Glavni meni

WV Buba1200 J renoviranje

Započeo Andjelo, 06 Jul, 2013, 15:21

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Andjelo

evo da napisem malo posto se sad razmisljam da nisam u vinklu 100% ....................uzeo sam da radim opet  humanitarno  tecinu Bubu  (ali kada  imam  vremena ) ,posto nije mnogo trula   uradili smo krpljenje to jest 2-3 fleke  i malo ispravili  i zakitovali  udubljenja posle peglanja  ,poskidao sam branike i udario fleke i izgitovali otvore gde su prolazili nosaci branika   ,poskidali smo i gume koje su bile  izmedju krila i karoserije i tu napravili cvrst spoj mnogo lepse sada stoji  (bice slike od  nedelje ) u planu su da se odrade 4 cevke fi 80mm precnika na auspuhu i da se doradi lonac  ,na pragovima ide 1mm svajcarac  i alu felne , i farbanje celog auta  krila ce ici u metalik crnu a ostalo jos se nismo odlucili za boju   o unutrasnjoj nekoj prepravci jos nismo razmisljali  bice sedista  zamenjena novijim modernijim  a o ostalom enterijeru videcemo ........................

mkt


svetac


Andjelo


CBRR1

Citat: mkt poslato 06 Jul, 2013, 15:37
uslikaj nesto

bar makar cvece oko kuce ili oluke... :)  :)

Andjelo


Andjelo

sutra bi trebalo da stignu cevi da se odrade 4 lule na auspuhu i  felne  alu pa da se skinu dobosi   da se razbuse kontra rupe  i da se spremi da se odrade distanceri da bi mogle sto sire gume da stanu ,videcemo kako ce sutra ici  posao

DaChaS


SrpskiDzedaj011

I have to return some video tapes....

Hurricane

..moj predlog je da sedi¹ta ubacite od 1303 i jo¹ neke detalje od enterijera iste..

Andjelo



posto je juce stigla cev oko podne  a bilo je i nesto posla sa strane a u podne je stigao i Marko iz Beograda da zakrpim nesto na njegovoj cb1000  ..........................nije bilo vremena da se radi oko bube  samo sam odsekao onaj visak na zadnjem veznom limu i skinuo orginala lule a nadam se da cu danas stici da otvorim jos dve rupe i da montiram cevi  a i pristigle su felne borbet 5 kraka 16-tice pa bi trebalo da se skinu dobosi da se odrade distanceri od 15mm da ne bi kacilo u karoseriju i da se na njoj izbuse rupe i ureze navoj  za felnu

juga

Da li si ti to gitovao  spoj izmedju krila i karoserije?, ako jesi nisi trebao, jer tu æe da puca ( osim ako nisi zavario krila)!!!

¹tampar

Citat: juga poslato 10 Jul, 2013, 09:07
Da li si ti to gitovao  spoj izmedju krila i karoserije?, ako jesi nisi trebao, jer tu æe da puca ( osim ako nisi zavario krila)!!!

I meni se èini da tu nikako ne treba da bude èvrst spoj....

Hurricane

..biæe da to tako izgleda samo na ovoj slici..
izmeðu ide gumena lajsna, a èisto sumnjam da je majstor to prevideo i zagitovao..

Damnmoto

samo cepaj ...pogledaj radikal bugz na fb

Lazic

Citat: Andjelo poslato 06 Jul, 2013, 15:21
poskidali smo i gume koje su bile  izmedju krila i karoserije i tu napravili cvrst spoj mnogo lepse sada stoji

[neampojma], ali èini mi se da sam video cica macu...:D

Andjelo

ne brinite brigu sve je to sredjeno po PS-u.......................nece to da ispuca

Andjelo

danas se nije nista radilo   bilo je nekih drugih obaveza pa ce biti nastavak ili sutra ili za neki dan

Damnmoto

samo lagano i sto temeljitije sve sto sada sredis dogodine neces morati ... znam iz licnog iskustva sredi sve ili ces kao ja vecito biti kod majstora odnosno u kanalu

UFF