Glavni meni

ZX 11 (ZZR 1100 '93)

Započeo BOKYBOY, 03 Jul, 2013, 19:01

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Panta Zemunac

Da Bog da se naputovao sa njim....iihajjj!!

A to, da li je par stoja gore-dole, manje je bitno, no, kako je odr¾avan! [thumb_up] [thumb_up]

Lazic

Dolazi bre na adu, hoæu i ja kruuuug...:D

BOKYBOY

Citat: Darko poslato 06 Jul, 2013, 23:01
Nek je sa srecom i dugo da se navozis...e,a das krug ;-)

...cu dam...cu dam...  ;)

Hurricane

Citat: Panta Zemunac poslato 06 Jul, 2013, 23:10
Da Bog da se naputovao sa njim....iihajjj!!

A to, da li je par stoja gore-dole, manje je bitno, no, kako je odr¾avan! [thumb_up] [thumb_up]

..¹ta kako je odr¾avan, vidi¹ da nije vo¾en uop¹te, 58k za 20 god, od toga 15god u Italiji gde sezona traje 9 meseci..
¹to ako se izraèuna daje cifru od oko 300km meseèno..

opet se dolazi do zakljuèka da je kilometra¾a detalj najmanje va¾an pri kupovini motocikla..

nego ti to Boki teraj kod majstora da bude¹ siguran u pouzdanost i .... pun gas samo...

u zdravlju da ga pr¾i¹...

[cheers]

BOKYBOY

Citat: Panta Zemunac poslato 06 Jul, 2013, 23:10
Da Bog da se naputovao sa njim....iihajjj!!

A to, da li je par stoja gore-dole, manje je bitno, no, kako je odr¾avan! [thumb_up] [thumb_up]

Vlasnik porodican covek u kasnim 40-tim,motor mazen i pazen,redovno servisiran,ulje na 5000 km,voli covek da putuje motorom.Kune se u decu da ga nikad u zivotu nije tockario i da nikada iz njega nije pucano,kaze da nije sa njim nikada presao 180 km/h...kaze... [zvizdi] videcemo sta ce da kaze majstor u ponedeljak...meni je sasvim ok,zadovoljan sam motorom,bas je to sto meni treba,ubi me vise R...stari se jbg... [sutirakamen]

Slaninar

Citat: hurricane poslato 07 Jul, 2013, 00:54
opet se dolazi do zakljuèka da je kilometra¾a detalj najmanje va¾an pri kupovini motocikla..

Ne bih rekao da je najmanje bitan detalj, samo je nepoznat detalj. Mada se grubo da proceniti po ostalim delovima, nekad.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

BOKYBOY

...nove slike od malopre,okupan i namazan... :D



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

Darko

aaaa , lep ...gledam sad , ipak ima razlike ..ram , stop svetlo , maska , kocnice , retrovizori , kvacilo ...skoro sve se razlikuje od novijih modela ....ovo je stariji model... gume koliko vidim skroz ok , felnice ciste , sijaju ko pasja muda...

Panta Zemunac

Ima li gi neki da je ter'o i ZZRa1100 i CBRa1000 i koje su razlike ta, dva, bajka slicnih karaktera?

BOKYBOY

#49
....danas pala prva zvanicna voznja po gradu...Stasina i moja makina... [dancing]



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

p.s.Prezadovoljan sam motorom,radi kao satic,poteze kao lud a Yoshimure grme...ne zamara ruke i ledja,sto je najbitnije  [thumb_up]

BOKYBOY

#50
 [balavi] [balavi] [balavi]




Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


ljupche92

[cheers] [cheers] [cheers]

BOKYBOY


BOKYBOY


CBRR1

koliko konja ima ovo tvoje dyudo lepo..da te dobro sluzi..

BOKYBOY

#55
Citat: CBRR1 poslato 21 Jul, 2013, 15:42
koliko konja ima ovo tvoje dyudo lepo..da te dobro sluzi..


...fala bato,kaze vlasnik da ima oko 160 ks,ima neke dizne bem li ga kako se zovu,bio proslog leta za Cesku njime pa svratio na dyno test tamo... :D...meni realno bolje poteze od Tunderace-a a ona ima oko 145... [neampojma]

CBRR1

Fino fino...kada bi mogao samo malo ovu stopaljku i migavce nekako da yamenis nesto da napravis...

BOKYBOY

Citat: CBRR1 poslato 21 Jul, 2013, 17:34
Fino fino...kada bi mogao samo malo ovu stopaljku i migavce nekako da yamenis nesto da napravis...

...isto mislimo bato,  [clapp] to mi bode oci uzasno  [thumb_down] ...hehehe...jurim negde bele migavce i stop da stavim,bice vrhunski,posle toga vizir kod Ivana i nista vise  [thumb_up] ...ako cujes da ima neko migavec i stop,javi... [klanjam_se]

Gvozden

Vidi bolje ko ima prednja kleshta od K2 1000...bolja investicija..

BOKYBOY

Citat: Gvozden poslato 21 Jul, 2013, 22:30
Vidi bolje ko ima prednja kleshta od K2 1000...bolja investicija..

[/quote
Citat: Gvozden poslato 21 Jul, 2013, 22:30
Vidi bolje ko ima prednja kleshta od K2 1000...bolja investicija..


...bice ,hvala na savetu.Cuo sam za to,mada sam ja zadovoljan kocnicama,imam i pancirna creva,malo je tvrdja kocnica ali je ok kada se naviknes malo... [thumb_up]