Glavni meni

Sakupimo pare za forum

Započeo con3, 24 Jun, 2013, 21:47

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Plazma Keks

sta biste vi radili kada biste shvatili da vase dete trosi pare od dzeparca na drogu?
posto mu u tom trenutku pomazete da "zivi"

Panta Zemunac

Dao bih mu jo¹, da kupi i za mene! :o [zvizdi] [zvizdi] [zvizdi]

Andreja

Kad smo kod sisa, samo da su prirodne, nek' su i male :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

WOLVERINE

Ukratko... nisam dugo bio prisutan... par pitanja... dosta toga sam u temi preskocio.. nisam uredno citao...


Pa stacete kada skupite pare??  Kako onda... svi koji su dali moraju da budu admini? Znaci dolazimo na bjb pricu......  Sta ce onda pojedinci... nece moci vise da se qrce da je njihov forum...da brisu slike,,,, postove... da stoji samo sto njima odgovara....  kako to sebi da dopuste.... kako da znamo da pare idu za tu namenu a ne za nesto drugo? Kako to da sadasnje rukovodstvo nemoze da plati to a imaju spisak motora da nemoze da stane u avatar...  ne razumem...
Ako clanovi placaju onda je forum od clanova... oni biraju upravu.... ili je to mozda ovde drukcije... zato sam ja za banere.... pa onda znas gde si.... ovako ne pije vodu... ovo je Srbistan..... svako ce da trazi svoj deo... pre ili kasnije...

 

Panta Zemunac


mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin

Citat: CBRR1 poslato 02 Jul, 2013, 20:34
ajmmooooo kikiriki suncokret semenkeeeeeeee ladno pivo SOOOOOkOOOVIII...

Legendo :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

SSZGO

da skratimo pricu

trazeno je 50 eura mesecno za hosting

sszgo se iscimao da optimizuje sajt tako da je hosting sada 50 eura godisnje

razliku slobodno mozete meni da uplatite sto sam izdvojio  dva puta po pola dana, ako se nastavi uplata ovim tempom bicu isplacen 2015te u martu



ako ima neko da nesto kenja ko je uplatio pare nek se javi ja cu da ga refundiram
ovi koji nisu uplatili - shiccc

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

castor

Znaèi sad ne treba da se uplaæuje ni¹ta? [ludak] [ludak]
It's the ride that matters, not the bike…

SSZGO

Citat: Plazma Keks poslato 02 Jul, 2013, 11:01
ti nama daj predracun pa cemo mi svi lepo kolektivno da platimo, a do tada ces dobiti samo jedan veliki sipak od svih nas

a i daj ti nama da mi vidimo koji mi to paket placamo i predracun i odmah imas od mene 2 soma. ok?

ako nije 2 soma eura u pitanju, odma pali...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Plazma Keks

a zasto vam je to bio problem da odma kazete nego ste cutali kao neke fufe?

castor

Pa vidi¹ da Ivan skuplja za novi motor, moralo se od nekud poèeti... [rofl] [rofl] [rofl]
It's the ride that matters, not the bike…

Plazma Keks

pa normalno, e zato sam celo jutro pravio buku.

castor

Ajde keksiæ brate odmori. Koji ti je kurac? Ivan da je htio preko foruma uzimati motor ne bi oti¹ao u DubaJi, nego bi sad tebe ganjao da te prevari za tvoja dva soma dinara. Ajde ne sviraj bez potrebe.

Mnogo èita¹ Dena Brauna… Proèitaj Tri praseta ili Malog princa… Odmori sa teorijama zavjere.


EDIT: I da se neko ne naljuti ili ti keksiæ, evo neki smajli…  :P :P :P :P :P :P [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
It's the ride that matters, not the bike…

Plazma Keks


castor

It's the ride that matters, not the bike…

SSZGO

Citat: Plazma Keks poslato 02 Jul, 2013, 22:36
a zasto vam je to bio problem da odma kazete nego ste cutali kao neke fufe?

da ti ja pojasnim kako stvari funkcionisu

ovaj sajt ja menjam, niko drugi ne zna kako

ja nisam planirao da se cimam, zato ste skupljali za jaci hosting
e tad sam se ja umesao sa svojih pola sata dnevno slobodno da resim ovaj problem

e sad mi se ti sagnes i napases muda i kazes posle, sszgo care, hvala ti sto si nas spasao da ne moramo da platimo po 50 dinara mesecno
znam sad da si ti ustvari dao iz svog dzepa svoje vreme koje je jednako novac i resio zvrzlamu


a sad mi deder reci momce, koliko si ti uplatio kesha da ti vratim nazad sa kamatom pa da se nosis u tri picke materine odavde
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

castor

Uplatio je tuki, al' æe sa kamatom izgleda da dobije kurac... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
It's the ride that matters, not the bike…

GSXR1000

Ne bih da palim vatru,ali Plazmice sta ti reko...
Nemoj nista da odgovaras.Nema potrebe :D

UFF

Citat: SSZGO poslato 02 Jul, 2013, 22:45
a sad mi deder reci momce, koliko si ti uplatio kesha da ti vratim nazad sa kamatom pa da se nosis u tri picke materine odavde

kako da ti kaze?

mislis da okaci dokaz tj uplatnicu?