Glavni meni

Yamaha MT-09

Započeo abarth, 11 Jun, 2013, 22:37

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

abarth


YoYa

Nesto mu smesan far..i yamaha pocela gay stil da fura
umesto da izbacuju novi R1 i fazer 1000

con3


UFF

E pa bravo yamaha
uspela si da useres svoju MT seriju

Che

mt-09-three-cylinder?  [ludak]

ja bio ubedjen da se samo englezi jos uvek drogiraju sa tri cilindra.

mazzi

Bogami i Talijani (MV Agusta) ;) Cudi me da do sad Japanci nisu usvojili to ... najbolje od 2 i 4 ;)

Izvinjavam se, sad sam nasao da su pokusavali i Yamaha i Suzuki.  A na ovom 09 far je stvarno ruzniji nego na mom Triplu :D

Che

Citat: mazzi poslato 12 Jun, 2013, 00:18
najbolje od 2 i 4

Znaci u najavi prd u cabar pa ni jedno od ta dva. :s

abarth

crossplane radilica...

pit


Chris_SM

ne svidja mi se,totalno su ga usrali...

anticd88

Meni se svidja. Nesto razlicito iz Japana. A i specifikacije obecavaju. Prilicno je lak, a 115hp. U Engleskoj ce biti oko 6700£ sto i nije mnogo za ovakav motor. A i spot je bolesno dobar! :-)
We don't stop playing because we grow old; we grow old because we stop playing.

mkt


Hohštapler

...a ¹to je ovo vama ru¾no? Aj motor razumem da je experiment, al dizajn je skroz agresivan i moderan, meni pomalo lièi na Hondu X11 samo sa ru¾nijim farom ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

pit



             I meni je motor lep i skldan a i tri cilindra imaju veliku logiku i opravdanje...naime da je sa dva kao TDM imao bi vece vibracije i  jak start u pocetku dok bi pri vecim brizinama posustajo...sa 4 cilindra suprotno....znaci logicki se namecu 3 cilindra ....dobija obrtni moment u rezimima voznje koji su u svakodnevnoj voznji najzastupljeniji.Ovo je neko moje teoretsko razmiljanje a da li ce tako biti u praksi nadajmo se...ali znajuci Jamahu ja uopste ne sumnjam da su uradili odlican motor.

easy

lep streetfighter

stilgar

Cekamo hondu sa tri cilindra :)

anticd88

Slazem se sa Pit-om, 3 cilindra su odlican izbor za naked! Plus ima i karakter! A sto se tice fara i meni se u pocetku nije bas dopao ali sto ga vise gledam vise mi se svidja! Uklapa se u ovaj koncept agresivnog motora. A i ovi usisi za vazduh izgledaju odlicno! :-) Kako bih je posedovao! :-D
We don't stop playing because we grow old; we grow old because we stop playing.

Chris_SM

Citat: anticd88 poslato 12 Jun, 2013, 10:55
Slazem se sa Pit-om, 3 cilindra su odlican izbor za naked! Plus ima i karakter! A sto se tice fara i meni se u pocetku nije bas dopao ali sto ga vise gledam vise mi se svidja! Uklapa se u ovaj koncept agresivnog motora. A i ovi usisi za vazduh izgledaju odlicno! :-) Kako bih je posedovao! :-D
Mozda si i u pravu :D

Gašpar

Samo se nadam da dizajn na kraju neæe biti isti, sramota da nosi MT ime.

Plazma Keks

totalno anemican dizajn...