Glavni meni

vracanje kilometraze

Započeo SSZGO, 04 Jun, 2013, 17:13

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Che

Ako im treba za jednom nedeljno onda im se jebe koliko je presao.
Za to i da ima 100K na satu ima da traje jos 20 godina. ;)

A ako nekada budes kupovao motor od mene, dobice svaki info koji te zanima.
Ako je padano kada i kako, sta je popravljano i svaku drugu vrstu informacije.
Takodje uvek dajem motor novom vlasniku sa punim rezrovarom, prvom pomoci ispod sedisa i originalni alat nikada ne uzimam.

Ja problema sa spavanjem nemam i nikada mi se nije desilo da mi neko reklamira nesto sto je uzeo od mene.
Bilo da li se radilo o motoru, kolima, camcu ...

A to da li si ciganin ne znam, jer te ne poznajem uzivo ali se tako ponasas  [hello]

pit


E Che da su svi kao ti ova zemlja bi procvetala i bila zemlja dembelija.Siguran si da nisi nesto propustio...mislim pri put cujem da postoji neko tako posten kao ti.

UFF

Citat: Che poslato 09 Jun, 2013, 15:41
Ja problema sa spavanjem nemam i nikada mi se nije desilo da mi neko reklamira nesto sto je uzeo od mene.
Bilo da li se radilo o motoru, kolima, camcu ...

a zene?
ako je uzmu od tebe a ona sva razjebana sta onda?

Che

Na motorima koje vozim ne zaradjujem.
Do sada nisam ni jedan prodao skuplje nego sto sam ga platio.
Meni je to ok. Motor vozim iz zadovoljstva ne iz potrebe.
Kupio - vozio - prodao jeftinije.
Zadovoljstvo mora nesto i da kosta.

Svakako bih se jako glupo osecao da nekome prodam motor i da mi se on vrati posle 10dana i kaze da je krpljena plastika a ja sam mu to precutao...

Che

Citat: UFF poslato 09 Jun, 2013, 15:45
a zene?
ako je uzmu od tebe a ona sva razjebana sta onda?

Prijavim sve priliko primoprdaje, gde kada, kako, koliko... [rofl]

clutch&brake

Ja licno nikada ne bih to radio jer nemam ¾eludac za z takve stvari. Che svaka èast na stavu.
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

SSZGO

...a verovatno i vozite po propisima i ne sedite na ladnom betonu...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

pit

Pa da i kad naprave prekrsaj uredno stanu i uredno plate kaznu.

Che

Vidi poslednju kaznu za voznju motorom sam popio jako davno.
Ima 6-7 godina sigurno.

A kako vozim znaju oni koji su isli na mm voznje.

Mad Max

Sta moralisete, covek u zemlji snova, svi puni ko brod, cak i oni sto semenke prodaju :) normalno da ce vratit i uzeti lovu. Verujem da ce tamo tesko prodat sa velikom kilometrazom, jer imaju lovu i zasto da uzimaju nesto sto je preslo ..... puno.  Sad kako kod nas ko prodaje i sta radi, ne bih ulazio u raspravu. Dodjes vidis, pregledas, teras kod majstora....... ako ne znas sta je bilo sa motorom-autom, bar nisi slep, gledaj!   Nasi nepismeni prodavci, (klasican primer taj mercedes) doteraju, operu, zategnu i km dole, samo slepci zaborave za servise, tehnicke preglede ili abgas kontrolu. He he he he he, kakvi slepci
Brzi od smrti, Jaci od bola

eclipse4

cekahte ljudi iskusni :) znaci moj motor ima 80.000,odem na otpad ili nebitno,nadjem nekog skrsenog sa 6.000,recimo,.....skinem moj sat,postavim "novi sa otpada i to je to,upalim motor i on ima 6.000?

zar se bese kilometraza ne memorise na dva tri mesta ili nesto slicno?

pit


Polako ,polako ..ne radi se o motoru koji je ovde nego u arapima...sto da ih ne uvrne malo ko ih sisa nece ni osetiti.Druga stvar je ovde...to nikako ne podrzavam....ali kad kupujem motor ili auto kilometraza me ne zanima ...gledam opste stanje vozila.Mala kilomtraza na vozilu je mamac za naivne i optimiste....i garantjem da vecina od nas ili vas sigurno je da ce pre da se zaleti za auto sa 150 000 km nego sa realnih 270 000 ili 350 000.

eclipse4

ja sam moj uzeo sa 185.000 pre 4 god...sada ima 205.000 ;)

svajcarac iz dobre ruke,redovno odrzavan i nema greske.

Mad Max

Citat: pit poslato 09 Jun, 2013, 20:26

Polako ,polako ..ne radi se o motoru koji je ovde nego u arapima...sto da ih ne uvrne malo ko ih sisa nece ni osetiti.Druga stvar je ovde...to nikako ne podrzavam....ali kad kupujem motor ili auto kilometraza me ne zanima ...gledam opste stanje vozila.Mala kilomtraza na vozilu je mamac za naivne i optimiste....i garantjem da vecina od nas ili vas sigurno je da ce pre da se zaleti za auto sa 150 000 km nego sa realnih 270 000 ili 350 000.
Tacno tako i prvo i drugo! Toliko smo smesni sto se tice km, vozila stara 9-10 god i sva malo ispod ili 200.000 km imaju! Skoro sam utvrdio da smo bas tupav narod, sto se tice km i da se bas (velika vecina) lepimo na to do 200.000km. Drugar kupuje Golf V i non stop me zapitkuje kako gde i sta, ja mu trazim ovamo, ali nikako da uklopimo cenu i km. Kuci ima za oko 5-5500eur sve placeno, a u nemackoj takav kosta toliko. Rekao mu da km nisu tacni, nema sanse, a on se polomi objasnjavajuci kako je sve u top stanju, kao morao bi imati poderana sedista makar. Crkao sam od smeha. Skoro gledam A6 430.000 km, dobro pranje i odmah moze na 180.000km
Brzi od smrti, Jaci od bola

sremac

A kakve su sancije tamo za to? Kapiram da je drzava u kojoj ima malo reda i da je sigurno kaznjivo, a opet ako su toliko bogati mozda se i ne susrecu sa tim.
Problem nasih polovnjaka od 130-180 hiljada je kod nas sto smo puka sirotinja kao narod, i sto bi za onu nasu crkavicu koju godinama stekamo sto noviji, sa sto vise opreme i da kosta sto manje, a tu su sansu uhvatili preprodavci koji bi da klepaju 1000e kao nekad po autu, pa uvoze smece koje je preslo boga oca, koje je lupano, plivalo po poplavama i ostalo, ovde dubinski oprano i ispolirano na placu polovnjaka ceka navcinu koji ce se upeceti na sjaj s nadom da je bas taj auto u super stanju i da odudara od proseka kilometra zemlje iz koje potice.
budala na leru, mudonja u kontra smeru

metarex

Citat: SSZGO poslato 09 Jun, 2013, 16:09
...a verovatno i vozite po propisima i ne sedite na ladnom betonu...

ja bi imao jedno pitanjce... recimo da ti tako kupis motor/auto i posle mesec dana utvrdis da te je prodavac zajebao. dal bi rekao svaka cast brate pametniji si od mene i neka si me zajebo ili bi mu se najebao nekog zenskog u familiji?
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

CBRR1

ne ne jer ga ne bi vise nikada video u zivotu...

metarex

Citat: CBRR1 poslato 09 Jun, 2013, 22:25
ne ne jer ga ne bi vise nikada video u zivotu...

uf.... (uzdah, ne uff) ima tu istine [neampojma]
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

pit

Citat: metarex poslato 09 Jun, 2013, 22:20
Citat: SSZGO poslato 09 Jun, 2013, 16:09
...a verovatno i vozite po propisima i ne sedite na ladnom betonu...

ja bi imao jedno pitanjce... recimo da ti tako kupis motor/auto i posle mesec dana utvrdis da te je prodavac zajebao. dal bi rekao svaka cast brate pametniji si od mene i neka si me zajebo ili bi mu se najebao nekog zenskog u familiji?

             Ja ne znam o cemu se ovde radi....pa 99% vozila na placevima su sa vracenim kilometrazama i jos ne cuh da je neko imao neku reklamaciju na tu temu.Cuo sam da su ljudi reklamirali ako im rikne auto posle nekoliko dana ili mesec -dva i neko uspevao da mu se popravi..neko ne ...zavisi kolko si uporan.
             

metarex

Citat: pit poslato 09 Jun, 2013, 22:35
Citat: metarex poslato 09 Jun, 2013, 22:20
Citat: SSZGO poslato 09 Jun, 2013, 16:09
...a verovatno i vozite po propisima i ne sedite na ladnom betonu...

ja bi imao jedno pitanjce... recimo da ti tako kupis motor/auto i posle mesec dana utvrdis da te je prodavac zajebao. dal bi rekao svaka cast brate pametniji si od mene i neka si me zajebo ili bi mu se najebao nekog zenskog u familiji?

             Ja ne znam o cemu se ovde radi....pa 99% vozila na placevima su sa vracenim kilometrazama i jos ne cuh da je neko imao neku reklamaciju na tu temu.Cuo sam da su ljudi reklamirali ako im rikne auto posle nekoliko dana ili mesec -dva i neko uspevao da mu se popravi..neko ne ...zavisi kolko si uporan.
             

jbg kad god sam nesto prtodavao uvek sam sve meni poznate kvarove ili falinke prijavljivao bas zato da mi covek posle nebi dolazio na vrata da reklamira..
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo