Glavni meni

crna gora, ide li neko oko 16.avg

Započeo nesic1, 01 Avgust, 2013, 04:47

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

nesic1

E ovako, trebali smo da idemo kolima lepo k'o ljudi do sutomora ali se to izjalovilo i sad ce da idemo autobusom k'o neljudi, e pa meni se smucio bus i opasno razmisljam da idem motorom sam a ostali ce da se guzvaju po busu, ako nekog ima da ide oko 16tog avgusta dole mogli bi mozda zajedno,

e sad racunica, da racunam u oba pravca da ima 1000km i ako mi motor trosi 5L/100km, znaci za gorivo oko 70 evra?

jedina prepreka mi je sto imam prednju slik gumu a mozda i nije ako bi mogla da istera 500km iz cuga?


isao bih banditom 600, i jos samo rutu da izaberem, bez stajanja i obilazenja cilj mi je da sto pre stignem
i jos jedno pitanje da li mi treba zeleni karton/prsluk? kolika su ogranicenja da nebih placao kazne




trazih po forumu ali jedino ovo nadjoh  :D

http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,136.msg1010.html#msg1010


ako neko zna za smestaj do 200m od glavne plaze za ispod 10evra i da ima parking za motor, neka javi

Hohštapler

Citat: nesic1 poslato 01 Avgust, 2013, 04:47

jedina prepreka mi je sto imam prednju slik gumu a mozda i nije ako bi mogla da istera 500km iz cuga?



Lo¹a prednja guma je vrhunska zajebancija kad padne ki¹a... pogotovo tamo po CG... a tamo retko da pada ki¹a.. ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Pogotovo u Herceg Novom, kliza i po suvom, a posle par kapi ki¹e pomisli¹, bolje da sam klizaljke montirao umesto guma...:o

nesic1


Kanarinac


(B)ubica

Ne treba ti ni¹ta sem liène karte i saobraæajne(da je motor na tvoje ime) ili ovla¹æenje za isti...a ogranièenja su do belih jaja,uglavnom 50-60-80 kmh,sa puno presretaèa i patrola.
Ja se vratio u petak iz ©u¹nja.Put je dosta optereæen sa kamionima i autobusima...ali vredelo je svaki kilometar,veruj.

ljupche92

Koje ti je sirine prednja guma ?
Drug clan Zarko1983 poklanja, pa mozda ti odgovara :)
http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,14199.0.html
[cheers] [cheers] [cheers]

bigbad86

Isao ja sa zadnjom celavom. Samo polako po jadranskoj magistrali.

nesic1

onaj vaucer sam poklonio ;)  , nego da nadjem neke jeftine plastike od K9 pa da krenem na put, da me stekaju pi*ke bodu im oci ove tackice koje imam po motoru, a i pruzim nekom priliku da zaradi 10 evra koliko bih doplatio za te druge nove plastike

prednja mi je 120/60 x 17in, tako da ne odgovara, hvala na linku

ebi ga ako ne nadjem gumu idam sa slikom i polako

Kanarinac

Matori ispadas glup u drustvu, ali nema veze samo nastavi tako [thumb_up]

clutch&brake

Kanarinac ti prosto mamis ovih dana  :o
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Kanarinac

Ne mamim. Morao sam coveku da skrenem paznju da ponese vaucer, pa moze sa njim da placa dole :)))  Ne znam sto se lepe za mene inace

clutch&brake

Pa onako zgodnjikav si
Treba te hebati da se razmnozavas :P :D
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Kanarinac

To i ja kazem, ali na kraju uvek ja jebem :D

Nemoj samo i ti da me muvas ko borcanac :D Mozemo eventualno na cepi do filmskog grada :)

clutch&brake

Ti si pravi bacje izlazis iz dacije :D :D
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Kanarinac

Nece pali dacija, ajmo njanjo gurka :D

clutch&brake

Opaaaa idemo na intimnije stvari... vise volis od pozadi ili da nasedas :P
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Kanarinac

Brate prvo ja tebe, pa cemo posle da vidimo :D

clutch&brake

A ne ne moras da naucis da budes jeben da bi jebo tako da èujem kako vi¹e voli¹? :D
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Kanarinac

Pa ja vec naucio da jebem, bez da sam jeban :D Ajde sta si se usro, neces ni osetiti :D