Glavni meni

na sta vam se danas digo

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 24 April, 2013, 11:02

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

u obilju imbecilnih tema po sistemu "sta vam je danas" resih i ja da otvorim jednu....takvu...

Dakle jutros ja krenem u prodavnicu bratom skuterom i na stanici stoji celjade....zensko...skockano ko za vecernji izlazak...bela haljinica...dopicnjak, dole neke platnene sandalice.....gore neka majcica...brezoni od bradavica vire....voda mi krenula na usta. Onako prkosno zabacuje kosu i puci usne....posle kazu silovao. po slobodnoj proceni ima sesnaest sedamnaest i duboko je u zabranjenoj zoni (osim za pedofile po pforumu) te brzo pobegoh kuci...slilo se previse krvi u malu glavu pa sam se uplasio da zamantam o neki ivicnjak...mrak bre krenuo da pada na oci.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF


clutch&brake

I sta si posle radio u wc? :D priznaj svi bi to uradili :D
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

con3

Citat: njanja poslato 24 April, 2013, 11:32
I sta si posle radio u wc? :D priznaj svi bi to uradili :D
Sta u wc-u ,u redu dok je cekao   :P

MIGE

zbog tih fufara sam se ja jednom olupao  pre par godina....od tada vise  [nono] ne gledam sa strane kad sam na mopedu....volim crnke prirodne(ne egipcanke nase  ;) ),sa prirodnim povecim sifonima,lepim ustima,ne premrsave i sa malo mozga u glavi...lepo obucena i doterana...ne volim droplje u dopicnjacima,pre sam za ovako nesto...








MIGE


UFF

mige zajebi slike sa interneta
vec imamo teme domaci i starani but and guz
ili slikaj tu na koju ti se digo ili nam prepricaj   ;)

MIGE

Citat: UFF poslato 24 April, 2013, 11:50
mige zajebi slike sa interneta
vec imamo teme domaci i starani but and guz
ili slikaj tu na koju ti se digo ili nam prepricaj   ;)
[thumb_up]

Hohštapler

...jako je te¹ko suzdr¾ati... pogotovo sad kad krenu helanke, miniæi, dekoltei i sl...
Jbo me animalni instinkt, pro¹le godine sam na 5m od svoje zgrade umalo zaginuo, blenem u neko pedu u belim helankama i ne skontam da je stojd¾a ispred mene zakoèio...   [glavazid] Isku¹enja na svakom koraku...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Kanarinac

U takvim situacijama ja lepo stane pa pogledam.

Juce dva drugara i ja u kolima, na semaforu kod meka na Vidikovcu. Preko puta stoje dve ribice onako dobre :D Mi blenemo u njih ali nam neki auto zagradi pogled, vratimo se nazad malo i nastavimo. U jednom trenutku one izvaljuju da blenemoi krecu da se istezu i namestaju :D Jao sto volim lepo i toplo vreme :D [srce] [srce]

Lazic

#10
Pre neki dan htedoh po bulevaru pe¹ice da se izlomim, 2 kilometra sam uglavnom i¹ao sa glavom okrenutom za 180 stepeni od smera kretanja...:o [rofl]

Hurricane

..e vala baš, kako koje proleće dođe, ja sve teže podnosim..

opasan je to pritisak, teror... što je najgore, nije ko pre, kao ne daju se..

sad bre siluju...nema hoćeš - nećeš nego skidaj gaće i udri dok ne zaspi..

u protivnom ćeš biti biven i završio si sa svakom pičkom u kraju kad pusti jezik.. (još ako je tu pred PMS.. Q Q)..



Hohštapler

Citat: hurricane poslato 24 April, 2013, 13:27
nema hoæe¹ - neæe¹ nego skidaj gaæe i udri dok ne zaspi..


...matori, ne¹to tu ne valja ako ti ona zaspi dok je be¹je.... :D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

CBRR1

Ja samo znam da se zena obraduje kad dodjem kuci,napunim baterije sa belim helankama i minicima sorchicima...i udri...al nemojte nikome da kazete meni se najvise dize na Andrejarr i milomira27,oni su moje bich...al nek ostane medju nama...

Hurricane

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 24 April, 2013, 13:32
Citat: hurricane poslato 24 April, 2013, 13:27
nema hoæe¹ - neæe¹ nego skidaj gaæe i udri dok ne zaspi..


...matori, ne¹to tu ne valja ako ti ona zaspi dok je be¹je.... :D

..e moj bratori.. sve je to gluma da zna¹..

to ¹to ¾ena mo¾e podneti le¾eæi - ne mo¾e ni drvo stojeæi

pusti ti te prièe kao pocepao sam je i slièno..nego èim zaspi maglu vataj..

clutch&brake

ja na nekog tipa u bodi majci... lepeze kao leptir samo sto ne poleti
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Lazic


noam chomsky

Meni se digo na jednog celavog na skuteru dok se njemu dizao jer je gledao neku klinku u dopicnjaku koja je vlazila jer ju je celavi gledao...
lepota prirode je refleksija lepote nauke

Bori¹a

ja juce igrao rukomet za skolu, i posle nas muskaraca igrale devojke :o
5 skola, sve devojke u helankama, pola nose tange, ahhhhhh koje crno dig'o, raspao se jadan ;D

one trce, a sise samo rade gore-dole  [balavi] [balavi] [balavi] [balavi]

balcan girl

meni se osim kose na glavi kad treba da platim registraciju iduci mesec ne dize nista vise :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!