Glavni meni

Sakupimo pare za forum

Započeo con3, 24 Jun, 2013, 21:47

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Plazma Keks


jevta

Evo ja nisam uplatio.Uplatiæu ako treba. Iz liènog iskustva bio samu admin timu Apostola.

Al znam da to nije re¹enje bar ne trajno i konaèno.Uvek je problem sa skupljanjem kinte.
Baneri pa ¹ta  ako to re¹ava problem super .A imaæemo na klik i neke ako ne i sve prodavce opreme i delova.Neæu morati da ih tra¾im po favoritima :)
Ovde bar to nije problem zna se gazda foruma i nema puno filozofiranja.Veliki deo ljudi na forumu ne bi ni primetili razliku sa banerima i bez.
Osim ako se neko ne izalavi pa pretera sa kolièinom zarad zarade i to preðe u ne¹to ¹to nije moto forum.
Jedino ¹to bih molio vlasnike da kad krenu baneri ,a krenuæe neminovno je da se postavi i neki baner za glavnog majstora sa foruma (onog sa nikom koji mi nepismeni ne znamo da napi¹emo :D)po¹to verujem da on to ne stavlja,a potreban je i zaslu¾an  u toj prièi

Bori¹a

od ovolikih gifova raznih u potpisima, prestao sam da razmisljam da li je potpis ili baner ;D

eclipse4

Citat: GSXR1000 poslato 26 Jun, 2013, 20:46
Neko stoji iza Plazmice.
Ako me razumete sta hocu da kazem...

garant,cak mu i odgovor sa tih  -4 nestao.......pojela maca......hehehehe
a htedo da ga vratim na -3 i spasim bana,ali neko ima dugme koje oduzima ne po -1 nego po -100000000000000000000 lol

m.mitar

Nije problem da se uplati,ali morare da gledate i malo dalje.Baneri ako donose novac za odrzavanje ovog foruma meni licno ne bi smetali.Glupo je da se upropasti ovakav forum,jer uplata od clanova mozda upali ovaj put,za sledeci vec nisam siguran.Nemojte ovo pogresno da shvatite,najbolje resenje je da se nadje neki stalni izvor novca.Kao sto je neko rekao pre,prodavnice motoopreme nisu los izbor.Meni licno ne smeta ni malo da i osnivaci ovog foruma imaju zaradu ali i da radi ovaj forum.Samo da ne predje u BJB,ovde bar mozes da se zezas koliko hoces i da te niko ne lupa po nosu. [sutirakamen]

eclipse4

ajde nek admini otvore temu za glasanje......pa nek svako glasa kako misli....i neka glasanje bude anonimus,kako vecina odluci tako ce biti....

mkt

ovde su svi slobodnog shvatanja, a to volim  :P

Major

Citat: UFF poslato 26 Jun, 2013, 16:30
procitaj naslov teme

Procitao sam naslov teme ali sve bre nesto misteriozno. Jel se pokrecu baneri ili se ne pokrecu? Jel se uzima hosting? Koji?
Uopste nije problem da nekolicina odvoji neku kintu ali odlucite se sta hocete i u kom smeru.

Joker

Danas cemo znati sve sta je i kako... SSZGO trenutno zavrsava kompresovanje slika i fajlova pa onda idemo na neku opciju.
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Major

Citat: Joker poslato 27 Jun, 2013, 10:14
Danas cemo znati sve sta je i kako... SSZGO trenutno zavrsava kompresovanje slika i fajlova pa onda idemo na neku opciju.

[thumb_up]

mt:s

Citat: eclipse4 poslato 27 Jun, 2013, 01:44
ajde nek admini otvore temu za glasanje......pa nek svako glasa kako misli....i neka glasanje bude anonimus,kako vecina odluci tako ce biti....

I ako veæina na glasanju misli da treba da se uplati donacija onda svi moraju da plate???
9 strana obeæanja i jedna uplata... zamisli kako bi bilo za dva tri meseca...

Lazic

bilo bi bar dve uplate...:o

mareskin

Citat: Joker poslato 27 Jun, 2013, 10:14
Danas cemo znati sve sta je i kako... SSZGO trenutno zavrsava kompresovanje slika i fajlova pa onda idemo na neku opciju.

Odlièno.

Ukoliko se tra¾i povoljnija ponuda, mogu da ponudim hosting na EUNetu i Orionu po dilerskim cenama. Pi¹ite mi na PP koji su zahtevi i ja æu proveriti kakvu ponudu mo¾emo da dobijemo. Spreman sam da ponudim dilersku cenu i da dam jo¹ neki dinar za hosting.

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

UFF

Citat: Major poslato 27 Jun, 2013, 09:09
Citat: UFF poslato 26 Jun, 2013, 16:30
procitaj naslov teme

Procitao sam naslov teme ali sve bre nesto misteriozno. Jel se pokrecu baneri ili se ne pokrecu? Jel se uzima hosting? Koji?
Uopste nije problem da nekolicina odvoji neku kintu ali odlucite se sta hocete i u kom smeru.

po ne znam koji put: za sad nema banera i potrudicu se tako da ostane
a koji hosting i gde cu takodje da resim nemoj se vi nista brinete  :-*

Major

Citat: UFF poslato 27 Jun, 2013, 11:11
Citat: Major poslato 27 Jun, 2013, 09:09
Citat: UFF poslato 26 Jun, 2013, 16:30
procitaj naslov teme

Procitao sam naslov teme ali sve bre nesto misteriozno. Jel se pokrecu baneri ili se ne pokrecu? Jel se uzima hosting? Koji?
Uopste nije problem da nekolicina odvoji neku kintu ali odlucite se sta hocete i u kom smeru.

po ne znam koji put: za sad nema banera i potrudicu se tako da ostane
a koji hosting i gde cu takodje da resim nemoj se vi nista brinete  :-*

Posto u istoj temi ne mogu da se zahvalim na dugme moram napisati hvala ;)

mt:s

9500 postova i nisi nauèio da se ne citira prethodni post  ...  [facepalm]

Lazic

Citat: mt:s poslato 27 Jun, 2013, 11:39
9500 postova i nisi nauèio da se ne citira prethodni post  ...  [facepalm]

Ima razlog, pogotovo kad neko ne¹to lupi, ako ne citira¹ odmah, dotièni edituje post pa onda tvoj odgovor izgubi smisao...:D

Izvinjavam se zbog off-a...:D

mt:s


Major

Citat: mt:s poslato 27 Jun, 2013, 11:39
9500 postova i nisi nauèio da se ne citira prethodni post  ...  [facepalm]

Citat: Laziæ poslato 27 Jun, 2013, 11:47
Ima razlog, pogotovo kad neko ne¹to lupi, ako ne citira¹ odmah, dotièni edituje post pa onda tvoj odgovor izgubi smisao...:D

Tacno tako. A i ovo nije forum gde takve stvari uopste treba da se gledaju ;)

mt:s

Citat: Major poslato 27 Jun, 2013, 12:14
Citat: mt:s poslato 27 Jun, 2013, 11:39
9500 postova i nisi nauèio da se ne citira prethodni post  ...  [facepalm]

Citat: Laziæ poslato 27 Jun, 2013, 11:47
Ima razlog, pogotovo kad neko ne¹to lupi, ako ne citira¹ odmah, dotièni edituje post pa onda tvoj odgovor izgubi smisao...:D

Tacno tako. A i ovo nije forum gde takve stvari uopste treba da se gledaju ;)


Dobro ako je tako onda se izvinjavam.
Mada malo bole oèi, zamisli kada bi svi ovako citirali kao ti i ja... propast.