Glavni meni

P: Renault 4 GTL 91

Započeo E.T., 14 Januar, 2011, 16:17

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

E.T.

Prodajem Reno 4-ku u dobrom stanju. Registrovana do 11og Maja 2011. Ja sam vlasnik vec godinama. Presla je 123800km. Bez ulaganja. Ima nove gume , servis tek uradjen i ofarbana je pre 6 meseci jer je bilo zgodne prilike za to  a bilo je vec i vreme. Nije truo tj popravljeno je to sto je trebalo.

Cena je 800 evra

Tel 0643057758

Dzambo

Cipelica!
Jedini francuski auto koji je napravljen da traje 50 god.. :)

Panta Zemunac

Ne razumem se u vrednost ali po ovome ispade da sam hteo pokloniti Fiestu iz '95 za 900e..
Èudo da ti nije veè Lenji ponudio 200e za Reno!! [neampojma]

MotoManijak

pa tvoja fiesta je americko sranje koje nije napravljeno da traje 50 godina ;D

DebeliZmaj

bio sam vrlo mega ultra mali kad
je bila reklama za reno 4 ... nesto voze i
po preriji ..
a moze i ovako ... Knight Rider - Renault 4 GTL Parody
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

ts.marko

Cokula je cudo. Mom tati koji ne zna sta je odrzavanje auta, traje preko 100000km.
I radi.

jevta

Definitvno dobar auto mada sam ja malo alergican na njega zbog jedne saobracajke.
I definitivno bolji od Fieste kad imaju tolko godina. To je isto kao porediti novog klia i novu fiestu.

UFF

Reso 4
U svakoj krivini mislis sad ce da se prevrne kad ono nista...

A vozaci zbog polozaja menjaca imaju crni pojas iz karate-a ;)

Panta Zemunac

A migavci na desnoj [rofl]

Vi ste u dobranoj nebulozi ako poredite fiestu iz 95 i R4



Uploaded with ImageShack.us

ma da, jos malo pa kao u Renou... [glavazid] [glavazid]

Dzigi Boy

Aj kad vec ofujemo, nijedan auto nece proci gde prolazi reso, ali takodje se nigde neces smrznuti kao u njemu, a da ne pricamo o onoj jebenoj skripi...ja bi uvek pre uzeo Fiest bez razmisljanja..

A jos kada mi neko kaze kako je lak za popravku, mogu samo da kazem skini anlaser pa mi reci koju???

jevta

Kola sa toliko godina su iskljucivo po meni radni auti i tu je Reno bolji.

kojazr

rendza je pobednik vremena

1979. godina je bila izuzetno uspe¹na i na sportskom planu. Braæa Marreau su sa svojim modelom Renault 4 Sinpar 4x4 stigli na cilj relija ¨Paris-Dakar¨ kao drugoplasirani u kategoriji automobila. Braæa su imala uspeha i sledeæe godine kada su sa modifikovanim modelom Renault 4 Sinpar 4x4 stigli kao treæeplasirani na reliju ¨Paris-Dakar¨ i kao drugoplasirani na reliju u Tunisu. To je bila godina pravog sportskog trijumfa.
pozdrav braco moja napacena a pomalo i postena kao sto sam i ja

E.T.

Sve je pet samo je Reno 4  :D

Ovo je auto za bajkere pocetnike jer se na njemu vezba ulazak u krivine jer se bas naginje i mislis da ces retrovizorom da oceses o asfalt..

Mislim da ne treba uporedjivati Reno 4 i Fiestu jer nisu ni blizu iste kategorije. Ko hoce auto da se vozi kupi Fiestu a kome treba auto kao dostavno vozilo onda je od jeftinih varianti Reno 4 zakon. Na oglasima ima Renoa i za 300 evra na kojima verovatno nista nije ispravno a ima i za 800 u koje sednes i vozis.

Cena nije fiksna ali je takva kakva jeste. Golf 2 i dan danas je skup auto kosta isto pa cak i vise nogo sto sam ja prodao mog jos 2001.