Glavni meni

MK Sid Srbija

Započeo Tamara, 09 Maj, 2013, 11:43

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Tamara


Klub je osnovan 04.03.2007.godine.Predsednik,Josip Hapcak POPA i nas 27 clanova sa 16 simpatizera iskazujemo svoju ljubav prema motorima,zajednickim voznjama i druzenjima.
Aktivni smo ucesnici MAS-ovih humanitarnih akcija i sami smo organizatori nekih od njih,takodje,vec tradicionalno organizujemo i akciju moto mrazova,obilazeci decicu nase opstine.Ucestvujemo u kulturnim manifestacijama grada Sida u okviru turisticke organizacije grada gde smo se u najboljem svetlu prezentovali u avgustu 2012e godine,kao domacini IX moto-relly-a kroz Srbiju,u organizaciji MAS-a,ciji smo clanovi.Ponosni smo i na priznanje opstine grada Sida,koje je nasem predsedniku uruceno u ime kluba a za zaslugu promovisanja kulturnih,turistickih,sobracajnih zbivanja.
Organizujemo moto skupove,veselo i uspesno smo proslavili 6-i rodjendan kluba,uz prisustvo velikog broja postovanih gostiju moto klubova iz cele Srbije,republike Srpske,BiH,Hrvatske,Slovenije,Crne Gore....
IV moto skup 17.18.19.MAJ 2013.god.izletiste Lipovaca
U DUHU CISTOG BAJKERSTVA,BEZ PREDRASUDA I RAZLIKA NASTAVLJAMO PUNOM SNAGOM DALJE.....
SEE YOU ON THE ROAD,BROTHERS AND SISTERS

ljubisa

Bio pre godinu dve, mesto je extra, domacini..pa pravi sremci. Ko nije bio propustio je dobar skup. Vidimo se za vikend..
nije najsretniji onaj koji ima najbolje, vec onaj koji najbolje koristi ono sto ima

Lazic

 [cheers] [hello] Nisam bio, ali volem Sremce, naroèito Sremice...:D  Ma sve volim...:D

Tamara

Citat: Laziæ poslato 14 Maj, 2013, 16:31
[cheers] [hello] Nisam bio, ali volem Sremce, naroèito Sremice...:D  Ma sve volim...:D
vidimo se drugari.....juuuuuuhhhhuuuu.....u pripremama smo pod punim gasom,,,kakva euforija me opet drma...ma jedva cekam da se druzimo

Tamara

Citat: Tamara poslato 15 Maj, 2013, 18:36
Citat: Laziæ poslato 14 Maj, 2013, 16:31
[cheers] [hello] Nisam bio, ali volem Sremce, naroèito Sremice...:D  Ma sve volim...:D
vidimo se drugari.....juuuuuuhhhhuuuu.....u pripremama smo pod punim gasom,,,kakva euforija me opet drma...ma jedva cekam da se druzimo
volEm i ja vas,dobro nam dosli,,,,:)))))))

Lazic


Ruza-Bandit


Lazic

ma volem i tebe...:-*

Tamara

Citat: Laziæ poslato 16 Maj, 2013, 01:53
ma volem i tebe...:-*
a tek tebe sto volEm ..vidimo se :*

Lazic

Sutra mi je æerki roðendan, te¹ko da æu moæi da doðem, ali biæu duhom prisutan...[hello] :-*

Tamara

Srecan rodjendan tvojoj princezi!!!Uzivajte i srecno proslavite :D

Lazic

Hvala, hvala...:D :-*

Nekad...:D

[attachment deleted by admin]

Lazic

sad...:D

[attachment deleted by admin]

Tamara

Citat: Laziæ poslato 16 Maj, 2013, 13:46
sad...:D
hehee..tako to ide,,,nek su nama cerke zive i zdrave :))))) :))))

Lazic

Ti reèe da neæe¹ vi¹e biti dostupna civilizaciji do kraja skupa...:D :-* Imam i malog kabadahiju...:D



[attachment deleted by admin]

Lazic

A Anita je danas poèela da tvituje, ¹ta god to znaèilo...:o [rofl]

Tamara

Citat: Laziæ poslato 16 Maj, 2013, 16:00
A Anita je danas poèela da tvituje, ¹ta god to znaèilo...:o [rofl]
hehe..blago tebi,ja imam cerku jedinicu.Tu sam jos..ne zadugo https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/p480x480/946381_459474664142392_1844396465_n.jpg



Lazic

A ¹to ponavlja¹ sliku kluba...??? :D