Glavni meni

xenon svetla, sta i kako?

Započeo balcan girl, 25 April, 2013, 01:01

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Jocika

Citat: Laziæ poslato 25 April, 2013, 16:13
to ti prièam...:D

@Jocika:
¹ta se èudi¹, ako ne stigne¹ gde si krenuo po danu vozi¹ noæu, ako padne ki¹a vozi¹ noæu po ki¹i...:P :D
[thumb_up]  ;)

Lazic


Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

clutch&brake

Citat: Jocika poslato 25 April, 2013, 02:06
Nazoves nekog od ova 3 linka i kazes im da ti treba xenon za motor tj jedna sijalica H4 bi-xenon ili ti teleskopska,balast i instalacija za to.E sad,balast imas normalan i slim,slim je nesto malo skuplji ali je manji pa lakse moze da se spakuje,a sijalice imas u raznim bojama,od bele pa do ljubicaste zavisi sta hoces i kako hoces da se vidi,ja bih ti preporucio da uzmes sijalicu od 6000K ili ti kelvina kako hoces,ona sija belo i naj bojle se vidi i po kisi i po suvom.

nemoj 6000k uzmi 5300k i grmis. fabricki ksenon je 5500k sto nigde nema da se kupi zato uzmi 5300k i onda tii i po kisi keva,,.
na 6000 se slabo vidi po kisi a i svi ce ti blicati
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

UFF

ja stavrno ne znam sto se svi loze na te xenone meni i na cbr-u i na ktm-u i na cb1000 far sija za sve pare i ne treba mi nista jace

verovatno kod lazica, mareskina, balkanke i lord-a far ima ono reckavo staro staklo kroz koje se nista ne vidi
novijim motorima je xenon nepotreban

clutch&brake

bolji je uffe xenon. bolje svetlo samo po sebi. bolja vidljivost. mislim meni. svako sta voli neka izvoli
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Dominik

Citat: njanja poslato 25 April, 2013, 16:45
Citat: Jocika poslato 25 April, 2013, 02:06
Nazoves nekog od ova 3 linka i kazes im da ti treba xenon za motor tj jedna sijalica H4 bi-xenon ili ti teleskopska,balast i instalacija za to.E sad,balast imas normalan i slim,slim je nesto malo skuplji ali je manji pa lakse moze da se spakuje,a sijalice imas u raznim bojama,od bele pa do ljubicaste zavisi sta hoces i kako hoces da se vidi,ja bih ti preporucio da uzmes sijalicu od 6000K ili ti kelvina kako hoces,ona sija belo i naj bojle se vidi i po kisi i po suvom.

nemoj 6000k uzmi 5300k i grmis. fabricki ksenon je 5500k sto nigde nema da se kupi zato uzmi 5300k i onda tii i po kisi keva,,.
na 6000 se slabo vidi po kisi a i svi ce ti blicati

Misli¹ na 4300K?

clutch&brake

mislim... izvinjavam se... 4300K
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Dominik

Ja razmi¹ljam da ugradim na KLE-a pa zato pitam.

clutch&brake

moja preporuka je 4300k. imao sam ih na svim motorima i to osramov a balast nije bitan t.j da li je tanji ili deblji(bitno je da mozes da ga primis) :D :D. vozio sam 6000k i govno je jer se na kisi slabo vidi a uvece svi blicaju jer smeta.
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

UFF

nisam rekao da xenon nije bolji vec da ako je dobar far xenon nije neophodan
4300-5000-6000 sve je ok tj nije plavo
tek od 8k pa na dalje je plavo i ljubicasto gay svetlo
i blicaju ti samo ako ti far bije u nebo a ne zato sto sija u ovoj ili onoj boji
ako ih zaslepis blicace ti cime god da si ih obasjao

http://onlinetuning.weebly.com/uploads/9/1/9/9/9199023/4111898_orig.jpg

Lazic

Citat: UFF poslato 25 April, 2013, 16:47
ja stavrno ne znam sto se svi loze na te xenone meni i na cbr-u i na ktm-u i na cb1000 far sija za sve pare i ne treba mi nista jace

verovatno kod lazica, mareskina, balkanke i lord-a far ima ono reckavo staro staklo kroz koje se nista ne vidi
novijim motorima je xenon nepotreban

imam stari reckavi far, kao nov i mogu ti reæi da uop¹te nije lo¹, ali od kad sam stavio xend¾u, preporodio sam se...:D

m.mitar

lazicu,da li mnogo rasipa takav far kao tvoj sa xenon sijalicama?planiram da ubacim to kod mene,imam dva fara pa cisto neki savet ako moze.farovi su okrugli,hella i za h4 sijalice.pozdrav!

balcan girl

e to su i meni rekli da ce stari far da rasipa xenon :D ajd sad objasnjenje :D hoce li ili nece :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Gašpar

Pa rasipace. Xenon je konkretno pravljen za nove, prozirne farove. Izrezbareni mogu da budu problem.

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

goranvojska

koliko prasine oko nicega.imam ga 3 godine i radi za sve pare znaci ubija na mesto.nocu milina za voznju .ako ima h-4 sijalice ugradjuje se za 15min i bez ikakvih prepravki samo dzek i kraj.ako mozes kupuj i ne filizofiraj mnogo.

Lazic

+1...:D

Citat: m.mitar poslato 25 April, 2013, 19:02
lazicu,da li mnogo rasipa takav far kao tvoj sa xenon sijalicama?planiram da ubacim to kod mene,imam dva fara pa cisto neki savet ako moze.farovi su okrugli,hella i za h4 sijalice.pozdrav!

ne da ne rasipa, nego ovo jedno H4, svetli bolje nego ¹to su na novom kediju svetlele 4 nightbreakerke odjednom...:D

goranvojska

Citat: Laziæ poslato 25 April, 2013, 20:38
+1...:D
jebem ga 3 strane ispisase za nista.montiraj i teraj.

Lazic