Glavni meni

9. Moto GP - Laguna Seca , USA

Započeo Radanovic, 17 Jul, 2013, 00:01

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

stilgar

1. bradl
2 MM
3 Bautista
4 Rosi
5 Cal
6 Lorenco
7 pedrosa
je startni poredak za sutra

mi¹ko_kolo

Otrese i klinac. Bojim se da mu ne preðe u naviku. ;) Al' dobro, mlad je - nauèiæe.

stilgar

Citat: mi¹ko_kolo poslato 21 Jul, 2013, 01:07
Otrese i klinac. Bojim se da mu ne preðe u naviku. ;) Al' dobro, mlad je - nauèiæe.
sta ce jadan kad gleda starije, prvo je malo u vadicepu treniro ko rosi vozio pored staze pa onda gledo kako je cal izleteo, pa da overi covek stazu bolje danas nego sutra :)

mi¹ko_kolo

Ja bi rek'o da se malko precenio. Hteo djeèarac da zada "domaæi" svim ostalima. Kad ja tamo, a ono meðutim...

Gašpar

Previ¹e je on sebe digo u nebesa, ¹to ka¾e Mi¹ko, hteo je da zada domaæi. Zadao ga je sam sebi. Kretensko ¹pansko deri¹te.

zVuk

U breeee Gaspare, teske reci......pa bre rosi je za MM-a reko da ga podseca na njega samog, a ti ga kvalifikujes kao krtensko spansko deriste, stvarno mi nije jasna ta mrznja prema markezu.....klinac je ocigledno talentovan i vozi ko car......
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Gašpar

Sve to stoji, da je talentovan, da je dobar vozač, ali njegov lik ne mogu da podnesem.

Plus prilagodjavanje pravila po njemu.

stilgar

Citat: Ga¹par poslato 21 Jul, 2013, 10:42
Sve to stoji, da je talentovan, da je dobar vozaè, ali njegov lik ne mogu da podnesem.

Plus prilagodjavanje pravila po njemu.
Gasice mili ne preteruj, pravila dorna prilagodjava HONDI ne MM-u, sta su rekli iz Aprilije "necemo u motogp dok se pravila cesto menjaju " (a da bi mogli pokazuje espargaro na crt-u), a verovatno isto vazi i za BMW i ostale, sto ce reci na taj nacin drze podalje ljutu konkurenciju. MM je samo mali pion u toj masineriji i dzaba se ljutis na njega :)

p.s. pogledaj trku u Doningtonu prvu Rosijevu pobedu u motogp, ne zbog rosija nego vidi koliko je bilo timova fabrickih, satelitskih timova proizvodjaca...koliko zujki na startu :)

MotoGP Classics - 2000 British GP: Rossi's first 500c win

Gašpar

Stilgare nema potrebe da me učiš trkama. Pravilo je promenjeno kako bi MM mogao da vozi za HRC.

Molim lepo, doviđenja.

stilgar

Citat: Ga¹par poslato 21 Jul, 2013, 11:54
Stilgare nema potrebe da me uèi¹ trkama. Pravilo je promenjeno kako bi MM mogao da vozi za HRC.

Molim lepo, doviðenja.
al to su uradili zato sto vole markeza ili je to korisno i unosno za HONDUUU :)

Gašpar

I za Hondu i za Markeza.

P. S. Molim vas da vise ne poistovecujete MM i VR, neprikladno je ;)

stilgar

Citat: Ga¹par poslato 21 Jul, 2013, 12:03
I za Hondu i za Markeza.

P. S. Molim vas da vise ne poistovecujete MM i VR, neprikladno je ;)



pajacbr

Stallno ista prica, ko je bolji ovaj ili onaj, vecito neka prepucavanja a i sami znate da su svi ti vozaci vrhunski profesionalci, najbolji medju njima je onaj koji uzme titulu za tu godinu.., ustvari ja sam hteo da pomenem to da sam primetio da su sve teme o moto gp-u postale iste ili recimo slicne, non stop su ista prepucavanja tako da smo zanemarili sam naziv ove teme, zar nebi trebalo malo vise da se bavimo stazom i stvarima koji su vezani za nju?!

Dachman88

Slazem se! Sta kazete na vest da Nicky nece vise voziti Ducati. Da li ce preci u gresini ili wsbk? :) sta mislite...?

pajacbr

Ne znam gde ce, ali mislim da mu je ducati najbolje sto moze da ima. Gde god da ode karijera ce mu pasti na nize grane, daj boze da mu bude bolje gde god da ode ali cisto sumnjam... [thumb_down]

Gašpar

Ispadoh najgori zbog izno¹enja mi¹ljenja ;)

Ne volim nikoga ko prolazi preko reda, kod tra¾i vezu i to je glavni razlog za¹to malog ne mogu da podnesem. Da je on lepo i¹ao kao i svaki drugi vozaè, bilo bi svaka èast, ovako kada se pravila menjaju zbog njega -  [nono] [nono]
©ta bi mu falilo da je godinu dana proveo i nekom privatnom timu sa fabrièkom podr¹kom? Taman da stasa, ali ne oni moraju da siluju.

Gore sam napisao da njegovu prièu i Rossijevu prièu ne poistoveæujete. Za Rossija japanski mama i tata nisu urgirali, on se sam izborio u moru drugih odliènih vozaèa.
E da, odmah da ka¾em da ne podnosim ni ovog foliranta Pedrosu, pa da me svi izminusirate  [rofl] [rofl]

A za¹to folirant? Pa pogledajte kada posle treninga kacigu skine Pedrosa i kada skine Lorenzo. Vidi se ko je povreðen, a ko izgleda sasvim ok.

marckony

Meni mali deluje skroz ok, stalno je nasmejan a i mislim da nema njega da bi trke bile dosadne ;)

Dachman88

Mislim da nema poente silovati vise u Ducatiju, mislim da nema ni jedan podijum sa njima. Voleo bih da vidim da li nesto moze sa tom Hondom umesto manekena i fensera bautiste!

P.S. Slazem se sa Gasom, pravila trebaju biti ista za sve. Cilj ovog sporta je trkanje a ne komercijala. Dokle god je tako cekacemo jos dugo na uzivanje sa bmw-om, kawom, apriliom. Nadam se da ce suzuki uspeti da parira makar malo i da iznenadi Hondu pardon Dhornu....

srbac

MotoGP
Warm Up
Finished
Po. Name TeamGap First
1BRADL S.LCR Honda MotoGP1:21.743
2MARQUEZ M.Repsol Honda Team+0.008
3LORENZO J.Yamaha Factory Racing+0.091
4BAUTISTA A.GO&FUN Honda Gresini+0.616
5ROSSI V.Yamaha Factory Racing+0.651
6CRUTCHLOW C.Monster Yamaha Tech 3+0.731
7SMITH B.Monster Yamaha Tech 3+0.813
8ESPARGARO A.Power Electronics Aspar+0.853
9DOVIZIOSO A.Ducati Team+0.908
10HAYDEN N.Ducati Team+0.908
11PEDROSA D.Repsol Honda Team+1.012
12BARBERA H.Avintia Blusens+1.496
13EDWARDS C.NGM Mobile Forward Racing+1.728

Kengur

Pa sta je dekici? Poceo da pije vijagru pa sa godinama bolje startuje ? :)