Glavni meni

Ducati 848

Započeo shmeki, 26 Avgust, 2013, 01:09

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mad Max

Ducati je dobar sve dok ga covek ne kupi, posle toga pocinju problemi!

Ne znam u kojoj to drzavi su "cenjeni" (ako ste mislili na cenu)

1098-1198 ima ih po 12-14.000 sfr a bili su...... Cene se vrte svugde iste, pplatis papreno, glumis ludilo i onda duvas kad treba da prodas.

Ko hoce da bude drugaciji od drugih i primecen, nece pogresit.
Brzi od smrti, Jaci od bola

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Hohštapler

Citat: sibin poslato 26 Avgust, 2013, 10:26
na kraju ce ispasti da je ferari los auto i da je bolje kupiti skodu.

Pa nije ba¹ tako...
Osim ¹to je Italijan, Ducati nit pobeðuje trke ispred japanaca, niti ima njihovu pouzdanost...
Za sad je samo LEP i SKUP.
Ne bih ga poredio sa Ferarijem veæ sa Alfa Romeom. ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Plazma Keks

pogledaj rezultate Ducati-ja u Superbike-u i Superstocku-u ;)

ЯЭВОЛУТИОН

jedini problem , koji ja vidim, kod dukatia je kraci interval stelovanja ventila i zamena kaiseva.....i to sto nema delova na lageru, ili ako ima ima po nekim suludim cenama.....dakle motor ima bolje vesanje, bolje kocnice od konkurencije....agregati su karakterniji, doduse malo manje snage ali to se moze ocekivati za par cilindara manje....neko ko nema nameru da putuje oko sveta a zeli motorcikl koji radi sve kako treba (ide koci lezi) a uz to zeli neku dozu ekskluzive, moze da racuna na ducati kao dobru opciju. Ja znam bar dvadest ljudi kojiimaju jako lepa iskustva sa tim motorom, i niko nije nezadovoljan, a svi su ga kupili uprkos pritisku okoline, kako se to kvari svaki cas.....U pitanju su razni modeli i razna godista.....ima tu sitnih problema ali nista vise nego sa japancima.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Conti-Moto

Citat: redshadow poslato 26 Avgust, 2013, 11:51
to uopste nema veze s vezom sto si sad rekao. kako mislis smesan za voznju? iz 2005 godine ducati je imao 999 model koj je smesan sto se tice voznje u poredjenu sa repsolom ako pricamo o snazi.
a sto se tice izgleda opet je smesno uporedjivati. repsol izgleda kao da je 10 godina ispred dukatija. a o kakvoj vrsti vrednosti pricamo? novcanoj? meni kao ljubitelju motora to zaista nije bitno.
http://www.motorbikestoday.com/reviews/Images/duc_999_05_4lge.jpg
http://www.rocketrr.com/images/thenandnow/bk_repsol_02_now.jpg
hteo sam da iskuliram ali alergican sam na dukati-ferrari komentare

Imao si Ducati i vozao ga ?
Novo !!!
Conti ROAD !!

bobangsxr

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 15 Decembar, 2013, 10:33
Citat: sibin poslato 26 Avgust, 2013, 10:26
na kraju ce ispasti da je ferari los auto i da je bolje kupiti skodu.

Pa nije ba¹ tako...
Osim ¹to je Italijan, Ducati nit pobeðuje trke ispred japanaca, niti ima njihovu pouzdanost...
Za sad je samo LEP i SKUP.
Ne bih ga poredio sa Ferarijem veæ sa Alfa Romeom. ;)



Nemoj da mislis da je ferari bolji, ja jos nisam video ni jedan koji ima preko 100 000 km a da mu nije crko menjac  :)

UFF

ducati je  :drka: egzotika, ko ima kintu zasto da ne?
ja bi prvi :)

ali kad mi kazu da ima dusu dodje mi da se  [samoubistvo]

to isto kao pancovi stendovi sto su bolji od ostalih jer ih je on vario sa ljubavlju  [rofl]

RRa¹ko

sinoc bio kod drugara, farba ducati 848 evo u ducati 848 corse se.. slike nisu verne, uzivo izgleda do jaja! mnogo lep u tim bojama!








Conti-Moto

Citat: UFF poslato 15 Decembar, 2013, 14:33
to isto kao pancovi stendovi sto su bolji od ostalih jer ih je on vario sa ljubavlju  [rofl]

Hahahahahahaha kakvo poredjenje . . .
Ali to ipak ne znaci da Pancovi stenderi nisu dobri, znaci , isto je i sa Ducatijem.
Novo !!!
Conti ROAD !!

ЯЭВОЛУТИОН

koji moto vozi toma kukuruz u nemogucoj misiji....hondu...
koji motor vozi trinity u matrixu....suzuki....yamahu...kawasaki....

dakle ...mozemo zakljuciti da je ducati hi tech za sve ove..
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

Citat: Conti-Moto poslato 15 Decembar, 2013, 15:10
Citat: UFF poslato 15 Decembar, 2013, 14:33
to isto kao pancovi stendovi sto su bolji od ostalih jer ih je on vario sa ljubavlju  [rofl]

Hahahahahahaha kakvo poredjenje . . .
Ali to ipak ne znaci da Pancovi stenderi nisu dobri, znaci , isto je i sa Ducatijem.

pa nisam rekao da su losi ali pravljeno sa ljubavlju?
ne razumem, neko ti pusi dok ih varis i busis?


ili za ducatija - radnicu u fabrici su buhisticki monasi koji meditiraju dok ga sklapaju a dalaj lama sve to nadgleda kao rukovodioc prozivodnje i tako oni dobiju dusu?

BOKYBOY

#52
...moja tetka u Svabiji,zena od 60 godina,vozila Monstera do skoro...meni licno ne godi ni izgled a ni ponasanje u voznji...








...pre toga sa Guzzi-jem (ne znam koji je ovo,bio sam mali) obisla pola sveta...





...i sad vozi Trijumfa...smorio je Ducati,kaze da se mnogo cesto kvario...






...njen otac a moj deda samo vozio Guzzi-je,nista drugo nije hteo ni da cuje...

Plazma Keks

u filmu transformers 2 je jedan robot bio ducati 1098

Nixazzar

#54
Pa razumno je to, slazem se. Ako nista moram nabaviti jedan za sobu :)

Jos da dodam: Dali ima bolje rezultate na stazi, ili losije, mene to potpuno ne zanima. Takodje me mnogo ne zanima dal ima koji KS vise ili manje, da li za nijansu bolje koci, ili losije, kao i da li za nijansu bolje lezi, ili losije. To je sve manje vise statistika i nijanse, koje u realnim uslovima voznje i realnim sposobnostima nas vozaca, ne mozemo bas u potpunosti osetiti, a kamoli napraviti ozbiljnu razliku.

Dal ide brze na pravcu ovaj, ili onaj, to je po meni takodje ne bitno. Bitno mi je da ima taj karakteristicni dukati dizajn, zvuk i da me svaki put kada ga pogledam, a posle i provozam nikada ne ostavi ravnodusnim.

Odrzavanje je kao i sve drugo, neke masine su specificnije i zahtevaju drugacije odrzavanje, dok druge mogu da se akaju i ubijaju a da to i dalje izdrzavaju. Svaki dukati uz pravo odrzavanje ce vracati to u voznji kao i svaka druga masina, a do coveka je da izabere sta mu se svidja.

E sad jedno za kraj, meni je fascinantno to, sto svi koji brane dukatija ovde, nikako ne brane njega time sto pokusavaju da ponizavaju druge marke, pa time da dizu dukatija, vec argumentovano govore u njegovo ime, a sa druge strane velika vecina onih koji ga ne vole, ga pljuju pa time pokusavaju da podignu neku drugu marku. Meni to govori veoma mnogo  ;D

Plazma Keks

ja hteo pre neki dan da kupim, ali zaista da kupim monstera 900 jer je konacno prosla orocena i puf. odlucio da batalim i kupio bajs ;D

BOKYBOY

Citat: Nixazzar poslato 15 Decembar, 2013, 16:04
Pa razumno je to, slazem se. Ako nista moram nabaviti jedan za sobu :)

...ovako...? ;)



Nixazzar

Drugacije ne mogu, ja na to bih se jako tesko spakovao :D

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Conti-Moto

Citat: BOKYBOY poslato 15 Decembar, 2013, 15:57

...njen otac a moj deda samo vozio Guzzi-je,nista drugo nije hteo ni da cuje...


Kad je tvoj deda vozio Guzzi-ja Japanci nisu znali kako se vozi motor . . .
Novo !!!
Conti ROAD !!