Glavni meni

Kupujem blutut komunikator za kacigu

Započeo guri, 08 April, 2013, 00:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

guri

Po mogucstvu F4 ili neki koji moze da se upari sa istim....polovan, dobar, jeftin....znate vec!!!!

UFF

Trazim isto

i dosao sam do zakljucka ili jeftin neki kinez pa sta ti bog da ili da se otvorim za F5 ali je on 160e + dostava (single unit)

guri

ma ja sam vec uzeo za sebe F4....radi do jaja, ali mi treba za devojku da mogu da komuniciram sa njom,
i da i ona slusa muziku a ne da mi se dere na uvo!!!! :)

guri

Citat: UFF poslato 08 April, 2013, 01:58
Trazim isto

i dosao sam do zakljucka ili jeftin neki kinez pa sta ti bog da ili da se otvorim za F5 ali je on 160e + dostava (single unit)

a gde ima tih jeftinih kineza????.....ili kineskinja???? :)

pevoje

I mene zanima gde ima da se nadju ovi kinezi?

UFF

dzaba samo bacanje para kad nemaju noise reduction
ako vec moram da stanem da bi se javio da mi ne smeta vetar i da ugasim motor da mi ne smeta akrap onda vala mogu i kacigu da skinem pa da telefoniram ko covek
isti qrac

guri


clutch&brake

ja se ne javljam kada sam na voznji tako da mi tutblut netreba
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

guri

Citat: UFF poslato 25 April, 2013, 01:47
dzaba samo bacanje para kad nemaju noise reduction
ako vec moram da stanem da bi se javio da mi ne smeta vetar i da ugasim motor da mi ne smeta akrap onda vala mogu i kacigu da skinem pa da telefoniram ko covek
isti qrac

jeste ali za suvozaca mozda nije lose....daj gde da kupim taj kineski ako znas ????



UFF

posaljes gasi kintu i adresu i cekas
on ti naruci i stigne ti kuci za 3-4 nedelje
kad stigne onda zoves mene da testiram to da vidim koliko je govno i da meni i gasi platis pivo ;)

guri


Gašpar


PaunGSXR

Dobri ljudi pomagajte,imam avantree hm100 i cellular line interphon btmototo (valjda je to model f3) mogu li ta dva uredjaja upariti za medjusobnu komunikaciju?!

PaunGSXR

Uspeo sam,2 sata sam probao sve zivo i na kraju sam uspeo,upario ih vrlo lako jos pre nego sto sam vam postavio pitanje ali nikako da uspostavim komunikaciju,na kraju sam uspeo tako sto sam pritisnuo i zadrzao sekundu,dve  pojacavanje i smanjivanje (oba dugmeta) na jednom uredjaju,tada je zazvonio drugi komunikator i na njemu sam stisnuo MTF dugme i prihvatio poziv... Eto mozda se neko bude mucio bas kao i ja pa mu ovo posluzi...