Glavni meni

Sakupimo pare za forum

Započeo con3, 24 Jun, 2013, 21:47

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Panta Zemunac

Citat: GSXR1000 poslato 02 Jul, 2013, 22:49
Ne bih da palim vatru,ali Plazmice sta ti reko...
Nemoj nista da odgovaras.Nema potrebe :D

Pa nemoj da pali¹ vatru....jbg, i ti i ja, a i mi svi imamo koristi od tog SSZGOa.
Mo¾da Plazma nije hteo da uvredi ali jeste...bolje na ovome da ostane!

Plazma Keks

po pola sata si izdvajao a jutros nisi mogao da napises koji paket i koji racun i koliko mesecno? to traje 1 min.

rekao sam da cu platiti samo ako vidimo mi taj paket i predracun i racun na kraju svega toga, sto na kraju i niste uradili. koliko ste vremena imali da kazete a niste hteli, a? 
da, moje pare vam ne trebaju, ne bih vam ni dao, zbog takvog ponasanja ih niste ni zasluzili.






mareskin

Koliko se ja razumem u problematiku ovaj forum vodi nekoliko ljudi. Ne vode ga i ne kontrolišu ga korisnici.
Tako da neki preterani zahtevi za nekim posebnim pravima nisu na mestu. Ukoliko koristite nešto besplatno onda ne vidim da imate prava da se u rad foruma mešate. E sad, ako nešto plaćate pitanje je da li plaćate mogućnost da upravljate forumom ili plaćate PRISTUP forumu.

Ukoliko plaćate PRISTUP forumu onda logično nemate prava da forumom i upravljate.

Čak i da su se pare skupljale za plaćanje hostinga to i dalje ne znači da neko mora da polaže račune, jer je isto tako moglo da se umesto objašnjenja da je potreban novac za hosting kaže da se uvodi plaćanje za pristup.

Valjda nisam konfuzan :)

Meni odgovara da ovaj forum radi, jer sam preko njega upoznao gomilu opičenih i zanimljivih ljudi koji me ne smaraju. Mrzim kad me ljudi smaraju jer toga imam dovoljno na poslu.

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Plazma Keks

epa, ako neko trazi pomoc, a neko ko hoce da pomogne ima prava da vidi zasta on to pomaze, u cemu je to problem? na kraju nema prava da zna?

po meni je to muljanje.

pit

Citat: mareskin poslato 02 Jul, 2013, 23:09
Koliko se ja razumem u problematiku ovaj forum vodi nekoliko ljudi. Ne vode ga i ne kontroli¹u ga korisnici.
Tako da neki preterani zahtevi za nekim posebnim pravima nisu na mestu. Ukoliko koristite ne¹to besplatno onda ne vidim da imate prava da se u rad foruma me¹ate. E sad, ako ne¹to plaæate pitanje je da li plaæate moguænost da upravljate forumom ili plaæate PRISTUP forumu.

Ukoliko plaæate PRISTUP forumu onda logièno nemate prava da forumom i upravljate.

Èak i da su se pare skupljale za plaæanje hostinga to i dalje ne znaèi da neko mora da pola¾e raèune, jer je isto tako moglo da se umesto obja¹njenja da je potreban novac za hosting ka¾e da se uvodi plaæanje za pristup.

Valjda nisam konfuzan :)

Meni odgovara da ovaj forum radi, jer sam preko njega upoznao gomilu opièenih i zanimljivih ljudi koji me ne smaraju. Mrzim kad me ljudi smaraju jer toga imam dovoljno na poslu.




        Potpisujem.....inace i ja smarace ne volim .....lepo je receno ko oce da pomogne.I ko je hteo dao je ko nije ili nije imao nije dao...ne kapiram zasto se i dalje vodi polenmka sa nekim sa nekim ko nije  vredan nje.

Panta Zemunac

E moj Darko (Wolverine)...
tek sada vidim koliko si malopre bio u pravu!!

AIR SERBIJA bracala.....

UFF

I opet je skupljeno manje nego sto smo platili tako da mi smesno kad ovaj plazmica pocne da kenja

Novo pravilo :  u ovoj temi moze da pise samo onaj ko je nesto uplatio :D


pit

Citat: UFF poslato 02 Jul, 2013, 23:15
I opet je skupljeno manje nego sto smo platili tako da mi smesno kad ovaj plazmica pocne da kenja

Novo pravilo :  u ovoj temi moze da pise samo onaj ko je nesto uplatio :D



       Pa salji mu sledece postove u kantu..meni se povraca od ovakvih gluposti vise.

mareskin

U ovoj temi se za nekoliko dana mnogo pisalo, ali se nije odmah dobio odgovor od admin tima ¹ta je re¹eno i kakav je plan za dalje.
UFF je rekao da æe jedan mesec biti regulisan, a do njegovog isteka æe se tra¾iti trajnije re¹enje. Re¹enje je pronaðeno i re¹eno na najbolji moguæi naèin.

Stvari su se previ¹e uozbiljile i trebalo bi spustiti loptu.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Panta Zemunac

Citat: mareskin poslato 02 Jul, 2013, 23:18
U ovoj temi se za nekoliko dana mnogo pisalo, ali se nije odmah dobio odgovor od admin tima ¹ta je re¹eno i kakav je plan za dalje.
UFF je rekao da æe jedan mesec biti regulisan, a do njegovog isteka æe se tra¾iti trajnije re¹enje. Re¹enje je pronaðeno i re¹eno na najbolji moguæi naèin.

Stvari su se previ¹e uozbiljile i trebalo bi spustiti loptu.


[thumb_up]

Panco.KV

Citat: Plazma Keks poslato 02 Jul, 2013, 23:12
epa, ako neko trazi pomoc, a neko ko hoce da pomogne ima prava da vidi zasta on to pomaze, u cemu je to problem? na kraju nema prava da zna?

po meni je to muljanje.
Tako je Plazmice lepo je dogovoreno i diskutovano sinoc na Terazijamo po pitanju teme i mnogo mi je bilo krivo da UFF nije dosao da me ispostuje da se vidimo

Panco.KV

Ja cu da platim za godinu dana samo da mi promenite boju slova  :)

CBRR1

plazma najebo si,sada imas dvojicu preko grane koji ce te polomiti ko picku,prvi je Andrejrr sto si mu izdepilirao motor,a drugi je Ivan sszgo...plazma poznat kao gotivan klinac,ali pogresno shvacen...aj da iskoristim situaciju a da ne popijem ban...napasi se i meni muda... Ahahahaahaahahaahah

juga

Pomoæ formu , tj uplata neke kinte je bila na dobrovoljnoj bazi, ko je uplatio, uplatio je ko nije... nije. Na samom poèetku teme je receno da sve skupljene pare koje se ne potro¹e na hosting, potro¹iæe se na pivo na jednom od narednih druzenja. Ne znam ¹ta tu nije jasno pojedincima? Da li kada uplatite neki DOBROVOLJNI prilog, ( za malu Tijanu,... Milicu) , trazite dokaz da su pare stvarno potro¹ene za srce... Ko neæe da plati ne mora, ali neka ne palamudi, nego neka æuti, a ko ima sumnje neka ne plati. I DOSTA VI©E zakljuèajte temu!!!

mareskin

A gde su kurve?!? Rečeno je da višak para ide na pivo i na kurve?!? Ja ne pijem pivo!!! [rofl]
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Panco.KV

Pa zar ovo nije vrhunac nadrkavanja da neko moze da kaze i da nadrkava i napusava drugog i sta ako je admin ...nista...... e pa momci ovo ide u nekom jadnom pravcu nece to bas tako da moze ...bar se nadam a u sebe sam siguran  [nono]

Panco.KV

Znate kada sam ja sakupljao pare za bracu iz Ivanjice niko nije pitao jeli sta ovo ,sta ono,gde su pare jel sam sve na papir ,slikao i javno.Moj dobronameran savet je sve sto se sakupi na papir poimenice a sta pretekne opet na papir i javno....I NIKO NECE IMAT PRAVO da spomene nista.DOBRONAMERAN SAM pare nisam dao jel sam se kasno ukljucio ali ako treba ili zafali neka se kaze i tu sam :Ziveli vi meni svi.

Plazma Keks

Citat: CBRR1 poslato 03 Jul, 2013, 01:15
plazma najebo si,sada imas dvojicu preko grane koji ce te polomiti ko picku,prvi je Andrejrr sto si mu izdepilirao motor,a drugi je Ivan sszgo...plazma poznat kao gotivan klinac,ali pogresno shvacen...aj da iskoristim situaciju a da ne popijem ban...napasi se i meni muda... Ahahahaahaahahaahah
andrea se davno vratila :P :P :P 
za ovog drugog mi cvile jajca

ranko


Ivan1979

Citat: Panco.KV poslato 03 Jul, 2013, 10:52
Znate kada sam ja sakupljao pare za bracu iz Ivanjice niko nije pitao jeli sta ovo ,sta ono,gde su pare jel sam sve na papir ,slikao i javno.Moj dobronameran savet je sve sto se sakupi na papir poimenice a sta pretekne opet na papir i javno....I NIKO NECE IMAT PRAVO da spomene nista.DOBRONAMERAN SAM pare nisam dao jel sam se kasno ukljucio ali ako treba ili zafali neka se kaze i tu sam :Ziveli vi meni svi.

E Panco Panco, i da se okaci ceo elaborat gde su pare otisle uvek, ali uvek se nadje bar po jedan "Plazmeni"  koji  ce minirati akciju cisto iz zabave.

Nego, koliko je preteklo za pivo i kurave ?  ;D
[cheers]