Glavni meni

Sakupimo pare za forum

Započeo con3, 24 Jun, 2013, 21:47

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Major

Citat: monsterbnt poslato 25 Jun, 2013, 10:35
zbog izigravanja vesele tinejdzerke sa tim WWWWWWWWW ja predlazem da pit plati bar 50% :P

I ja sam hteo da ga priupitam da li mu ne radi slovo V na tastaturi ;D

Nego aj prvo da se resi sta da se radi, pa tek onda ostalo.
Meni baneri ne smetaju, a ako se ide na neki hosting onda ono sto je Taraba predlozio je najbolje resenje, a pri tom je jeftino.


clutch&brake

Citat: aleks89rd poslato 25 Jun, 2013, 10:28
ni ja nisam za banere, izgledace kao komercijala ovako je nas mali zen kutak

predlog: sto ne napravimo glasanje (baneri, skupljaanje kinte,...)

pa da tebe boli kara... u lovi si.. prodao si onaj bajs i sada si u lovi :P :P
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Lazic

Citat: monsterbnt poslato 25 Jun, 2013, 10:35
zbog izigravanja vesele tinejdzerke sa tim WWWWWWWWW ja predlazem da pit plati bar 50% :P

ne pratite na èasu, reèe Mi¹ko da je prosuo ne¹to po tastaturi i ulo¾io je izvinjotinu zbog W...:P

monsterbnt

Ne miniraj kad ga podjebavam!!!!
Smrt SVIMA!!!!

Lazic


juga

Citam temu, i vidim da ljudi svasta pisu, definitivno treba para da se odrzava forum, bilo je samo pitanje vvremena kada ce da se postavi ovo pitanje. Glupo je da nekolicina i dalje placa.  Cinjenica je da ce dobrovoljni prilog za forum neki dati a neki ne, ali forum je od pocetka neobavezan , pa bi tako trebalo i da ostane. Baneri,da ili ne ? Neka se vlasti dogovore,njihova je poslednja. Forum je dobar,pa kolege bikeri ruke u dzepove,pa ko koliko moze.  I u to ime ZIVELI [cheers]

pit


monsterbnt

Citat: pit poslato 25 Jun, 2013, 12:16
Wwwwwww pa opet wwwww
Vidim.... imas novu tastaturu :P
Smrt SVIMA!!!!

apu

evo i ovaj Juga sa W :D "vvremena" :D

@admin deo
proverim da li je izvodljivo i koliko je to u novcima a koliko u parama :)

UFF

proveri sto da ne
a javio nam se vec i valjda tvoj kolega zzare sa istim predlogom

apu

e pa super :) da ne radimo onda isti posao dva puta :)

Joker

Hvala svima koji ucestvuju, lepo je znati da ljudi zaista zele da ovo opstane!
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Darko


Darko

https://www.loopia.rs/   mislim da su i ovi nislije jako povoljni ... moj sajt je preko njih

con3

Ja danas, sutra naj kasnije uplacujem

borkos

Ja uplacujem cim dodjem u SRB,oko 15 jula...Ja sam ZA banere ali striktno moto tipa,a ne da nam forum kroz neko vreme lici na vasar...Bez obzira na potencijalnu zaradu...Budimo to sto jesmo...Crazy motherfuckers all the way!!!  [djavo]
Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!

Lazic

Citat: Joker poslato 25 Jun, 2013, 13:08
Hvala svima koji ucestvuju, lepo je znati da ljudi zaista zele da ovo opstane!

Sva¹ta sa tebe...:o

mareskin

Citat: Joker poslato 25 Jun, 2013, 13:08
Hvala svima koji ucestvuju, lepo je znati da ljudi zaista zele da ovo opstane!

Naravno, da žele da opstane.

Definitivno treba admini da sednu i da se dogovore kakav je dalji plan. Meni je najmanji problem da uplatim neku lovu, ali ajde da definitivno znamo šta je dogovoreno.

Ukoliko se prelazi na nekog drugog provajdera, da se par dana ispita kakva je ponuda itd. Onda da se definitivno kaže uplaćuje se ili ne.

P.S. Možete da ponudite na prodaju promenu boje nicka, veći prostor za potpis, mogućnost da nekome brišeš i vraćaš poruke u cilju zajebancije, blokada banovanja itd. [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

pit

Ako moze da se umesto banowanja ubaci joker i da to kosta 10 ewea.Ili napusawanje neistomisljnika 5 ewra...posebno brutalno 10 ewra.Rok uplate 24 casa od trenutka incidenta ..,i tako...cenim da bi wam samo ja bio doolkjan da pokrijem troskowe odrzawanja.
  P.S.Narawno owo gore se odnosilo na Pita iz proslije wremena...sad wise ne ...prokulturilo se.

Lazic

Citat: pit poslato 25 Jun, 2013, 17:32
Ako moze da se umesto banowanja ubaci joker i da to kosta 10 ewea.Ili napusawanje neistomisljnika 5 ewra...posebno brutalno 10 ewra.Rok uplate 24 casa od trenutka incidenta ..,i tako...cenim da bi wam samo ja bio doolkjan da pokrijem troskowe odrzawanja.
  P.S.Narawno owo gore se odnosilo na Pita iz proslije wremena...sad wise ne ...prokulturilo se.

Doðe mi da ti po¹aljem tastaturu...:o