Glavni meni

Udes u Vrscu ( nadam se bez tezih posledica )

Započeo TT600, 21 April, 2013, 20:47

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TT600

Opet ta Vuka Karadzica ulica pre sat vremena  [glavazid]
Na kraju pravca iznad same hale Milenijum, dupla krivina, motor lezi razbijen na putu, fleka od krvi na asfaltu i policija radi uvidjaj.  Pandur nece da komentarise. Vozaca nigde ( valjda ga odvezla hitna ) i bez drugih ucesnika u udesu.
Motor je Suzuki GS 500 bez oklopa ( Na taj lici ) plavo ljubicaste boje

  >:(

Gašpar

Meni tata javio da je Bandit400, kazu da je vozač prevezen u Bg valjda. Visok, celav. Ja takvog ne znam u Vrscu...

Hohštapler

Bem ti... sad sam otvorio i bjb da vidim dal ima tamo ne¹to vi¹e o ovome, ono tamo jo¹ 3 sliène teme...
Aj javljajte ako ne¹to saznate, nadam se da je sve ok sa èovekom.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

TT600

Citat: Ga¹par poslato 21 April, 2013, 21:33
Meni tata javio da je Bandit400, kazu da je vozaè prevezen u Bg valjda. Visok, celav. Ja takvog ne znam u Vrscu...

Moguce i da je bandit, ja ih slabo razlikujem, i meni je nepoznat, nisam siguran ni koje je tablice imao, tu nazad je isto bio ostecen, pa se nije video gornji deo tablice

gorki

Kolega se zove Zoran iz Kordunske ulice,70.god.Prezime nisam saznao.Odvezen je za BG u jako losem stanju,prelom baze lobanje,unutrasnja krvarenja i da ne nabrajam vise.
Spustao se sa brega,u hali je bilo neko takmicenje u jazz dance,pokusao je da izbegne neko dete i udario u zid.
THINK BIKE !

Major


Plazma Keks

Citat: gorki poslato 23 April, 2013, 08:00
Kolega se zove Zoran iz Kordunske ulice,70.god.Prezime nisam saznao.Odvezen je za BG u jako losem stanju,prelom baze lobanje,unutrasnja krvarenja i da ne nabrajam vise.
Spustao se sa brega,u hali je bilo neko takmicenje u jazz dance,pokusao je da izbegne neko dete i udario u zid.
prelom baze lobanje. auuuu, to sam i ja lomio. tezi potres mozga i nema pojma gde se nalazi jedno dve nedelje.... nadam se da mu je iscurela krv na uvo..

Hohštapler

....jel imao kacigu ili...? mislim, ta povreda deluje da nije imao, al mozhda greshim...

nadam se da ide na bolje, zhelim mu da shto pre preboli rane.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

dusankobgd


gorki

Nova informacija je da je Zoran ipak iz Kozaracke i pomislio sam da je on,posto njegov rodjeni brat ima GS 500 plavo ljubicaste boje.
Nije imao kacigu i bio je izgleda malo cccvvvrc.Uzeo je motor od rodjenog brata.Zoran je rodjak od moje zene.
U komi je na raspiratoru.Ima iskustva od ranije na motoru.
THINK BIKE !

Silvana

©ta je sa ovim momkom? Niko ni¹ta da javi.
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

gorki

Vracen u Opstu bolnicu u Vrscu na intezivnoj nezi,stanje ne promenjeno.
THINK BIKE !

gorki

Budi se,spremaju ga za Melence na rehabilitaciju.
THINK BIKE !


Silvana

I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

Lazic


gorki

THINK BIKE !

Lazic

Do kurca ba¹...:(

Jel zna¹ ne¹to vi¹e...?

Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Silvana

I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.