno to ne valja to je italijan to se kvari to je preskupo" i oni i PORED toga ka¾u svima "jeeeebi te se!" i odu i kupe ono ¹to im SRCE TRA®I.

A  tu onda dolazimo do "onoga"..
Dukati ima ne¹to ¹to ni jedan japanac trenutno nema... ono ¹to sam ja osetio letos èuèeæi pored Panigale-a 20min na Sajmu u NSu, toliko da me je bila sramota pa sam morao da odem (inaèe bi ostao do uveèe tamo), svaki deliæ, svaki ¹raf, sve na njemu je kao deo jedne velike skulputure, svaki deo je lep, sve je tu jer je neko sedeo pored danima i gledao "jel se ovo uklapa u celu sliku...?"
Sve mami, sve bi dotakao, sve prija oèima.
I onda - zvuk...
Ok, nekima se ne sviða, ali mene odu¹evi svaki put! To èangrljanje, to mu daje karakter, æud, koju ja volim.

I da... kad sam bio osnovac, sakupljao sam neki album sa slièicama motora dok su drugi skupljali fudbalere, i danima gledao u 916 senna, i jo¹ uvek kad zatvorim oèi imam taj motor ispred sebe - i ako da Bog, imaæu ga jednog dana, makar umesto filadendrona u dnevnoj sobi... za¹to?  
E ba¹ zato ¹to sam lud.
[cheers]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

CBRR1

sraf na dukatiju je lepsi nego na drugim motorima,stvarno lepi inbus srafovi...

Hohštapler

Citat: CBRR1 poslato 16 Decembar, 2013, 00:25
sraf na dukatiju je lepsi nego na drugim motorima,stvarno lepi inbus srafovi...

Ne bukvalno ¹raf... ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

sibin

Citat: CBRR1 poslato 16 Decembar, 2013, 00:25
sraf na dukatiju je lepsi nego na drugim motorima,stvarno lepi inbus srafovi...

a ti kao ne znas da su najlepsi, kao da ih nisi odvrtao kod mene. :D

CBRR1

malo se ova prica pretvara u harli ljubitelje...dukac lep ok,zvuk nekom lep ok,ali ljubitelji dukatija ovde ba forumu upravi pljuju po suzi bmw hondi kavi yamahi...

CBRR1

Citat: sibin poslato 16 Decembar, 2013, 00:28
Citat: CBRR1 poslato 16 Decembar, 2013, 00:25
sraf na dukatiju je lepsi nego na drugim motorima,stvarno lepi inbus srafovi...

a ti kao ne znas da su najlepsi, kao da ih nisi odvrtao kod mene. :D


pa malo malo nesto odvrcemo,dukac je to,stalno nesto se kvari...ccc

sibin

hmmm, cbr ajd procitaj temu od pocetka pa vidi ko koga pljuje. nazalost uvek je obrnuto kvazi strucnjaci su tu da ljude koji voze dukca ubedjuju da nevalja i kvari se.