Glavni meni

malo cackanja na zzr-u 600

Započeo Darko, 30 April, 2013, 17:35

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Slaninar

Nadam se da zna¹ engleski ("¾elim da verujem", ¹to bi rekli ljigavi politièari  :)  ):

https://www.youtube.com/watch?v=FjGgq1z9zbo
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

VR 46

Twist of wrist!

Darko

Pa ovo je Bisketov oglas...  😃😃

On ko seljacka mlada , oce ga prodaje u delove , oce ga sklapa , ma ipak delovi , ma sklapa ga...

Hahaha , salim se, znam ovaj oglas, zvao sam ga za termostat

Darko

nema danas cackanja....samo slikanje  ;D







goranvojska

dare ja sam video da neko voli svoj motor al ti si pobedio.

Bori¹a

neko voli motor a neko kawasakija [rofl]

Darko

Citat: goranvojska poslato 17 Januar, 2015, 20:29
dare ja sam video da neko voli svoj motor al ti si pobedio.

hahahha ... ma nije bre , istripovao si se nesto ... nemam pojima ... kapiram da svako voli svoj motor , sad , neko vise neko manje...ona sprdacina sa perixom i ostalima za kawe nekako bez veze dosla , uopste nisam ja neki zakleti kawasakijevac ili hondas...volim da vozim motor koji mi se svidi ...

da se razumemo , znam i ja sta je dobar motor , al znam i za onu nasu staru "ispruzi se koliko si dugacak"... e pa , ja sam trenutno dugacak za ovo...i to volim...a jos ga vise volim sto sam ga sam zaradio , sam ga odrzavam , pored milion drugih obaveza,dece,skolice itd itd... tako da , da - MNOGO GA VOLIM ..

Hohštapler

#367
 [clapp] [thumb_up]

(nestalo mi plJusova)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

goranvojska


BOKYBOY


perlx

Ma nije nas Dare sektas, samo je istetovirao Kawu u srcu :)

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Darko

#372
Citat: Darko poslato 12 Novembar, 2013, 11:54
uradjen kompletan servis  :

- ulje Motul 5100
- filter ulja
- pogonski lanac RK  



proslo je malo vise od godinu dana  ...uradio servis...ove godine sam hteo malo da vidim kako ce reagovati motor sa bardalom ...dakle ..


1. zamenjeno ulje  - bardal xtc 60  - 15w - 50     (sada kada sam vozio i motul 5100 i bardal mogu da se javim i kazem - BARDAL .... definitivno vise prija motoru ... one price da ne moze da se oseti na menjacu razlika u ulju ne pije vodu ... i te kako moze da se oseti ...sad , opet mozda nisam bas realan jer je motul bio 10-40 a sada sam sipa 15-50 , ali , svejedno , menjac kao u puter ... bez da se cuje , cak i ubacivanje u 1. )

2. filter ulja
3. stavio xenon - kupljen ovde na forumu ...
4. u rezer4vi kupljene od Havarisanog set prednjih plocica , ali nisam hteo da ih menjam jer su na motoru novcate plocice
5. promenjena rashladna tecnost
6. promenjeno ulje u kocnicama ...

( mislim da ovo nisam najbolje uradio , tj , trebalo bi verovatno da se ispusti jos malo vazduha iz sistema... ako neko zna i voljan je da mi pomogne , bio bih zahvalan i castio pivce .  kod mene  ili gde god mogu da dodjem ;)   )


Bori¹a

Citat: Darko poslato 27 Februar, 2015, 19:01
3. stavio xenon - kupljen ovde na forumu ...

dzaba kad palis rucno...

UFF

provozaj se do mene da ispustimo vazduh

Kostić


Darko

Citat: UFF poslato 28 Februar, 2015, 10:57
provozaj se do mene da ispustimo vazduh


[cheers] [cheers]

okeee ... pazi , on koci do jaja , i onda kad smo isli kod Ljilje i Mise , bilo je i par ostrijih kocenja ...ali nekako prvo stiskanje poluge kao da ode vise rucica  , a vec drugo stiskanje i sva ostala mnogo manje se spusti poluga...to je verovatno jos vazduha ,a ?   

mada, ispustali smo dole na sisici vazduh , dok kod bas lepo nije poteklo ulje ... mora da ima jos

CBRR1

vazduh Dare dok ne nadrukas...

Darko

Ma da ... Lose sam izdrukao vazduh .. To je bilo zadnje sto smo radili tog dana pa mi vec strpljenje bilo pri kraju... Boki stiso kocnicu , poslo ulje dole , ja rekoh " to je to , stezem sisku, kraj" , a sigurno ostalo negde jos u crevu

UFF

samo se ti provozaj pa cemo da ga nadrkamo :D