Glavni meni

i nad cigankom ciganka

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 19 Maj, 2013, 11:43

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Moram da razocaram moga druga Njanju....njegova ciganaka nije najveca ciganka.....pre par dana dodje u moje krajeve izvesni kafedzija iz Lazareca.....VFR u ful ciganjskom otfitu....zlatna sa crnim aplikacijama...ali onako sarenije....nisam imao fotoaparat pri sebi da ovekovecim susret.....ako imaju lazarevcani nek okace... [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down]
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe

Od Lazarevcana Zmyja ima VFR?Al se ne secam da je kafedzija.I onako deluje normalan bre.Doduse ne svaki put [zvizdi]
Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

jok nije zmija.....kafedzija kupio vfra a ranije vozio vf500....dodao r i 250 kubika.....ali bre i ram radjen u old gold sa crnim tribalima.....full
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

kad vidim tetovaze tribala na frajeru ili motoru odamah pomislim vidiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii frajeeeeeeeeeeeeeeeeeeer  [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst]
kurac bato nigde vece seljane od toga  [dunce] [doh] [facepalm]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

bokilic

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 19 Maj, 2013, 11:43
Moram da razocaram moga druga Njanju....njegova ciganaka nije najveca ciganka.....pre par dana dodje u moje krajeve izvesni kafedzija iz Lazareca.....VFR u ful ciganjskom otfitu....zlatna sa crnim aplikacijama...ali onako sarenije....nisam imao fotoaparat pri sebi da ovekovecim susret.....ako imaju lazarevcani nek okace... [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down]
jos ako je vfr doso iz svilajnca..tacno znam koji je...
brmmmm

Andjelo

pa kazi i nama da i mi znamooo  :D

Bori¹a

Citat: balcan girl poslato 19 Maj, 2013, 12:10
kad vidim tetovaze tribala

a tu se ne racuna tigar, lav, zmaj na ramenu ili grudima?

ili jebeno ispisivanje slova na podlaktici? ;D

balcan girl

jel ti znas sta je tribal? i sta tebi koj kurac smeta tetovaza zmajaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa  [zena] [zena] [djavo] [djavo] [djavo] [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] ja imam tetovazu zmaja  [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!


Bori¹a

znam sta je tribal ;D
jedno je zensko, na zenama sve lepo stoji [zvizdi]

balcan girl

ne vadi se sad borisa ima da te nalupam kad te vidim vise nego tvoji sad sto polazes u avgustu :P ja nemam jednu tetovazu imam ih cetiri i jos radim dalje, a tribali su po meni cista glupost jer ne predstavljaju apsolutno nista osim naravno ribama na donjem delu ledja tu tribali predstavljaju sve :D :D :D ali mislim bre ako ces da se tetoviras to valjda radis zbog sebe i nekih stvari koje tebi nesto znace a ne zato sto eto moderno je da imas tetovazu a posto ne znas sta bi ti stavis tribaleee znaci bljak
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Jocika

Citat: balcan girl poslato 19 Maj, 2013, 23:18
jel ti znas sta je tribal? i sta tebi koj kurac smeta tetovaza zmajaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa  [zena] [zena] [djavo] [djavo] [djavo] [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] ja imam tetovazu zmaja  [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst]

Nisi jedina  ;D

Lazic

Ma vi niste normalni... A ni onaj borèanac...:o A ni onaj veliki Zemunac, a ni onaj slikar sa Zvezdare, a ni onaj Obradoviæ 100k...:o

Sve bi vas ja poslao na letovanje... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Jocika

Ucimo od starijih da budemo nenormalni...  :P

Lazic


mkt

pa ja nemam ni jedan tribal

clutch&brake

Pa bre mi smo cigani sa stilom... videcete kada opalim zlatan zub  : P
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Major

Zlatni zub je sad u modi. Sad cu i ja jedan da turim ;D

dusankobgd

ma jok, samo one blink blink proteze...

Hurricane

..ja i dalje ne kapiram ¹ta tribal mo¾e reæi o onome ko ga ima?

da je mo¾da pièkica, smrad, baksuz, ljakse, kreten...?

odakle vam uop¹te ta ideja da tetova¾a ne¹to govori karakteru liènosti?

...osvestite se malo, mislim da ste se malo pogubili u svim va¹im predrasudama, bez ljutnje molim!

..¾ivite malo svoj ¾ivot i obraæajte pa¾nju na druge kad im treba pomoæ na primer, za promenu...