Glavni meni

®enska IXS jakna

Započeo cxoe, 21 Jul, 2013, 23:13

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

cxoe

Crna (iako je sivkasta na slikama, za to su krive moje fotografske ve¹tine) tekstina IXS ¾enska jakna u velièini S.
Jednom no¹ena bukvalno ko nova, nemam nikakve tragove no¹enja ogrebotine niti bilo ¹ta slièno mo¾da sam lud ali meni i miri¹e na novo. Devojka zemenjena za noviji mlaði model koji nije kompatabilan sa ovom velicnimo  [djavo]
Nikakve ¹are, zmajeve ru¾e i sliène gluposti, samo crni izvezeno S napred i nazad.
Unutra¹nja termo postava koja se skida sa dzepom za mobilni, rajferslu¹ za povezivanej sa pantalonama.
Èvrsti protektori na laktovima i ramenima i mekani na ledjima..
Nemam pojma koji je model, pa ne mogu da prilo¾im link.

Cena 120€
Beograd
(do petka sam u BG)






clutch&brake

A pa kada mirise na nove mora da je i devojka nova pa ti sve lepo i na novo mirise :D
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Hurricane

..¹to je meni sad ne¹to ¾ao one zamenjene devojke..  :(

cxoe

ej... sama je resila da vrati jaknu koja je bila poklon tako da...

cxoe

ajde svi znamo da æu je realno dati za 100€ :)

Ostoja

©ta ti je motorista, uvek gleda da uzme mlaðe godi¹te.... ©alim se, naravno. Znam o kojoj jakni se radi, zainteresiran sam, reci mi samo visinu "prethodnog modela" ako nije problem.
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

cxoe

#6
Pro¹li model je bio oko 160, model na slici ima 178 zato je vidno kraæa ;) mogu donesem da se proba...

Ostoja

Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Jefta

Nisi ti tu lose prosao u zameni :)

Hurricane

...naèi, vi¹lja, mlaða... ostvario si znaèajan napredak Si-iks-e...
[cheers]

cxoe

jos da ostvarim i novcani profit pa bog da me pogleda :)

Hurricane

...na dobrom si putu...
iskustvo para vredi!

Ostoja

Pa pazi, zene su kao motori, kad pochnu praviti probleme, menjash... boju, godishte, model, proizvodjacha....
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

cxoe

Vratili ste se sa mora, i niste potro¹ili sve pare? Eto izvrsne prilike da obradujete ¾enu novom jaknom :) ! i dalje aktuelno...

cxoe


cxoe