Glavni meni

Brno Moto GP

Započeo duki.94, 13 Maj, 2013, 17:29

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

duki.94

Interesuje me da li je neko mozda isao u Cesku u Brno na Moto GP. Kakva su iskustva i da li ima neko neki savet. Kako naci smestaj i ostalo, isao bih ove godine. [cheers] [yahoo]

Andreja

Ako se ne varam, i¹ao je Marokanac sa sinom sa drugog foruma, ne znam da li je i ovde registrovan.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D



x3mer89

Bili su ovi moji iz kluba predprosle god. Svi preporucuju sektor C jer se vidi skoro pola staze. Obavezno doci u subotu ujutru jer u nedelju se skoro ne moze kupiti karta. Spavali su u kampu i nije skupo bilo navodno, nisu ni pokusali traziti sobu jer je ogromna guzva svake godine. U kampu ludnica cijelu noc kao na nekom bike festu. Evre primaju samo neke pumpe mislim.

Naravno tu je bio i domacin

Prva gore a ostale dole, ako nije kontra. Ako je kontra sve to isto samo obrnuto ali onda promasim..

Gašpar

#5
Isao ja, cak sam pisao i putopis. Medju prvim putopisima na forumu ;)


Evo i linka, videæu da sredim slike kasnije

http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,268.0.html

Master Z-ed

I ko na kraju planira odlazak ove godine u Brno?

duki.94

Ja najverovatnije necu ove, imao sam u planu ali izgleda da od toga nece biti nista..jbg  :(

Kanarinac

Ja se nesto dogovaram sa drugarima da se spakujemo i odemo. Samo sto bi to trebalo u narednih 10ak dana da se rezervise. Posto kapiram da smestaja nece biti

Mad Max

Ko hoce da gleda Moto GP, a spava u sobi, lepom krevetu, siguran promasaj! Bio 08 ili 09-te u kampu, 30 ili 40 eur bio ulaz sa autom, ludilo da ne moze biti vece, tenda, tocionik, muzika...... ma pravo ludilo. Generalno mi smo bili smesni, motorne testere bez lanca sa nekim auspusima, pa automobilski V6- V8 motori samo sa turiranje....... ma ne znam sta sve nije bilo. Po meni, bez kampa nije kompletan dozivljaj!
Brzi od smrti, Jaci od bola

Kanarinac

Mi cemo ici kolima, a nisam bas siguran da su ovi moji za kampovanje, mada cu im predloziti :D

YoYa

Pao sinoc dogovor mazzi ,jefta i ja da idemo.

zVuk

....poslusajte Mad Max-a sto se smestaja tice......
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Kengur

Citat: YoYa poslato 17 Jul, 2013, 10:36
Pao sinoc dogovor mazzi ,jefta i ja da idemo.


[gej]

YoYa

Krivo ti je,,i ti bi u vozic :)

Kengur

Provalio si me :)

Hocu ako sam poslednji vagon :P

Kanarinac

Kako radite rezervaciju karata? I sta cete da smestaj? E da jel motorima idete ili kolima?

YoYa

Citat: Kanarinac poslato 17 Jul, 2013, 15:29
Kako radite rezervaciju karata? I sta cete da smestaj? E da jel motorima idete ili kolima?

kolima,,,
nemam pojma za smestaj(mada vidim da je zajebancija spavati u kampu)  mozda cemo do praga verovatno u subotu posle treninga..

Kanarinac

Kamp me smara samo zbog satora koji niko nema :)

Aj kad definitivno smislimo da li idemo  javljam, pa mozemo zajedno

YoYa

Moze,taman do kraja nedelje treba da kupimo karte,,