Glavni meni

Sinoæ-jutros u Bulevaru

Započeo mrle, 05 Jul, 2013, 11:16

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mrle


goranvojska

jbg eto sta nam usere dan.

Major


Hohštapler

  :(

Nek su mu ¹iroki putevi nebeski....
Sauèe¹æe porodici i prijateljima.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

UFF

zna li neko detaljnije?

od kad su izdigli sine u bulevaru vise nema iznenadn ih polukruznih kojim nas ubijaju pa sam se nadao da u toj ulici vise niko poginuti nece...

Major

Ali i dalje ima sporednih ulica iz koje izlecu kao da nepostojis + sto imas i parking svuda gde samo iskacu :(

Zverka

Never ride faster than your angel can fly

:D

pittatore

Da samo sto se ovo desilo kod stare okretnice tramvaja, kod malog Korza dakle stari deo Bulevara

Dukags

a tek ovi parkirani po pesackim prelazima na bul. kako krecu "izvini nisam te video" - do "sta je bilo",
cudo da nema vise karambolije

Silvana

Razumem li dobro ili su lekari na¹li samo vozaèa i motor? Mo¾da je bilo jo¹ uèesnika pa utekli? Snima li neka kamera taj deo? Oèevidac? Nikad nisam videla ovako malo informacija.
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

Bugi

Sinoæ je drugar nai¹ao posle nesreæe pa sad mogu samo da ka¾em ¹to je on meni rekao a da li sam lepo upamtio  [doh] . Krenuo je da obilazi i tu igubio kontrolu , da li zakaèio prvo auto pa oti¹ao skroz levo ili brzo u¹ao pa produ¾io i onda zakaèio auto  [neampojma] . Tu je blaga krivina na desno i ne vidi se ba¹ najbolje koliko se seæam. Uglavnom dva auta su o¹teæena i niko nije pobegao . On nije odmah preminuo koliko sam èuo