Glavni meni

veciti derbi - partizan - zvezda

Započeo Darko, 18 Maj, 2013, 11:30

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

con3

Pa i treba da mu pridje i skine traku ,kad scepovica gura menadzer hoce da mu poveca cenu

CBRR1

Scepovic je bre teletabis,a ne fudbaler...to stoji...

monsterbnt

Pa kad kimi moze da sazove konferenciju za novinare u prostorijama partizana onda ti je jasno koliko njemu smeju bilo sta....
Smrt SVIMA!!!!

sibin

i tako dok mi ovde palamudimo zvezda ili partizan, vojvodina pokazala svima kako se to radi :P

Zeljkamp

Vosi skidam kapu i zelim im da razvale Serif !  [clapp]

Partizan je izvukao Tun, tako da imamo velike sanse za plasman u LE, dok su cigani zavrsili svoje utakmice na evro sceni jos u sezoni kupanja, bas kao sto su to cinili i nekoliko prethodnih godina !

TwinZ Auto & Moto

CBRR1

ti si bre dalabu...przenica,lozis se na slepce...

Zeljkamp

Jos TT da kupim i da budem kompletan...
TwinZ Auto & Moto

CBRR1

Citat: Zeljkamp poslato 09 Avgust, 2013, 16:23
Jos TT da kupim i da budem kompletan...
hahaha dobar si.....kakav  si  kad se sitis time kad nasi ljudi gube,srbi bre stoka....a bmw mi je san da imam...lozim se na krimidzimije kao sto si ti...al i dalje si dalabu...ja ne verujem koliko ti imas godina kada ti je merilo sta ko vozi,jel si ubedjen da si lepsi jaci kad vozis kotobanju od 3500e..kad nabavis M-a javi se...ondah bi te pitao sto sta ovako...

mi¹ko_kolo

Citat: Zeljkamp poslato 09 Avgust, 2013, 16:14
Vosi skidam kapu i zelim im da razvale Serif !  [clapp]

Partizan je izvukao Tun, tako da imamo velike sanse za plasman u LE, dok su cigani zavrsili svoje utakmice na evro sceni jos u sezoni kupanja, bas kao sto su to cinili i nekoliko prethodnih godina !
Lepo ja ka¾em, "vi¹e Glodar mrzi Zvezdu neg' ¹to voli Patlid¾an".  Samo mi jedno odgovori, da li je ijedan od nas pomenuo Groblje posle utakmice u utorak? Nije i neæe, jer nas boli tuki da li ste pro¹li ili ne. Kod tebe je upravo suprotno. Samo da mi ne proðemo dalje, a ostalo...

ЯЭВОЛУТИОН

ja bih voleo da je Zvezda prosla....ali nije.....a i Partizan se nije proslavio....a mogao je....da su dobili ove slepce sa 3:0 kao sto su mogli, a nisu, onda bih imao puno pravo da drka komsije....ovako i jedni i drugi dubioza kolektiv.....ovi iz Zvezde opet kupuju sta stignu u nadi da ce nekog nesretnika prodati za neke pare, a ovi iz komsiluka prodase par igraca pa kupuju brze bolje zamene....ne zna se ko je bolji.....ili gori....ma fudbal u srbiji kao profesionalni sport treba zabraniti na 10 godina......a za posle videcemo.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Zeljkamp

Citat: CBRR1 poslato 09 Avgust, 2013, 16:27
Citat: Zeljkamp poslato 09 Avgust, 2013, 16:23
Jos TT da kupim i da budem kompletan...
hahaha dobar si.....kakav  si  kad se sitis time kad nasi ljudi gube,srbi bre stoka....a bmw mi je san da imam...lozim se na krimidzimije kao sto si ti...al i dalje si dalabu...ja ne verujem koliko ti imas godina kada ti je merilo sta ko vozi,jel si ubedjen da si lepsi jaci kad vozis kotobanju od 3500e..kad nabavis M-a javi se...ondah bi te pitao sto sta ovako...
Za razliku od tebe ja vozim ono sto volim. E sad, to sto si seljak pa mislis da svi kupuju BMW da bi se hvalili to je tvoj problem i ne mogu ti pomoci. ;)

TwinZ Auto & Moto

CBRR1

Citat: Zeljkamp poslato 09 Avgust, 2013, 18:54
Citat: CBRR1 poslato 09 Avgust, 2013, 16:27
Citat: Zeljkamp poslato 09 Avgust, 2013, 16:23
Jos TT da kupim i da budem kompletan...
hahaha dobar si.....kakav  si  kad se sitis time kad nasi ljudi gube,srbi bre stoka....a bmw mi je san da imam...lozim se na krimidzimije kao sto si ti...al i dalje si dalabu...ja ne verujem koliko ti imas godina kada ti je merilo sta ko vozi,jel si ubedjen da si lepsi jaci kad vozis kotobanju od 3500e..kad nabavis M-a javi se...ondah bi te pitao sto sta ovako...
Za razliku od tebe ja vozim ono sto volim. E sad, to sto si seljak pa mislis da svi kupuju BMW da bi se hvalili to je tvoj problem i ne mogu ti pomoci. ;)


cime da se hvale auto ko auto...odgovorio bih ja tebi ali ne smem ipak si ti krimidzimi,a reci mi vozis li ti uopste motor,uuu ovaj,pa ne vozis aj sad sic siiic ipak je ovo moto  forum...

Zeljkamp

Aj ti "sic sic" na neki poljoprivredni, tamo ces naci srodne duse. ;)
TwinZ Auto & Moto

CBRR1

Citat: Zeljkamp poslato 09 Avgust, 2013, 18:58
Aj ti "sic sic" na neki poljoprivredni, tamo ces naci srodne duse. ;)



nego znas li ti uopste da vozis motor,osim sto se razumes oko poljoprivrede paore jedan,digo kredit i bam bmw da mu tuki poraste za 10cm i da bude lepsi,nego daj nam neku sliku bmw...imamo traume vise,a da si pratio na casu znao bi da sam imao m-a 99godiste....e moj ti...i odrasti jbte...idi poliraj traktor od 100konja sta vec,idi ga bacaj u autu,mazi volan sta vec...

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

mareskin

Citat: CBRR1 poslato 09 Avgust, 2013, 19:03
Citat: Zeljkamp poslato 09 Avgust, 2013, 18:58
Aj ti "sic sic" na neki poljoprivredni, tamo ces naci srodne duse. ;)



nego znas li ti uopste da vozis motor,osim sto se razumes oko poljoprivrede paore jedan,digo kredit i bam bmw da mu tuki poraste za 10cm i da bude lepsi,nego daj nam neku sliku bmw...imamo traume vise,a da si pratio na casu znao bi da sam imao m-a 99godiste....e moj ti...i odrasti jbte...idi poliraj traktor od 100konja sta vec,idi ga bacaj u autu,mazi volan sta vec...

Jel ovo stvarno ili nas pali¹?!?
Znaèi ko ima BMW njemu je lep¹i i du¾i za 10cm?!?
U ponedeljak di¾em kredit :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

con3

Off-ujte temu i onako je bila sranje  [offtopic] [offtopic] [offtopic] :drka: :drka: :drka: :violina: [sunce] [watching] [facepalm] [facepalm] [rolleyes] ;) [klanjam_se] [dunce] [sutirakamen] [srednjiprst] [slomljenzid] :) :) ;D >:( :o



Zeljkamp

Citat: mi¹ko_kolo poslato 09 Avgust, 2013, 16:29
Citat: Zeljkamp poslato 09 Avgust, 2013, 16:14
Vosi skidam kapu i zelim im da razvale Serif !  [clapp]

Partizan je izvukao Tun, tako da imamo velike sanse za plasman u LE, dok su cigani zavrsili svoje utakmice na evro sceni jos u sezoni kupanja, bas kao sto su to cinili i nekoliko prethodnih godina !
Lepo ja ka¾em, "vi¹e Glodar mrzi Zvezdu neg' ¹to voli Patlid¾an".  Samo mi jedno odgovori, da li je ijedan od nas pomenuo Groblje posle utakmice u utorak? Nije i neæe, jer nas boli tuki da li ste pro¹li ili ne. Kod tebe je upravo suprotno. Samo da mi ne proðemo dalje, a ostalo...
Ja sam samo konstatovao a to sto je tebe i jos neke zabolelo, to nije moj problem i resenje trazite u klubu za koga navijate a ne od mene.

Da je nekim slucajem Partizan ispao a zvezda prosla, od vas se ne bi moglo ziveti, garantujem !
TwinZ Auto & Moto