Glavni meni

Sakupimo pare za forum

Započeo con3, 24 Jun, 2013, 21:47

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

juga

Mnogo se razvukla prièa, ali evo jos jednom: VLASTI treba da se dogovore baneri da ili ne! Lièno mislim da baneri neæe naru¹iti forum , ukoliko se isti ne pretvori u prostor za reklamu. Ukoliko senaplaæuje èlanarina , vrlo brzo æe prestati da postoji , oglase ne treba naplaæivati a ako neko koristi forum samo za oglase admini mogu valjda da mu na neki naèin zabrane pristup. I to je to!!! Ajde vlastodr¾ci dogovorite se , pa nas obavestite!  [cheers]

mt:s

Da li æe donatori imati neke povlastice na forumu?

stilgar

ajd i ja da iznesem neko misljenje. odustati od pravila nista se ne brise, jer neverujem da neko cita ista starije od 10 dana, otvorena tema ako nema odgovor u mesec dana da se brise, a ne da se neke teme dizu iz mrtvih glupim pitanjem posle godinu dana, samo da bi se budzili postovi. hocu da kazem da treba skinuti onih 30 gb i biznis klasu hostinga na nesto normalno. sta je problem - pitanje za admine - da se uzme fiksna ip adresa kod nekog od clanova ko ima dobar net, postavi masina koja ce biti server, naravno postaviti sve na linux i mysql zbog licenci. jes da bi bilo malo dr***e dok se to sredi al je ostalo free za clanove, baneri mogu da se uvedu da pokriju troskove opreme i novih delova za server itd.

nuadal85

Da li je ovo jos uvek aktueno? Donirao bih ja nesto ako je potrebno..

Havarisan

za ovo je najbolje da se admini dogovore medjusobno inace sto ljudi - sto cudi!

Darko

Sto ljudi - sto cudi , sto zena - dvesta sisa!!!

mareskin

Citat: stilgar poslato 26 Jun, 2013, 10:15
ajd i ja da iznesem neko misljenje. odustati od pravila nista se ne brise, jer neverujem da neko cita ista starije od 10 dana, otvorena tema ako nema odgovor u mesec dana da se brise, a ne da se neke teme dizu iz mrtvih glupim pitanjem posle godinu dana, samo da bi se budzili postovi. hocu da kazem da treba skinuti onih 30 gb i biznis klasu hostinga na nesto normalno. sta je problem - pitanje za admine - da se uzme fiksna ip adresa kod nekog od clanova ko ima dobar net, postavi masina koja ce biti server, naravno postaviti sve na linux i mysql zbog licenci. jes da bi bilo malo dr***e dok se to sredi al je ostalo free za clanove, baneri mogu da se uvedu da pokriju troskove opreme i novih delova za server itd.

Mislim da ti je jasno da to nije ba¹ tako jednostavno kao ¹to izgleda. Ima tu mnogo zezalica oko opreme i up-timea nego ¹to ti se èini.

Èim se admini ka¾u kakav je plan, onda æemo znati kakvi su dalji postupci.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

juga

Svi mi imamo slicno misljenje, ADMINI da se dogovore, ali ajde da za prvu turu skupimo PARE!!!

pit


Ivan1979

 [sutirakamen]  baneri qrac palac ,  placanje oglasa , qrac palac,  sve ono zbog cega su ljudi otisli sa nekih foruma i dosli ovde sada se uzelo u razmatranje.

Glasam za dobrovoljne priloge , siguran sam da bez problema mozemo da skupimo koliko god da je potrebno. Samo treba preseci i reci  ;)

Lazic


Taraba

Ubacite titulu ili mali baner ispod nicka tipa Donirao ili Podr¾ava forum da ljudi imaju neku titulu.
Narod voli titule [rofl]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Ivan1979

Znas kako Lazicu, dok je nas ( mislim na ekipu koja ide na voznje i druzenja ) nema da brigas  [thumb_up]

Ako treba i kamen iz bubrega cu dam  ;D

Lazic

Znam ja da æemo mi da se dru¾imo, ali daleko od oèiju(tastature), daleko od srca...:o Zna¹ sa koliko dobrih ljudi sam izgubio kontakt od kad su me najurili sa bljb... [facepalm]

Ivan1979

Brate, mislio sam u fazonu koliko nas ima lako ce mo skupiti i 100K ako je potrebno ;D

A za kusur pivo, znas ti koliko piva moze se zavrsi za 30K  ?   :o :o :o  a tek kobasicaaa   [zvizdi]

mareskin

Citat: Laziæ poslato 26 Jun, 2013, 13:24
Znam ja da æemo mi da se dru¾imo, ali daleko od oèiju(tastature), daleko od srca...:o Zna¹ sa koliko dobrih ljudi sam izgubio kontakt od kad su me najurili sa bljb... [facepalm]

Isto. Imamo jo¹ malo fore sa zakupom, a admini neka preseku i ka¾u ¹ta i kako dalje.
Naravno, mo¾e se tra¾iti i jeftiniji hosting. Mo¾e na Orionu, Beotelu, Eunetu da se raspita.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin

Citat: Ivan1979 poslato 26 Jun, 2013, 13:27
Brate, mislio sam u fazonu koliko nas ima lako ce mo skupiti i 100K ako je potrebno ;D

A za kusur pivo, znas ti koliko piva moze se zavrsi za 30K  ?   :o :o :o  a tek kobasicaaa   [zvizdi]

Gde si ti Ivane video kusur ;D

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Boban_m

Eno broj racuna na prvoj strani, dakle nema potrebe vise pitati ;)

Ko moze-moze, ko ne moze-bi da moze i opet dobro [thumb_up]

P.S.
Ja sam dao Lazicu da uplati ;D

Lazic


Boban_m

Nemoj da se pravis blesav sad ;D

Salim se, cim predjem Drinu odoh do poste.