Glavni meni

Sakupimo pare za forum

Započeo con3, 24 Jun, 2013, 21:47

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

megaidiot

ma i tu ce biti neka provizija.
jel neko sa foruma trosi sa paypala da mu posaljem? ako nista, kad budem tu.

Glava Dole

Setih se kad me profesorka poslala da uplatim neke pare za jednog druga koje smo prikupili... i ulazim ja u postu, vidim pise western union, brzo i lako slanje bilo gde nesto u tom fazonu... i pise jos i da korisnici ne cekaju red... i ja presisam kilometarsku kolonu i dodjem do salteruse, ova krenula da pise... pitanje "u koju zemlju saljete?" -"u Selevac" [rofl] [rofl] [rofl] Ova se namrstila u fazonu ti to mene malo zajebavas a ostali krenuli da se smeju [rofl] A ja stvarno nisam znao da ne vazi za Srbiju :)

DebeliZmaj

Uzimacu ja nesto preko paypal al tek u iducem mesecu ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

megaidiot

pa sta je onda problem? inflacija?

DebeliZmaj

Ako bas ne moram ne bi da se zanimam time ...
Mozda najbolje mUFF otovoru paypal nalog pa njemu direktno nek prebace pa nek on se time zanima ...

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

megaidiot

nemas sta da se zanimas. vidis da ti je uplaceno, isto toliko izvadis iz dzepa i odneses, ionako se stalno vidjate.
no dobro, fala svakako.
kad dodjem dajem pare, bice to valjda uskoro posto se alarmantno velike kolicine odabranih dela domace mesne industrije rapidno smanjuju.

DebeliZmaj

Zvanicno se ne vidjamo ...
Al to su private event ...
Jos kad bi o mm pricali ...

U zivotu bezim od obaveza, a ne sebi da kacim jos neku, jer kad bi na paypal primio pare od vas stranaca... Pa posle da razmisljam kako da pretvorim u kes 500e ...
Neeeka

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

megaidiot


DebeliZmaj

Sta ti nije jasno...
Ima manijaka dosta pos svetu i hoce daju kintu ...
Ja neke gluposzi hocu narucim tipa beke rukavice itd ...
Svakako ni priblizna cifra...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

megaidiot

sve mi je jasno, cak sam ti i hvala rekao.

UFF

Citat: DebeliZmaj poslato 25 Jun, 2017, 20:08
Ako bas ne moram ne bi da se zanimam time ...
Mozda najbolje mUFF otovoru paypal nalog pa njemu direktno nek prebace pa nek on se time zanima ...

ok


hajde da te zamolim da se vise ne javljas u ovoj temi

pomogao si dovoljno, idi sad radi nesto drugo

Kostić

nemoj da si tako okrutan. izdominirao je  dobroèinstvo za forum, za sve pare i bori se za tvoju korist, tj opstanak foruma. nego, ja tebi doðem 500 dinara iz neke ¹eme sa malim koletom, al sad nem pare, pa ti dam kad budem imo  :)