Glavni meni

veciti derbi - partizan - zvezda

Započeo Darko, 18 Maj, 2013, 11:30

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Darko

Sta mislite , koji ce biti rezultat danas , prati li ko uopste domaci fudbal ?

UFF


Darko

 [rofl] ako mislis da ce izbiti rat,brisi temu...rekoh,ko ljudi,da prozborimo po koju  [cheers] [cheers]

Major

Ko god da pobedi meni svejedno. Kad pocnu da igraju bolji fudbal i da ne bude toliko namestanja i ostalih sranja onda cu mozda i da pocnem opet da gledam
[cheers]

dzimika

mrzim fudbal, mrzim fudbalere, dokazao jos davnih dana da su glupi kao kurac i da osim trcanja za loptom nista drugo ni ne umeju da rade
a tek sto mrzim debilne navijace tj huligane koje sam od jutros sretao
nijedan sport vise nije bez namestanja tako da ne vidim svrhu gledanja uopste i gubljenja vremena na gledanje sporta uopste kad mozes za to vreme da odes i da se bavis necim pametnijim

Dragana friz

reè dve ja tebi,reè dve ti meni  [rofl] mo¾e
mislim da su oba tima kr¹..bolje igraju neki lokalni klubovi...
po¹to je razlika na tabeli 2 boda biæe krvi do kolena i na kraju æe da se potuku onako svi ðuture..sa sve upravom,navijaèima i fudbalerima  [facepalm]
onda æe da se pljuju danima ima da budu svi ulipani  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]...itd,itd... [ludak]

Darko

a mozda ipak imate neko misljenje ?  [rofl] [rofl] [rofl]  ... salim se , sve ste u pravu , i ja sam u tom fazonu , al nekako me zanima taj rezultat , uvek nekako pitam sta je bilo , ko je pobedio itd itd... jbg , al te stvari nam se usade u glavu jos dok smo klinci...kao , jesi li zvezdas ili partizanovac i te fore...ja ,evo sad da me pita neko sto navijam za zvezdu i kad sam poceo , i ZASTO , ne bih umeo da mu kazem jbg ...a nisam odgledao uzivo ni jednu njenu utakmicu , na tv-u mozda samo par derbija...

KIZA73

Ma da hoce da proradi kliziste, pa oba stadiona da skliznu do autokomande i tu da se sudare, sruse i zatrpaju sve koji su na njima, djuture...
Mislim da bi trebalo rec navijac uvesti u psihijatriji kao dijagnozu.
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

Major

Ja sam voleo da gledam fudbal i da idem na utakmice kad sam bio mala deca, ali to je bilo drugo vreme i cak su tad i igrali fudbal.
Sad je vise ko ce kome da otme pare i ko ce koga da bije.
Jednom recju sranje.


mkt

ja sam pratio dok sam radio u sportskom zurnalu i  isao na skoro sve utakmice od prve do beton lige
smucilo mi se
tj, mnogo je bolje zezanje na malom fudbalu, gde dolaze super navijaci sa decom i sl. a fuca je zanimljivija i brza


mi¹ko_kolo

#11
Moja poslednja utakmica na stadionu je bila Zvezda - PSV 3:2, 2004-e godine. I ne pada mi na pamet ikada vi¹e da odem.

Zeljkamp

Citat: mi¹ko_kolo poslato 18 Maj, 2013, 22:59
Moja poslednja utakmica na stadionu je bila Zvezda - PSV 3:2, 2004-e godine. I ne pada mi na pamet ikada vi¹e da odem.
Naravno kada od tada niste igrali u evro takmicenjima. Eto, toliko ste dobri. ;)



TwinZ Auto & Moto

mi¹ko_kolo

Veruj mi, da navijam za vas, jo¹ ranije bih prestao. ;) Kad ste poslednji put pobedili neki tim iz zemalja gde se stvarno igra fudbal?! ;D ;D ;D A da to nisu Ðurgarden, Slijema, Flora Talin...

Slaninar

Citat: Major poslato 18 Maj, 2013, 11:44
Ko god da pobedi meni svejedno. Kad pocnu da igraju bolji fudbal i da ne bude toliko namestanja i ostalih sranja onda cu mozda i da pocnem opet da gledam
[cheers]



[cheers]   [clapp]


Uz to, dok god postoje samo dva kluba, fudbal æe biti sranje. Trebalo je lepo pustiti bankrotiranu Zvezdu da bankrotira (ne da siroma¹na zemlja daje 60 miliona da se izvuku iz bule, a nema za deèije operacije, hiljadu im majki...). Da igraju po¹teno, pa ko koga.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

zVuk

Citat: Slaninar poslato 19 Maj, 2013, 09:26

Trebalo je lepo pustiti bankrotiranu Zvezdu da bankrotira (ne da siroma¹na zemlja daje 60 miliona da se izvuku iz bule, a nema za deèije operacije, hiljadu im majki...).

[thumb_up] [thumb_up]
Ko se ljuti, uleti mu kruti

balcan girl

sta se vi zalite jbg nama je celi opstinski budzet i sve pare koje su mogli da uzmu dali na pehar kupa srbije jbg :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

jebi ga ali sad Palmalend moze da se kurci da je osvojio kup...malo li je....eto i ti mozes da se hvalis....Osvajacice kupa :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

osvojim im ga majci bas :P a to sto cu da upadnem u sahtu to nista aaaaaaaa, umesto da je te pare dao da sredi bre ove rupcage ima da upadnem negde i nikad me vise nece naci, nikada nikada :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Slaninar

Citat: balcan girl poslato 19 Maj, 2013, 12:08
osvojim im ga majci bas :P a to sto cu da upadnem u sahtu to nista aaaaaaaa, umesto da je te pare dao da sredi bre ove rupcage ima da upadnem negde i nikad me vise nece naci, nikada nikada :D :P

:)

DRŽAVNI POSAO [HQ] - Ep.161: Kup (16.05.2013.)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen