Glavni meni

veciti derbi - partizan - zvezda

Započeo Darko, 18 Maj, 2013, 11:30

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mi¹ko_kolo

Citat: Zeljkamp poslato 30 Mart, 2017, 02:57
Misko, aj budi jednom musko i priznaj da je u sustini ziva istina ovo sto Rev prica.
Aj' ti jednom priznaj da se trese¹ svaki put kada pobedimo u Evroligi i da dobija¹ zbog toga visok pritisak (kao i svi Mutavci), a kao i svaki glodarski mazohista ne propu¹ta¹ da gleda¹ na¹e utakmice nadajuæi se trenutku radosti ako izgubimo, da navija¹ za Turke, da... Niz nastavi sam jer ja ne mogu ni da se setim ¹ta sve ti ne mo¾e¹ sebi da prizna¹ u vezi Zvezde.

A da osve¾imo malo temu:
http://www.zurnal.rs/rukomet/super-liga/46453/ispao-branilac-trofeja-kupa-metaloplastika-kao-i-sampion-vojvodina-zvezda-u-derbiju-izbacila-partizan-i-izborila-polufinale
http://www.kurir.rs/sport/kosarka/drama-u-vecitom-derbiju-kosarkasice-zvezde-opet-pobedile-partizan-i-usle-u-finale-plej-ofa-clanak-2751911

Treba li jo¹?


Zeljkamp

Misko, veruj mi da fmp nisam gledao pre a ni posle utakmice sa Partizanom. Jednostavno me ne interesujete. Znam da ti je tesko da to shvatis i da razumes ali sta da ti radim. Ja nisam ti (vi) pa da gledam utakmicu i navijam za tamo neki klub. Samo Partizan ! Razumes ?
TwinZ Auto & Moto

mi¹ko_kolo

Odavno sam napisao da sam svojevremeno gledao va¹e utakmice u Evropi i (neæe¹ verovati) navijao za vas. Meðutim, otkako je va¹ Dervi¹ Prepodobnii Dulo Dukljanski krenuo sa svojim otvorenim prikazivanjem koliko mrzi sve u vezi sa Zvezdom, a sve zbog love koja nije vi¹e tekla samo u jednom smeru, prestao sam i ja da navijam za vas. Ne navijam ni za va¹e protivnike i potpuno mi je svejedno ko æe pobediti. Negde, intimno, mo¾da bih i navijao za vas ali mi ne dozvoljava prvenstveno taj va¹ nadmeni, nièim opravdani, odnos "mi smo tvorci svega i bla, bla, bla...".

ЯЭВОЛУТИОН

koji jedan smer...vi ste dakle bez para pravili projekat evropska zvezda i zmago sagadin....to sto vi zovete jedan smer je vase zaludjivanje....ne da ste trosili ono sto ste dobijali vec i mnogo vise od toga pa ste zaglibili u dugove toliko da su vam skidali koseve...a onda pufff....zapravo uppr...i svi dugovi vraceni i krecemo od nule....malo smo rentali ime nekom drugom klubu a onda volsebno posle tri godine nastavili gde smo stali...e pa ne ide tako....i dalje rentirate ime privatnom klubu corave nakaze...i ne i dalje ste ugaseni ko sijalica u atomskom sklonistu....
TAJ KLUB JE VAMPIR KOJI PIJE KRV....ma kako ga vi zvali....a kkao je rekao vas guru...niko ne moze da nam zabrani kako cemo da se zovemo....mali prigradski iz stevana zupanca....
O da mi smo stvorili kosarku na teritoriji Balkana....i ona stara reprezentacija jugoslavije i ove potonje zanju uspehe koje smo mi posejali....pa cak i ovo sto radi fmpkkczidea i nase seme....da vas nismo jebali 15 godina ne bi se rodilo ovo kopile....nasa greska....jebanje bez kurtona.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo

Kad ste osvojili prvu titulu u SFRJ? Dok ne odgovori¹ na to pitanje, sve ¹to tvrdi¹ je kurac u 'ladnoj vodi. Vi ste stvorili ko¹arku - al' za malo! Govna vojna, sve ste otimali dok ste mogli. Svi u vojsku, da igraju za glodare. http://www.naslovi.net/rd/19802154 Da se ne ponavljam sa  ©aperom, Stankoviæem, prof. Nikoliæem koje ste oteli od Zvezde... Govna vojna bahata i osiona, "oslobodioci" od svega, najvi¹¹e od privatne imovine i poèesto od ¾ivota.

Zeljkamp

Od kako ste Vujosevica sklonili, nema nikoga ko bi na televiziji rekao nesto protiv aktuelne vlasti. Evo ga jedan stari snimak konferencije za stampu zbog kojih je, u stvari, Vujosevic i oteran.

! No longer available

Pokusaj da zanemaris klupske boje i mrznju koju imas prema njemu, te poslusaj sta je rekao.
TwinZ Auto & Moto

mi¹ko_kolo

Ka¾e neko, ko je ¹tipao sudije u sred utakmice, ulazio u sudijske svlaèionice, bez gaðenja uzimao pare istog tog re¾ima... Nemoj samo o Dulovoj "graðanskoj neposlu¹nosti" i "hrabrosti"! A Nigerija je do¹la upravo posle njegovog voðenja reprezentacije i "istorijskog" ¹estog mesta na EP 2003.", posle èega je ostala pusto¹. On prièa o neèijem lopovluku. Ko je veæi lopov, onaj ko je ukrao malo pa ga uhvatili ili onaj ko je ukrao mnogo i nisu ga uhvatili?

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: mi¹ko_kolo poslato 31 Mart, 2017, 10:29
Kad ste osvojili prvu titulu u SFRJ? Dok ne odgovori¹ na to pitanje, sve ¹to tvrdi¹ je kurac u 'ladnoj vodi. Vi ste stvorili ko¹arku - al' za malo! Govna vojna, sve ste otimali dok ste mogli. Svi u vojsku, da igraju za glodare. http://www.naslovi.net/rd/19802154 Da se ne ponavljam sa  ©aperom, Stankoviæem, prof. Nikoliæem koje ste oteli od Zvezde... Govna vojna bahata i osiona, "oslobodioci" od svega, najvi¹¹e od privatne imovine i poèesto od ¾ivota.
jel to ona kosarka kad se slobodna sutirala sa dve ruke odozdo...izmedju nogu....kada nas je dobijao i kurta i murta...tad st bili neprikosnoveni...na sljaci i betonu....od kada se pocela igrati na parketu i sa providnim tablama niste osvojili nista osim kad su vam bas upumpavali pare i namestali da uzmete bar nesto.....da mi smo izmislili savremenu kosarku na balkanu...a bogami i u evropi....
jedini koji je znao da igra kosarku iz zvezde je bio Slavnic ali ste njega po brzom postupku izbacili i iz onog a bogami i iz mutant kluba kome ike ne moze nista da zabrani....vama su legende Covic i Tvorzic....bolje ni zasluzujete....nama nikad nece biti legenda djura frizura a ni ovi sadasnji....nase legende se znaju....Praja, Kica, Grba, Divac, Djordjevic, Danilovic, Pecarski, Vujosevis, Aca Nikolic, Obradovic......kraja nema
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo

Od va¹ih legendi, trojica igrali u Zvezdi, najveæa legenda trenirao Zvezdu... Prvo evropsko takmièenje (Kup kupova) mi smo osvojili 1974-e, a dva puta igrali finale (1973-e i 1975-e) a vi do tada niste uzeli ni domaæu titulu!  [srednjiprst]

Znam da si gledao veèeras i tresao se od muke. Ako ni¹ta, imamo 16 pobeda od 29 utakmica u ovosezonskoj Evroligi. Ostala nam je jo¹ jedna i pobedili u njoj ili ne, mi smo ostavili sve vas mrzitelje bez teksta jer ste predviðali mo¾da 4-5 pobeda i da æemo biti "kanta za napucavanje" svima. E, pa malko ste se zajebali!!!

ЯЭВОЛУТИОН

format takmicenja vam je dozvolio da imate toliko pobeda...nagazili ste neke velikane van forme....na sezoni svaka cast....muski do kraja....ali sa tolikim budzetom mogli ste bar pristojne strnce da uzmete...wolters je ispod proseka....jedino dzenkins stvarno valja....i uz jovica zaradjuje pare koje je placen....kuzmic ponekad....ostali ne vrede ni paklu duvana....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo

Ba¹ zato ¹to ne vrede paklu duvana, ovosezonski uspeh je jo¹ veæi. Fener sa bud¾etom od 35+ miliona ima jednu pobedu vi¹e od nas, a postoji realna moguænost da imamo isti broj na kraju. U plusu smo u svakom pogledu: i u pobedama i u ko¹ razlici pa i ako ne proðemo znamo da nismo mi krivi veæ splet okolnosti koji nam nije i¹ao na ruku.

ЯЭВОЛУТИОН

za sve je kriv vas coki....instant klub nee doseci visine uprkos svemu....losa karma....seces se ti godina kad su nas sankcijama surili....iz inata smo bez para postali pobednici, jer je pravda bila na nasoj strani (isto vazi i za c.zvezdu u fudbalu) posto se corava spodoba ogresila o nas, nema sanse da napravi nesto....

p.s.
i nemoj sa pricom kako ste vi jadni predhodnih deset godina bili sputavani...imali ste para ko blata pa se na vas navrzli vasi i opajali vas ko francuska sobarica garnisnu....iredjao se i kurta i murta i gle cuda nema rezultata a vi sve duzniji...a posle Tole kriv....i Dule....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo

A da nije ta lo¹a karma sluèajno sada vas stigla?! Koliko ste se zamerili svima unazad 20+ godina, neæe vas se tako lako okanuti.

ЯЭВОЛУТИОН

o koga smo se mi ogresili....o premijera i cokija....osim vasih trolovanja i insinuacija ima li nesto opipljivo....za premijera znamo da je peder i huligan...a za coravog znamo da je dupeuvlakac i lopovcina....za onog treceg znamo da je doktorsku disertaciu dao onomad kad se krio da ga ne uhapse....a andreu ne bih ni da komentarisem....dzaju aboliranog do jaju...ma ni njega....
Moz se desi da je djura frizura nesto zagovnao, ali se on nije nikome zamerio jer bi mu vec sve uzeli jer nije u milosti premijera.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo

Sere¹ k'o foka i to zna¹ i sam. Malko si zaboravio Zeku i Bjeku, a i olimpijca Æureta. Sve moralne gromade i po¹tenjaèine.

ЯЭВОЛУТИОН

za sta su optuzeni  i za sta su osudjeni....realno lopovi....i njih treba da hapse
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo

Glodari, ne prijaju ova osve¾avajuæa piæa, a?! [rofl]


mi¹ko_kolo

Citat: Zeljkamp poslato 31 Mart, 2017, 01:29
Misko, veruj mi da fmp nisam gledao pre a ni posle utakmice sa Partizanom. Jednostavno me ne interesujete. Znam da ti je tesko da to shvatis i da razumes ali sta da ti radim. Ja nisam ti (vi) pa da gledam utakmicu i navijam za tamo neki klub. Samo Partizan ! Razumes ?

Otac dvoje dece, a la¾e! E moj Zeljo!!! [rofl]