Glavni meni

zmajaha...

Započeo DebeliZmaj, 11 Januar, 2011, 22:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

koji ce mu to...?!?

UFF

nemoze da zakljuca korman pa sam mu ja rekao da ga osigura da neman ne pobegne :D

Lazic

#122
Juce kod Revolucije, prvo smo poceli montazom tablice na pogrebnom vozilu, putem brutalne sile, onda je doticni nesto zanovetao, pa smo morali da palimo...
Zmajaha bezbedno smestena izmedju dva kafica, u prirodnom stanistu u rezervatu Vracar, zasticenom od strane UNESCO-a...

[attachment deleted by admin]

ЯЭВОЛУТИОН

Sta ti je fotografija...a ja se cudim sto one kangrbe izigravaju manekenke...pa ne izgleda ona na fotkama tako lose.....kao uzivo
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

evo jel sad malo losije? :D

ЯЭВОЛУТИОН

sto jes jes..izgleda lose
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Vlajko

Vidjen kako juri u Balansero..
i ubija se od kamilice..
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

DebeliZmaj

#127
ne mojom greskom, uzastopnim verglanjem ( nece bez goriva ... ) crko -> automat alnasera ( valjda se tako zove )
ne znam koja je oznaka, sumljam da je ovaj na njemu fabrichki ... shaljem slike automata kao i gumenog ``kucista``
u kojem stoji ova sprava ...
postojeci je vec opravljan jednom tako da mu sad sleduje zamena ...
posto je u pitanju dzamaharija a ne neki fenseraj ako moze od kola .. slobodno savetujte sta da upasujem :)
naravno sto jeftinje resenje...


---
na moju molbu privremeno ukinuta zabrana da bi resio ovaj problem i nastavio da se vozikam ...
... hvala !
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

#128
Xa, 3majy, you`re back in town... [cheers] Mada ne videh, "privremeno"... Ali, za svaku pohvalu je sto konacno zmajasis, makar i 18 meseci posle prvog javljanja da zelis motor...
LM, automat deluje malecko, ako i moze od kola, mora neki istocnjak ultra male zapremine... Ali sto ono govno ne moze da se remontuje...?
I mean, how hard can it be...? [rofl]

ЯЭВОЛУТИОН

pasuje ti od kineza...skutera...dodji da ti dam...ili posalji Lazica :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

DebeliZmaj

Citat: Lazic poslato 25 Septembar, 2011, 22:56
Xa, 3majy, you`re back in town... [cheers] Mada ne videh, "privremeno"... Ali, za svaku pohvalu je sto konacno zmajasis, makar i 18 meseci posle prvog javljanja da zelis motor...
LM, automat deluje malecko, ako i moze od kola, mora neki istocnjak ultra male zapremine... Ali sto ono govno ne moze da se remontuje...?
I mean, how hard can it be...? [rofl]

ha lazicu ... elem .. elem.. opravka... vec je opravljan jednom ... pa malo lurkovo sta je to kako radi rastavio ... sastavio i kao radi
al koliko ce.. nemam pojima nisma siguran ... 18 meseci.. jest vala ... dugo proshlo ... ti beashe prvi kojeg upoznah :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DebeliZmaj

Citat: revolution poslato 25 Septembar, 2011, 23:09
pasuje ti od kineza...skutera...dodji da ti dam...ili posalji Lazica :)

cim bude moglo da se dodje poshalji sms da krenem .. ja mogu da budem tu od 7 ujutru pa nadalje :) ...
samo javi kad ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Odavno mu nije niko kampovao ispred radionice... Ej, bre, pa treba u 9 da budem kod HMZ-a, mogu ja da naidjem do onog celavog freza majstora oko pola 10...

DebeliZmaj

cujemo se sutra, al generalni dogovor pokupish to od njega ? ...
mada mene stvarno ne mrzi da dolazim ... :) :) :) ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Vlajko

Citat: Lazic poslato 26 Septembar, 2011, 00:07
..... mogu ja da naidjem do onog celavog freza majstora ...

auu, sta ti reko  [ludak_sa_puskom]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

DebeliZmaj

Citat: Vlajko poslato 26 Septembar, 2011, 01:10
auu, sta ti reko  [ludak_sa_puskom]

a da napujdam ja ljude na tebe ? da im kazem ko me zvao da dodjem na MM ? a a a ?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Gašpar

Au Vlajko, sad ce zmaj da pocne da bljuje vatru  [rofl] [rofl] [rofl]

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

to je novi Zmaj... Uskoro ga mozemo ocekivati na voznjama, pa je resio da se uozbilji...

Gašpar

Obecao mi je da nece da pravi gluposti. Ja sam odgovoran za njega ovaj put  :D