Glavni meni

Predlozi i ideje za MM voznje i druzenja 2013

Započeo UFF, 18 Maj, 2013, 14:40

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Vlajko

Citat: Che poslato 04 Jun, 2013, 16:06
Citat: Vlajko poslato 04 Jun, 2013, 15:28
Kod svakog ki¹nog ako dovoljno dugo vozi¹ mora da bude¹ mokar.. bar neki delovi.. posle par stotina km pod jakom ki¹om i par navlaèenja i svlaèenja.

Kvalitetno odelo nece propustiti.
Usteda od 30-50eur za kvalitetno odelo ne moze da se meri kada sidjes skroz suv negde daleko od kuce.

Jesili nekad vozio 700 km po konstantnom izlivu?

A mo¾e i Doktor da napi¹e svoje utiske iz Engleske..

Ja toliko nisam kisnuo jer mi nikad nije sekira zavrat da moram.. ostanem noæ du¾e ako treba i sutra po Suncu nazad.. ali to je sve uglavnom po Srbiji koju mo¾e¹ preæi u danu..

Sve preko 50 e je bacanje para za ki¹no.. to je iskustvo ljudi koji puno voze..
A odela koja u startu dobro dr¾e.. posle nekoliko oblaèenja i svlaèenja poènu negde da popu¹taju..
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Che

Nisam siguran koliko ima od Ljubljane do Beogdada, ali tu je negde ;)

pit

Citat: Vlajko poslato 04 Jun, 2013, 20:14
Citat: Che poslato 04 Jun, 2013, 16:06
Citat: Vlajko poslato 04 Jun, 2013, 15:28
Kod svakog ki¹nog ako dovoljno dugo vozi¹ mora da bude¹ mokar.. bar neki delovi.. posle par stotina km pod jakom ki¹om i par navlaèenja i svlaèenja.

Kvalitetno odelo nece propustiti.
Usteda od 30-50eur za kvalitetno odelo ne moze da se meri kada sidjes skroz suv negde daleko od kuce.

Jesili nekad vozio 700 km po konstantnom izlivu?

A mo¾e i Doktor da napi¹e svoje utiske iz Engleske..

Ja toliko nisam kisnuo jer mi nikad nije sekira zavrat da moram.. ostanem noæ du¾e ako treba i sutra po Suncu nazad.. ali to je sve uglavnom po Srbiji koju mo¾e¹ preæi u danu..

Sve preko 50 e je bacanje para za ki¹no.. to je iskustvo ljudi koji puno voze..
A odela koja u startu dobro dr¾e.. posle nekoliko oblaèenja i svlaèenja poènu negde da popu¹taju..

     Vlajko druze o cemu ti pricas...ja imam kisno iz Louisa platio ga pre 4-5 godina 30 evra ....plavo dvodelno.Vozio nekoliko puta po 300 -400 km po kisi i nikad ni kap nije pustilo.Zadnji put pre par nedelja od Nisa do Studenice stalno kisa .....odKraljeva jedno 30 km pljusak i ni kap.
    Ne kapiram foru posle nekoliko puta svlacenja i oblacenja da ce propustiti...ja moje oblacio sigurno 20 i  vise  puta i jos drzi.
   Naravno pod kisnim ne smatram ona zuta od 10 evra sto se raspadaju usput .

Panco.KV

#43
Nebih se slozio da kisno odelo nebitno koje je i da ce posle par stotina KM da propusti kako kaze Vlajko.Ja imam Alpinestars RJ-5 dvodelno platio 100e i kisnuto od KV do Umaga i......suv ko barut .Nije to uz kurac.Nema loseg vremena samo lose opreme  [thumb_up] sve ostalo je  [blahblah]

Vlajko

Ok.. jebe mi se za ki¹no  :P

Uglavnom ga d¾abe nosim  8)
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

mareskin

Citat: Vlajko poslato 04 Jun, 2013, 22:18
Ok.. jebe mi se za ki¹no  :P

Uglavnom ga d¾abe nosim  8)

Samo da nije mnogo hladno, sve ostalo nije stra¹no.

Ako bude sreæe sledeæe nedelje idem sa drugarom na tri dana vo¾nje. Kosjeriæ-Srebrno jezero okolo naokolo :D

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

UFF

#46
2009te dzimika i ja do crne gore

kisa svo jebeno vreme od bg pa do dole da ne poverujes

suv ko barut, a i nije se pocepalo

da ga jebem koji je brend ali nije od onih najjeftinijih
ima zatezace, lastice , cicak, razjfesluse, depove i postavu iznutra


postoji li uopste kisno od gore-tex-a? to bi bilo skupo resenje

[attachment deleted by admin]

Lazic

Od kad imam ove trenutne gume, mnogo mrzim ki¹u...

juga


dzimika

Citat: UFF poslato 04 Jun, 2013, 23:00
2009te dzimika i ja do crne gore

kisa svo jebeno vreme od bg pa do dole da ne poverujes

suv ko barut, a i nije se pocepalo

da ga jebem koji je brend ali nije od onih najjeftinijih
ima zatezace, lastice , cicak, razjfesluse, depove i postavu iznutra


postoji li uopste kisno od gore-tex-a? to bi bilo skupo resenje
nije bas padala od beograda, pocela je od pozege da pada pa sve do prijepolja, kad smo krenuli uzbrdo prema durmitoru onda je tek prestala
ja nisam imao kisno odelo vec sam nosio pantalone za snowboard, nisu nigde pustile osim sto mi je voda usla kroz slic jer se sva voda sakupljala u krilu :D
a ono dvodelno iz metroa sam vozio po provali oblaka od beske do subotice, prosecno oko 90kmh, ja sam ostao suv
okupljanje na fruskoj gori kad je bilo obukao sam samo pantalone, ostao sam suv a naisli smo na elementarnu nepogodu na pravcu izmedju rume i auto puta

Lazic


Panco.KV