Glavni meni

Predlozi i ideje za MM voznje i druzenja 2013

Započeo UFF, 18 Maj, 2013, 14:40

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ivan1979

Ja mislim da treba da se provozamo pod hitno.
Bilo kuda i bez obzira na vreme  [dancing]

Lazic


Vlajko

Citat: Ivan1979 poslato 04 Jun, 2013, 08:16
Ja mislim da treba da se provozamo pod hitno.
Bilo kuda i bez obzira na vreme  [dancing]

Ja se ubi od vozanja  8)

Ovde izgleda vlada velika fama i frka od ki¹e.. a evo za jedno 2K km ovih dana JEDNOM sam izvadio ki¹no odelo i vozio 20-tak km pod ki¹om zatim nastavio po Suncu dalje..

Oæu reæi jebe¹ prognozu..pogleda¹ u nebo i krene¹ ako je Sunce..pa i ako malo i plakne usput ni¹ta stra¹no..ili ki¹no ili prva kafana.. proæiæe za pola sata sat garantoivano..

Kada je bio onaj grad i potop u èetvrtak.. oluja ode desno ka Bg.. a ja levo ka Kepojebini  [yahoo]



A temperature su ustvari idealne za vo¾nju.. oko 20 stepeni ¹to  pogotovu prija za off pod punom opremom..
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Lazic


Vlajko

Uzdam se u Tarabiæa mlaðeg..  ;D

Saæe se preporodi na klepetalu..

p.s. osim ako je trajno ulubio guzicu na ktm dasci.. pa vi¹e ni gel sedi¹te ne mo¾e pomoæi  ;D
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Lazic

On nije sigurno, za Alhemièarku ne smem da tvrdim...:D

Alchemist

You're just jealous cause voices are talking to me

mareskin

Citat: Vlajko poslato 04 Jun, 2013, 09:30
Citat: Ivan1979 poslato 04 Jun, 2013, 08:16
Ja mislim da treba da se provozamo pod hitno.
Bilo kuda i bez obzira na vreme  [dancing]

Ja se ubi od vozanja  8)

Ovde izgleda vlada velika fama i frka od kiše.. a evo za jedno 2K km ovih dana JEDNOM sam izvadio kišno odelo i vozio 20-tak km pod kišom zatim nastavio po Suncu dalje..

Oću reći jebeš prognozu..pogledaš u nebo i kreneš ako je Sunce..pa i ako malo i plakne usput ništa strašno..ili kišno ili prva kafana.. proćiće za pola sata sat garantoivano..

Kada je bio onaj grad i potop u četvrtak.. oluja ode desno ka Bg.. a ja levo ka Kepojebini  [yahoo]
....
A temperature su ustvari idealne za vožnju.. oko 20 stepeni što  pogotovu prija za off pod punom opremom..

Tebi svaka čast!!!

Meni je nekad baš teško da se nateram kad vidim da je bez veze vreme da izađem. Doduše najviše zbog nedostatka kišnog odela. Nikako da ga kupim, a sve ostalo imam.

U petak sam na kratko u BG (vozim nekoga na kontrolu u bolnicu), pa ću da iskoristim vreme da kupim kišno odelo.

Imate li neki predlog gde da kupim i koji model?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

dzimika

ja sam uzeo u metrou ono dvodelno, jednostavno je i dovoljno veliko za mene, jeftinije od onih jednodelnih a i jace a proverio sam ga na provali oblaka i ostao sam skroz suv

mareskin

Citat: dzimika poslato 04 Jun, 2013, 14:21
ja sam uzeo u metrou ono dvodelno, jednostavno je i dovoljno veliko za mene, jeftinije od onih jednodelnih a i jace a proverio sam ga na provali oblaka i ostao sam skroz suv

Dvodelno moto odelo ili za ribolovce?
Te¹ko bi ja navukao jednodelno ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

dzimika


Vlajko

Kod svakog ki¹nog ako dovoljno dugo vozi¹ mora da bude¹ mokar.. bar neki delovi.. posle par stotina km pod jakom ki¹om i par navlaèenja i svlaèenja..

Poenta je da bi ono bilo vodonepropusno mora biti i znojozadr¾avajuæe.. oæu reæi posle nekog vremena bude¹ mokar iznutra :P

Zato se ne treba otvarati previ¹e za ki¹no.. hvale buffalo odelo i to je u rangu oko 50 evriæa..

Ja nosim dvodelno zeleno pecaro¹ko.. oko 1500 din je vr¹i posao dobro..samo je kabasto, te¹ko i slabo uoèljivo na motoru..

®uto iz metroa sam pocepao prvi put kada sam digao nogu da sednem na motor  [ludak]

Citat: mareskin poslato 04 Jun, 2013, 13:50

Meni je nekad ba¹ te¹ko da se nateram kad vidim da je bez veze vreme da izaðem. Dodu¹e najvi¹e zbog nedostatka ki¹nog odela. Nikako da ga kupim, a sve ostalo imam.


Fora je imati ga i poneti ga.. onda ti uglavnom i ne treba..  ;D

Dvodelna se lak¹e navlaèe i mogu se nositi odvojeno po potrebi.. samo èim se stane valja ga skinuti inaèe si mokar za pola sata sedenja..
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Ivan1979

Tacno tako, ja dok navucem kisno iz jednog dela stala kisa,  a kada ga skinem ja mokar a kisa nije ni padala  [facepalm]

Lazic

Citat: Alchemist poslato 04 Jun, 2013, 12:41
ne sekiraj se ti za moju pozadinu  ;D

Ah da, ti to èuva¹ kao da je od zlata...:o [facepalm] :P :-*

Che

Citat: Vlajko poslato 04 Jun, 2013, 15:28
Kod svakog ki¹nog ako dovoljno dugo vozi¹ mora da bude¹ mokar.. bar neki delovi.. posle par stotina km pod jakom ki¹om i par navlaèenja i svlaèenja.

Kvalitetno odelo nece propustiti.
Usteda od 30-50eur za kvalitetno odelo ne moze da se meri kada sidjes skroz suv negde daleko od kuce.

clutch&brake

zato je meni zena rekla da moram da naucim brzo da se skidam i oblacim :D :D
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

mareskin

Citat: Che poslato 04 Jun, 2013, 16:06
Citat: Vlajko poslato 04 Jun, 2013, 15:28
Kod svakog ki¹nog ako dovoljno dugo vozi¹ mora da bude¹ mokar.. bar neki delovi.. posle par stotina km pod jakom ki¹om i par navlaèenja i svlaèenja.

Kvalitetno odelo nece propustiti.
Usteda od 30-50eur za kvalitetno odelo ne moze da se meri kada sidjes skroz suv negde daleko od kuce.

Koje odelo i gde da kupim?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

#37
imam ja ba¹ za tebe, i onako je skroz novo i skupo...:-*

Che

Citat: mareskin poslato 04 Jun, 2013, 16:21
Koje odelo i gde da kupim?

Ako ne znas sta je dobro ti uzmi ono skupo ;D

Ne mogu sada da googlam preko telefona. Poslacu ti link lada dodjem kuci.
Uz odelo racunaj da ti trebaju i navlake za noge.
Mogu i navlake za ruke, ja ih me koristim jer mi smetaju ali zato nosim dva para rukavica.

goranvojska

problem kod odela je sto se ti ispod njega znojis a manje o propustanja