Glavni meni

9. Moto GP - Laguna Seca , USA

Započeo Radanovic, 17 Jul, 2013, 00:01

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kengur

uffff ovo ce biti zanimljivo :)

Kengur

Hondasi, cestitke :)
Jbt, koliko je Honda nadmocna u LS....

Jedva cekam drugi deo sezone :)

stilgar

repriza obilazenja u vadicepu iz 2008 samo sa jednim novim akterom :) Rossi lepo reagovo u padoku.
1 mm
2 bradl
3 rossi
4 bautista
5 pedrosa

pajacbr

MM vozi kao lud, steta sto je Lorenzo povredjen jer jedino mu je on pretnja...

zVuk

Citat: Ga¹par poslato 21 Jul, 2013, 14:33
Ispadoh najgori zbog izno¹enja mi¹ljenja ;)

Ne volim nikoga ko prolazi preko reda, kod tra¾i vezu i to je glavni razlog za¹to malog ne mogu da podnesem. Da je on lepo i¹ao kao i svaki drugi vozaè, bilo bi svaka èast, ovako kada se pravila menjaju zbog njega -  [nono] [nono]
©ta bi mu falilo da je godinu dana proveo i nekom privatnom timu sa fabrièkom podr¹kom? Taman da stasa, ali ne oni moraju da siluju.

Gore sam napisao da njegovu prièu i Rossijevu prièu ne poistoveæujete. Za Rossija japanski mama i tata nisu urgirali, on se sam izborio u moru drugih odliènih vozaèa.
E da, odmah da ka¾em da ne podnosim ni ovog foliranta Pedrosu, pa da me svi izminusirate  [rofl] [rofl]

A za¹to folirant? Pa pogledajte kada posle treninga kacigu skine Pedrosa i kada skine Lorenzo. Vidi se ko je povreðen, a ko izgleda sasvim ok.

Jesi najgori, nemoj sad da se vadis...:D

...pa misim jbg, nije on trazio da menjaju pravila, kao sto rece stilgar, on je tu samo srafcic u ogromnoj masineriji i on se nista ne pita......usralo ga....sta ces.....moglo je svakom da se desi...

...i ne poredim ja karijere markeza i rosija, niti sam reko da je neko bolji, samo sam naveo sta je rosi izjavio o markezu.....

Ko se ljuti, uleti mu kruti

easy


Radanovic


Chris_SM

nije da mrzim marqueza ali misliim da je previse izasao sa staze i da nije bas pravilno ;) Rossi je 2008 malko izasao sa staze a ovo je bilo preterivanje(ali staces mozes mu se) ali sad je to totalno ne bitno...

stilgar

Citat: Chris_SM poslato 24 Jul, 2013, 02:37
nije da mrzim marqueza ali misliim da je previse izasao sa staze i da nije bas pravilno ;) Rossi je 2008 malko izasao sa staze a ovo je bilo preterivanje(ali staces mozes mu se) ali sad je to totalno ne bitno...
vecito neke kritike, uvek vam nesto fali, odgledaj ponovo trku pa vidi gde je bio MM gde Rosi na vrhu vadicepa, nije mogo da ide drugom putanjom, rosi je iso duboko nije drzo otvorena vrata sto je normalno, niko ne komentarise pokusaje lorenca da ga pretekne pa makar i na silu....
https://docs.google.com/file/d/0B1qp4LS7zSE7SzA3RTBsci04bXM/edit?pli=1
evo pogledajte ponovo pa ko oce da analizira....


















Sasa_Nis

Po pravilima, Markez je obisao Rosioja pre svog i njegovog izletanja sa staze,l po povratku poredak je ostao isti, znaci niko ne pije kaznu.