Glavni meni

Sakupimo pare za forum

Započeo con3, 24 Jun, 2013, 21:47

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

pit

Citat: monsterbnt poslato 25 Jun, 2013, 12:19
Citat: pit poslato 25 Jun, 2013, 12:16
Wwwwwww pa opet wwwww
Vidim.... imas novu tastaturu :P



      Imam jednu rodjaku klinku ..glawna zwezda je na fejsu....i kako mi je isla na ziwce sa w .Kad ono ewo mene u istom tripu...e sad ko zna mozda je i njoj nakapalo nesto po tipkama..ko zna.

balcan girl

ja sve ocekujem da umesto nadimka pit procitam mawa pwawa machkica ili swatka newaljala dewojcica ili nesto tome slicno i to u roze boji :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

pit


Lazic


mareskin

Citat: balcan girl poslato 25 Jun, 2013, 17:39
ja sve ocekujem da umesto nadimka pit procitam mawa pwawa machkica ili swatka newaljala dewojcica ili nesto tome slicno i to u roze boji :D

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Major

Balcan pa ti nisi normalna [rofl]

balcan girl

ne razumem sta je smesno i sto ja nisam normalnaaa  [neampojma] [neampojma] sve mi tako neke izlecu po fb i ja ocekujem i kad vidim to w da mi se ne daj boze to desi i ovde imam traumeeeee razumiteeee meeeee  [dunce] [dunce] [dunce] [dunce]  :-*
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Mad Max

Ovako, ovi sto samo pisu na prazno, treba da daju veliku lovu, oni sa oglasima 2% od prodaje, a tek oni sto im vire samo cipele iz UFF-ovog d..... moraju bas da se otvore :) salim se. Kako hocete, nisam za Banere, nekako sve je cisto, nigde ne blinka, kao da si kod kuce. Kontaktiracu UFF-onju za placanje, ucestvovacu koji dinar eto tako.
Brzi od smrti, Jaci od bola

Kanarinac

daj bre sta mlatite, skupicemo kintu za par dana. Ima nas pun kurac ovde. Sad cu da odem do Uffa da mu dam na ruke. Mamuran sam i mrzi me da idem u postu

Lazic

Citat: Mad Max poslato 25 Jun, 2013, 18:47
Ovako, ovi sto samo pisu na prazno, treba da daju veliku lovu

Ti ba¹ hoæe¹ da bankrotiram skroz na skroz...:o [ludak] :D

ЯЭВОЛУТИОН

Ja sam za bannere, i placanje oglasa...vec mi je pun kurac ljudi koji koriste ovaj forum kao halo oglase.....imas zemljace jedan oglas mesecno i tri oglasa maximalno na forumu.....pa se ti jebi kako znas i umes.....malo malo pa zaaaaan prodaje sto stvari, pa onda se neko smisli da bi mogao da proda sve iz garaze posto je zima i nema posla....sokolovi valjda.....porasta je forum toliko da je malo ili nikako izvodljivo da ostane bez bannera.....kad je vec tako onda hajde da placamo svi obaveznu clanarinu za forum...ko ne plati vodi se kao gost i ne moze da pise po forumu....e onda ce se videti koliko ima forum clanova.

p.s
Banneri mogu biti za sve sto je u vezi sa motorima...ali ne mora samo to....mogu i bilo ko drugi o vidi intres da se oglasava.....bolje oni da sevaju nego kojekakvi oglasivaci sa foruma.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Bori¹a

ja se slazem da baneri budu linkovi do nekih prodavnica moto opreme i neceg zanimljviog vama vozacima i bajkerima ;D

Lazic

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 25 Jun, 2013, 20:39
kad je vec tako onda hajde da placamo svi obaveznu clanarinu za forum...ko ne plati vodi se kao gost i ne moze da pise po forumu....e onda ce se videti koliko ima forum clanova.

Tako ne¹to sam predlo¾io Uff-u, i mislim da bi 100 dinara godi¹nje po èlanu bilo ne dovoljno, nego previ¹e...:D

3842 èlana minus par stotina oti¹lih, puta 100 din, pa ti vidi...

Mad Max

Citat: Laziæ poslato 25 Jun, 2013, 21:11
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 25 Jun, 2013, 20:39
kad je vec tako onda hajde da placamo svi obaveznu clanarinu za forum...ko ne plati vodi se kao gost i ne moze da pise po forumu....e onda ce se videti koliko ima forum clanova.

Tako ne¹to sam predlo¾io Uff-u, i mislim da bi 100 dinara godi¹nje po èlanu bilo ne dovoljno, nego previ¹e...:D

3842 èlana minus par stotina oti¹lih, puta 100 din, pa ti vidi...
Ako se uvede clanarina, onda je gotovo! Forum je ovakav, zato sto nema pravila, pravila su clanovi tj. minusi. Gde god dodje do love msm, nesto obavezno da se placa, odmah je pukla stvar, jer mi smo takav narod. Ima nas dovoljno da mozemo sklepat tu lovu i platit sta treba, ne mozemo platit Admin team-Vlast, ali osnovno mozemo. Jest da Vlast u Ex-YU prvo misli na sebe pa sve ostalo, ali ovde to ne pije vode. Kako hocete, nista ne odredjujem, samo predlazem. Lazic-u ti imas gratis kartu, jer ipak uvek si komican-tragican
Brzi od smrti, Jaci od bola

Lazic

 :-* kad malo bolje razmislim, u pravu si... Samo treba urediti ogla¹avanje, makar simbolièno i biæe dovoljno para...[cheers]

sasafilipovic

Ovo se zezate ili je stvarno neko ne¹to prodao na ovom forumu????

monsterbnt

Citat: balcan girl poslato 25 Jun, 2013, 17:39
ja sve ocekujem da umesto nadimka pit procitam mawa pwawa machkica ili swatka newaljala dewojcica ili nesto tome slicno i to u roze boji :D


Mole se admini da porade na ovom predlogu!!!
Smrt SVIMA!!!!

Hohštapler

Prvo, kakva bre glupst % od prodaje... kako ste to zamislili? Veæu glupost nisam èuo...
Ok naplaæivanje oglasa, al i to je ciganija kakve nema...
Prilozi i baneri jedino...

ps.
ajte, ko æe da otvori temu "Prilog za Pitovu tastaturu"?
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

UFF

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 26 Jun, 2013, 02:47
Prvo, kakva bre glupst % od prodaje... kako ste to zamislili? Veæu glupost nisam èuo...

kako li su oni to zamislili i kako im uspeva pitam se?

ma mora da su glupi ko qrac :)

http://www.ebay.de/
http://www.limundo.com/

ne kazem da cemo mi to da uvodimo ali za neke clanove bi vala trebali

monsterbnt

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 26 Jun, 2013, 02:47
Prvo, kakva bre glupst % od prodaje... kako ste to zamislili? Veæu glupost nisam èuo...
Ok naplaæivanje oglasa, al i to je ciganija kakve nema...
Prilozi i baneri jedino...

Aj nek se admini smisle pa da znamo sta dalje... da dajemo pare il da cekamo banere.....


Citat: Andrej_Hotstepper poslato 26 Jun, 2013, 02:47
ajte, ko æe da otvori temu "Prilog za Pitovu tastaturu"?

Ja sam pre da se otvori glasanje za irenin predlog i novi nick
Smrt SVIMA!!!!