Glavni meni

BROTHERHOOD GRAVEL DAY!!! PONEDELJAK 17.01.2011 GODINE IMA LI ZAINTERESOVANIH!!!

Započeo BANE BROTHERHOOD, 14 Januar, 2011, 17:20

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

BANE BROTHERHOOD

DRAGA BRACO I SESTRE  ako ima zainteresovanaih za malo izivljavanja po stazi  u ponedeljak 17 . 01.2011 godine u 10 casova ekipa iz brotherhood death squad a  ili ti B.D.S a ce biti na stazi oko 10 casova sve sto vam je potrebno da ponesete je dobra volja dobro raspolozenje i CELICNA MUDA!!!pozivamo sve zainteresovana koji bi da nam se pridruze da dodju na stzu i provozaju se sa nama  staza se nalazi ka  aerodromu NIKOLA TESLA znaci kada se ide prema aerodromu  i kada se prodje pumpa zmaj i odvajanje za novu galeniku   produzavate jos pravo autoputem ka aerodromu do prvog velikog blboirda TEMPO  kad stignete do TEMPO bilborda tu stajete i skrecete DESNO  i nastavljate pravo jos jedno 50 tak metara tucanikom i na stazi ste nadam se da ce vam se svideti znam da je radni dan ali smo ja i abdulica i josh par nas ugrabili malo slobodnog vremena  pa reko ajde malo da SKACEMO !!!!! [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

BANE BROTHERHOOD

 [yahoo] [yahoo] [yahoo]Nadam se da ce  brat UFF onja  naci malo vremena da dodje da nam se pridruzi  ako ima josh interesenata slobodno dodjite a mislim da bi bilo lepo i da neko ponese foto aparat  pa ono kao neko izivljavanje u moto manijaci majcama!!!!LET THERE BE BROTHERHOOD 4 LIFE!!!
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

UFF

Ja dolazim !
Sigurno ima jos zainteresovanih samo je pitanje da li mogu pre podne ponedeljkom
i bane skrece se desno - nemoze levo preko bankine na autoputu ;)

BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

BANE BROTHERHOOD

jeste brate moj DESNO jebiga malko mi ta orijentacija slabo ide a i u letu se slabo snalazim!!!ahahahahah [yahoo] [yahoo] [yahoo]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

BANE BROTHERHOOD

eeeee pa manijaci za sada je marko tj UFF zajebani nash drug  administrator i zlostavljac KTM ova.. jedini potvrdio prisustvo tako da upisujte se ili dodjite bice dobro zezanje ...ps. nadam se da ste uplatili zivotno osiguranje  hahahahah!!!! [yahoo] [yahoo] [yahoo]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Gašpar


BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

MIGE

bane,prijatelju,brate,pa gde nadje ponedeljak prepodne??? :D dosao bi i da sam mrtav al ovako nema sanse,dobicu otkaz ako eskiviram sa posla!!!a opet ako ne dodjem,necu moci sebi da oprostim!!!jbg,neznam sta sad da radim!!  [veryangry] [veryangry] [veryangry] :'( :'( :'( [glavazid] [glavazid] [glavazid] [samoubistvo] [samoubistvo]

UFF

Pa mige bice i drugih voznji jbt
zvacemo te ne brini
a ako bas ne mozes da izdrzis i ako ti je dobro placen taj posao evo ti idi vozi a ja idem da ti preuzmem sljaku ;)
ionako trazim posao ;D

Gašpar

Mige, a sta mislis o tome da se razbolis u ponedeljak pa da ti treba slobodan dan  ;D ;D ;D

MIGE

ma brate mili,boli me patka i za pare i za posao,volim da se druzim i zajebavam a kinta je prolazna stvar u zivotu

BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

MIGE

ma gaso,to su smradovi,nema sanse da dobijem slobodan dan,serem im se u usta  [glavazid] [glavazid] [glavazid]

BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

UFF

ETO RESENJA!

boli te patka

znaci bolestan si i nemozes u ponedeljak na posao ;)