Glavni meni

Kupujem: Retro retrovizore

Započeo Taraba, 30 Maj, 2013, 00:52

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Taraba

Kupujem retrovizore za KLE 500 ili od nekog sliènog motora.
Navoj M10. Bitno da su jeftini, okrugli i da su ogledala èitava.
Vaki:
http://i.imgur.com/d1TmE5M.jpg

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

UFF


Lazic

 [facepalm] [facepalm]

Misli¹, prima¹ na poklon... [facepalm]


Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Raja

Novi VICMA  20e komad.Mogu ti poslati sitijem


Nikola_92


Lazic

Mentalna napomena, kad budem sledeæi put u Jagodini da ne zaboravim da ti maznem bar dva migavca...:P [hello]

Nikola_92

Citat: Laziæ poslato 30 Maj, 2013, 11:25
Mentalna napomena, kad budem sledeæi put u Jagodini da ne zaboravim da ti maznem bar dva migavca...:P [hello]
Pa nacicemo nesto i onako u jagodini postoje 3 kle-a mi smo to namenski kupili da moze da menjamo delove  :P stalno nas prozivaju  [rofl]

Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Jel to nastavak one lepe jagodinske tradicije da svakih par godina povremeno mazne¹ svoj bicikl...? Znam vi¹e sluèajeva... [rofl] [rofl] [rofl]

Taraba

Oæe neko proda retrovizoreeeee!? :(
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

perlx


ЯЭВОЛУТИОН

jes pa da dobije viruse ...bolje sa neko honde....mozda dobije neke dobre bakterije...ko one bifido u jogurat sto mecu
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Taraba

Citat: perlx poslato 31 Maj, 2013, 22:41
Os sa ktma ? :P

Ocu ako ce ih das za 10e par :P
Ne brinem se ja za KTM viruse... dok je nama revolucije, æe gi popravljamo [rofl]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic


Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Bishke

Imam slicne,na jednom fali staklo...i to bas na levom

Ako mozes nesto da iskombinujes uzmi ih za dz...
postavicu ti ovde slike kasnije
You should do one thing every day that scares you

UFF

zivcani sa foruma moze da ti isece i zalepi to staklo
ima staklorezacku radnju u bulevaru blizu skretanja za mirijevo

Bishke

samo da proverim dal je navoj M10 ili M7+1
You should do one thing every day that scares you