Glavni meni

Sakupimo pare za forum

Započeo con3, 24 Jun, 2013, 21:47

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Boban_m

A hoces da svoju slobodnu volju besplatno da iznosis na forumu? ;D

Plazma Keks

ne trazim ja nista zauzvrat sem uvida u to sta placam, kome placam i predracun.

Boban_m

Salim se ja malo Plazmice. Da je moranje i ja bih vjerovatno pitao isto. Ovako je jos uvijek sve prijatno, na nivou povjerenja. Ja biram da vjerujem, jer je dobra ekipa i dobra atmosfera. Posto niste blize da nekad platim pice, i ovo mi cini zadovoljstvo.

Plazma Keks

zasto sada ZSZSZZGOGOG i UFF ne daju na uvid taj neki paket koji mi placamo, link, predracun koliko da platimo, cisto da podelimo kintu svi mi koji hocemo da platimo na ravne casti. da se neko ne oseti uzvisenim jer je platio vise od drugih i tako to

Gašpar

Ajde plazmice, ¹to se nervira¹? Kad sam ja jo¹ bio u pregovorima, ovaj paket je bio u prièi

http://www.mint.rs/web-hosting/virtualni-serveri/mint-vps-1024/


Plazma Keks

aha ok.
samo jos neki predracun na uvid jer znam da moze da se uplacuje vise mesecu unapred.

mareskin

Citat: Ga¹par poslato 02 Jul, 2013, 12:04
Ajde plazmice, ¹to se nervira¹? Kad sam ja jo¹ bio u pregovorima, ovaj paket je bio u prièi

http://www.mint.rs/web-hosting/virtualni-serveri/mint-vps-1024/



Ovo mo¾e jeftinije ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Boban_m

Citat: Plazma Keks poslato 02 Jul, 2013, 12:08
aha ok.
samo jos neki predracun na uvid jer znam da moze da se uplacuje vise mesecu unapred.
Evo ti lekcija za dz: predracun nije nikakav dokaz da ce biti uplaceno. Trazi racun [bejzbolka] ;D

Plazma Keks

predracun trazim da znam koliko treba da se plati, a za racun sam i pre toga napomenuo. samo sto nisam hteo da se toliko ponavljam ko papagaj :P :P :P ;D

Boban_m


Lazic

@mlevena plazma:
Dobro bre bambi, ¹ta ti je danas, samo zveèi¹ po forumu, kao da ti devojèica(¹abanrr) nije dala sinoæ...:P

Vlajko

Da nije uzo celu tableticu?!

Iako si mu izrièito naglasio da je pola u medicinske svrhe, a cela vuèe ka narkomaniji  :P
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Joker

Plazma, kada ces da naucis da ako trazis nesto moras da imas osnova za to sto trazis... Kao prvo, niko od admina nije trazio nikakav novac, tema je pokrenuta od straene clana kao pomoc da ovaj forum odrzimo na ovom nivou gde je sada... Drugo, da ne ponavljam ovo sto je Boban rekao a sve mu je na mestu, od slobodne vojle do predracuna... Trece, ako ti budes uplatio istog trenutka ce tebi biti vracene pare posto ti uvek imas nesto da dodas a, iskreno, tvoje kenjanje i "prosipanje pameti" nisu vredne tih para sto si kao planirao da prilozis...

Da covek neki cita sve ovo sto si napisao, ne samo u ovoj temi vec svuda, pomislio bi da si poslat od stane bjb-a da siris govna po forumu... Sreca mi te znamo i znamo da si nas pa mi ponekad nije jasno cemu sve ovo...

PS: I to "Salim se ja malo, sta se primate" ne pije vodu...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Lazic

Srediæe njega bradati kad ga uhvati...[rofl]

monsterbnt

Bambi danas u extra troll raspolozenju
Smrt SVIMA!!!!

Joker

Ma zaleti se i onda shvati da je pogresio ili preterao ali nece da popusti i onda ide glavom kroz zid ako treba... Kao da ga Uff pravio... :D
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

mareskin

Jokera ne poznajem u¾ivo, ali se èini da je i pored svog nicka ozbiljan i uzoran mladiæ. I lepo pi¹e.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Plazma Keks

Citat: Joker poslato 02 Jul, 2013, 12:24
Plazma, kada ces da naucis da ako trazis nesto moras da imas osnova za to sto trazis... Kao prvo, niko od admina nije trazio nikakav novac, tema je pokrenuta od straene clana kao pomoc da ovaj forum odrzimo na ovom nivou gde je sada... Drugo, da ne ponavljam ovo sto je Boban rekao a sve mu je na mestu, od slobodne vojle do predracuna... Trece, ako ti budes uplatio istog trenutka ce tebi biti vracene pare posto ti uvek imas nesto da dodas a, iskreno, tvoje kenjanje i "prosipanje pameti" nisu vredne tih para sto si kao planirao da prilozis...

Da covek neki cita sve ovo sto si napisao, ne samo u ovoj temi vec svuda, pomislio bi da si poslat od stane bjb-a da siris govna po forumu... Sreca mi te znamo i znamo da si nas pa mi ponekad nije jasno cemu sve ovo...

PS: I to "Salim se ja malo, sta se primate" ne pije vodu...
trazili su pomoc, ja samo trazim da vidim gde bi te pare otisle. to je sve. eto.
sta tu nije jasno?
na osnovu cega ti tvrdis da ja nemam osnova da trazim to sto trazim?

Lazic


eclipse4