Glavni meni

P: stan

Započeo perlx, 20 Maj, 2013, 19:56

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

perlx

Za one koji se loze na centar ovaj kraj je daleko od idealnog.
No za one koji se ne loze i one koji imaju ili planiraju porodicu i decu stan je na odlicnom mestu, u mirnom kraju, bez velikih kolicina saobracaja pod prozorom, u blizini su vrtici, skole, prodavnice, dom zdravlja, pijaca i robna kuca, auto moto savez, itd.
Pri tome do strogog centra se stize za 20-30min pravim putem, zavisno od guzve.
Sa novim mostom se i do NBG stize caskom, Topcider, Kosutnjak i Ada su u blizini a do soma ruza se motor taman zagreje.
+ u kraju ima dosta garaza i mestimicno naleti neka na iznajmljivanje, znacajna stavka za nekoga ko poseduje motocikl(e) ili voli da mu auto ne bude na ulici.

zVuk

Citat: DebeliZmaj poslato 01 Novembar, 2013, 04:39
krug dvojke je veliki pojam :) ... ipak ja ne bi menjao moje selo Vraèar za taj krug :) ...
elem.. perlix, stan ... problem u prodaji je lokacija ... da je bli¾e centru br¾e bi prodao ...
da ¾elim da izadjem iz centra ne bi imao ni¹ta protiv lokacije, pod uslovom da ne treba
da idem na posao svaki dan do centra ili na faks ili uop¹te da idem do centra svaki dan


krug dvojke je manji pojam od vracar..:)  i samo da te obavestim, vracar nije centar.....ma koliko ti zeleo da on to bude...dzaba....puste zelje......kojoj opstini bese pripada vracar..??
Ko se ljuti, uleti mu kruti

DebeliZmaj

zato i pishe selo Vracar ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

zVuk

Citat: DebeliZmaj poslato 01 Novembar, 2013, 04:39

da ¾elim da izadjem iz centra ne bi imao ni¹ta protiv lokacije,

da bi izasao, moras prvo da udjes..:)
Ko se ljuti, uleti mu kruti

dusankobgd

a Vuk prca li prca   [rofl]

perlx


perlx


perlx


Major

Prodajes stan, a ni jednu jedini sliku nisi okacio.
Stavio si ok opis, ali opet nisi stavio ni koliko su okvirno mesecni racuni za njega. Ljude to zanima. Takodje okvirna cena za koju prodajes.

perlx

Slike nisam kacio jer ih ni nemam.
Ukupne racune nisam ni racunao, oni stignu - ja ih platim, nisam izvlacio prosek.
O ceni razgovaram sa potencijalnim kupcima, voajerima ona nista ne znaci.

Trenutno ispred zgrade ima jedna prazna garaza, videcemo kako ce se oglasavati...

Major

Citat: perlx poslato 12 Decembar, 2013, 10:27
Slike nisam kacio jer ih ni nemam.
Ukupne racune nisam ni racunao, oni stignu - ja ih platim, nisam izvlacio prosek.
O ceni razgovaram sa potencijalnim kupcima, voajerima ona nista ne znaci.

Trenutno ispred zgrade ima jedna prazna garaza, videcemo kako ce se oglasavati...

Pazi mogu da racunam da to kazes pre nekoliko godina kad je slikanje bilo zeznuto, nisu svi imali fotoaparate pa je bila vise zajebancija. A sada je to veoma jednostavno samo se treba potruditi.
Ukupni racuni takodje igraju jako bitnu ulogu kad covek kupuje stan.
Nista ti ja ovo ne pisem zlonamerno, nego ako hoces da prodas stan, onda malo se bar potrudis. Ja da kupujem stan ne bi te ni zvao da ga pogledam ako nema slika u oglasu jer toliki izbor ima da nema potrebe gubiti vreme na nesto sto ti se mozda nece svideti. ;)

perlx

Ni ne zelim da me zovu oni koji nisu sigurni da li kupuju stan.
Niti je ovo komercijalni oglas. Oglasio sam ga samo na forumu, medju forumasima.
Ko je ozbiljan u vezi kupovine stana svestan je o kakvim se ciframa radi, za ostale tu su internet oglasnici.
Dokonih je i ovako previse.

Major

Srecno ti onda s prodajom :)

Kanarinac

Ahahahahahaa brate jel ozbiljno mislis da ces na forumu da prodas stan? Oglasi stan na oglasima za to predvidjenim pre ces ga prodati. U pravu je Major skroz

perlx

Dzaba tebra, zikra, gori pod nogama, skupi oglasi.

Kanarinac

Ali su vece sanse da tamo nadjes kupca, nego ovde. Posto tamo oglase gledaju ljudi koji hoce da kupe stan,a  ovde nije bas taj slucaj :)

perlx


ЯЭВОЛУТИОН

Drzao sam agenciju za nekretnine...tamo do 2002....nekih pet godina...Cukarica Rakovica...uglavnom preporuke....nesto malo vozdovca i centra grada....kupac koji trazi stan ....to vise ne postoji....zapravo stvari stoje ovako...sumnjam da se popravila situacija u zadnjih 12 godina
1. pare iz inostranstva.....uglavnom se kupuje centar grada ili eventualno neka kuca na dobroj lokaciji
2. pare iz kredita......uglavnom se kupuju jednoiposobni stanovi, retko kada veci
3. pare iz prodaje neke nekretnine.....pravi kupci....steze ih rok za iseljenje i jure za brzo useljivomn nekretninom

-prvih od pocetkakrize skoro da nema...poneki fudbaler
-drugi posustali usled nesigurnosti za platu i suludih kamata koje banke naplacuju
-posto nema prvih i drugih i treci su skoro nestali....kruzenje novca u prirodi....kad nema sunca voda ne vetri te nema ni vodene pare da formira oblake.....

Ako neko bude hteo da kupuje nekretninu nek mi se javi...besplatno delim savet kako se kupuje nekretnina.....Jos samo kad bi drugovi hteli da slusaju (Misa & Ljilja Pei)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

DebeliZmaj

ili kao moji matorci ... smeta im guzva ovo ono ... prometna im ulica itd...
omatorili sta vec i kao hoce da odu u malo mirnije negde... lion itd... reko
cool.. i onda nadju stan u gosvortijevoj :) ... rekooo i to josh ozbiljni su :))))
kesh imaju, rok nemaju ... ne zuri im se...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

ЯЭВОЛУТИОН

bolji ti njih preseli u Barejevo, ili Kosmaj, ili Avala....koji ce kurac u centru grada....da zgutavaju smog i slusaju kako piste trole i autobusi.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11