Glavni meni

Bajk rok misija 2013

Započeo Ivan1979, 24 Maj, 2013, 11:29

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ivan1979

Polazak 29. juna , prosle godine je bilo odlicno,,,, i ekipa i zezanje i steta bi bilo ne ponoviti i ove godine  [cheers]

Vidimo se na Kosovu   [cheers]



goranvojska

Citat: Ivan1979 poslato 24 Maj, 2013, 11:29
Polazak 29. juna , prosle godine je bilo odlicno,,,, i ekipa i zezanje i steta bi bilo ne ponoviti i ove godine  [cheers]

Vidimo se na Kosovu   [cheers]



pa valjda u kg ili kv  pa palimo dole.

ilijar10

Da li se jurca ili polagano ? Pitam da znam da li mogu da ispratim tempo motorom koji trenutno imam. Sta je potrebno od papira na granici?

balcan girl

mozes kako hoces ilijar i ja sam otisla na kosovo kad sam tek polozila lagano i to pre grupe :D pa sam ih tamo sacekala, a od papira vazeca licna karta :D saobracajnu naravno zbog radi tebe ali ti je ne traze na granici :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ilijar10

A dozvolu moram da nosim ? Da li mi kontrolise neko dozvolu osim policije ako me zaustavi usput? I necu da idem sam kroz celu srbija, ja sam vamo skroz na drugom kraju od kosova :)

balcan girl

ma jok niko ti nista ne trazi osim na granici licnu kartu :D a ja ako idem idem za kv pa odatle svi zajedno do kosova a vidi ko ide jos iz vojvodine pa se organizujte inace polazak je iz bg kod skupstine :D tankanje negde na pola puta do kv i opet u kv :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

rboban

Ali vrlo lako se moze desiti da ti u povratku ONI traze sve i svasta, ukoliko si van grupe....
Ride It Like You Stole It

balcan girl

moze da bude al ne mora da znaci :D ja sam se vracala van grupe opet mi nista nisu trazili :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ilijar10

Imam sve, samo ne dozvolu A kategorije, isao sam u saobracajnu,pa A nisam dobio. Pa cu se drzim grupe i nema problema. Grupu nece niko ni zaustavljati :) Samo da na granici ne traze dozvolu,ostalo je sve po PS-u :) A i ne daj boze, vadim se zaboravio , ovo ono... malo castim i teraj :)

rboban

Ja sam i¹ao desetak puta, ¹to misija ¹to ovako.... De¹avalo se da mi sve tra¾e i unose na neku proveru, a de¹avalo se samo lièna ili ni¹ta!
Uglavnom nas je bila grupa od pet u povratku, jednom sam....
Ride It Like You Stole It

eclipse4

ne verujem da ce ti bilo ko traziti dozvolu na carini...boli njih k. za tvoju dozvolu,bitnija bi im bila saobracajna mada ti ni to niko nece traziti....sem ako je provera neka...

ilijar10

Onda eto mene u misiji na kosovo xD Samo da se pare ne izmigolje i voziiiiim :D

PECA BMW

Do sad smo isli i mogao si kako god hoces .. uglavnom su zezali u povratku i to nasi !  siptari samo masu rukom da prodjes sto brze ..

ALI obratite paznju da vise nema dve granice .. sad je jedna zajednicka ...

u povratku uhvatis neku grupu 5+ motora i nece cimati sigurno .. od dokumenta LK i saobracajna pozeljna ... ko zna mozda im padne napamet da proveravaju motor dal si ukrao dole pa ga svercujes u SRB ...

Ivan1879 ... ja turijo rakiju da se ladi
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Ivan1979

Citat: PECA BMW poslato 25 Maj, 2013, 02:01


Ivan1879 ... ja turijo rakiju da se ladi

Vidim ja bice opet  [cheers] [cheers] [cheers] [joint] [cheers] [cheers] [spageti] [cheers] [cheers] [talas] [talas] [slavlje] [slavlje] [slavlje] [vatromet] [vatromet] [vatromet] [vatromet] [vatromet] [vatromet] [vatromet] [vatromet] [slavlje] [slavlje] [slavlje] [talas] [talas] [ludak_sa_puskom] [ludak_sa_puskom] [panic] [ludak_sa_puskom] [slavlje] [slavlje] [slavlje] [gsxr] [talas] [slavlje] [talas] [slavlje] [ljubav] [slavlje] [flashing] [slavlje] [joint] [joint] [joint] [bolnica] [samoubistvo] [bolnica] [pop]

Jefta

ja ozbiljno planiram ove godine da idem tako da Ivane najverovatnije imas saputnika.

PECA BMW

Ivane od tebe ne ocekujem nista manje od  [flashing] [flashing]


cuo se sa curama one spremne ... tako da ......
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Landser


goranvojska

Citat: Landser poslato 26 Maj, 2013, 01:16
Idemo braco... [kawasaki_ninja] [cheers]  [flashing]
pa de si bre ti.nema te.znaci vidimo se dole.

Landser