Glavni meni

Te¹ko povreðen Loris Valjan

Započeo Radanovic, 25 April, 2013, 01:37

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Radanovic

Ko imalo prati domaæi moto-sport nije mogao a da ne èuje za Lorisa Valjana


Poznati hrvatski motorista Loris Valjan te¹ko je povreðen kada je vozeæi skuter pao i udario glavom u zid trafostanice .
Te¹ko je povreðen i smje¹ten je u rijeèkom KBC-u , gdje se ljekari bore za njegov ¾ivot .
Nalazi se u stanju indicirane kome i za nekoliko dana æe se znati u kom smjeru teèe oporavak .
Loris je vi¹estruki prvak Hrvatske , a ima i osvojene titule u Italiji i Sloveniji .
U vi¹e navrata je ru¹io rekorde Grobnika . Svojevremeno je postavljao rekorde na Monzi i Misanu .



Boban_m

Kakav paradoks. Ovakav vozac da nastrada sa skuterom. Nadam se da ce se oporaviti.

Radanovic


Gašpar


Hohštapler

...nema paradoxa... (u prilog onoj na¹oj prièi o zabludi ljudi da je skuter bezbedniji od "velikog" motora)
Nadam se da æe uspeti da se oporavi, ¾elim mu sve najbolje!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Radanovic

Ova nesreæa me podsjeti na nesreæu Noricka Abea . Èovjek cjeli ¾ivot vozio trke ( MGP , SBK ... ) i na kraju poginu sa skutera  :(

Nadam se da æe sa Valjanom sve biti OK

Stuntoholic

Imam njegov poster u sobi, covek je bio prvak AlpeAdria sampionata, nadam se da ce uspeti da se oporavi! :(
My name is Radislav, and I am stuntoholic
www.facebook.com/Rade.Mihajlov

Radanovic

Poèetkom '90-tih je u italijanskom prvenstvu pobjeðivao Rossia u ni¾im klasama , a zanimljivo da je Valjanu mehanièar bio roðeni brat od Lorisa Capirossia .
Tih godina je vozio timske trke u timu sa Manuel Poggialiem ( dvostrukim MGP prvakom )


Ove info sam sad prona¹ao u Moto Klubu

Mad Max

Brzi od smrti, Jaci od bola

Dukags

nesrece se najcesce dogadjaju kad se opustis

Radanovic

Loris je pao u 14:10 , a u 12:55 je na istoj krivini bila nesreæa u kojoj je povreðena jedna osoba


borkos

Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!

Radanovic

Za sad je stanje stabilno , CT glave pokazao da nema ostecenja na mozgu  [thumb_up]

Hohštapler

Citat: Radanovic poslato 25 April, 2013, 21:32
Za sad je stanje stabilno , CT glave pokazao da nema ostecenja na mozgu  [thumb_up]

uh... dobro je...
Sad èitam mail i vidim da je od "Radanovic" i pomislim da sigurno ima¹ neke novosti, strah me bio da pogledam, majke mi...
Laknulo mi.  [thumb_up]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Gašpar

Citat: Stuntoholic poslato 25 April, 2013, 03:02
Imam njegov poster u sobi, covek je bio prvak AlpeAdria sampionata, nadam se da ce uspeti da se oporavi! :(

I ja. Èini mi se da je ova slika na njemu


Radanovic

Meni je ovaj bio na zidu .... dobio u Moto Pulsu


Radanovic

Loris veæ odavno iza¹ao iz bolnice  :D krenuo je da radi .... nema nikakvih posljedica

srbac


Stuntoholic

My name is Radislav, and I am stuntoholic
www.facebook.com/Rade.Mihajlov

Boban_m