Glavni meni

Kladionica 2013

Započeo Gašpar, 04 April, 2013, 21:03

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gašpar

Daklem,

Kako smo offline prièali, bilo bi lepo da imamo neki cilj za koji se kladimo. E sad, postoje dve opcije.

1. Da naðemo sponzore, ¹to je malo verovatno
2. Da plaæamo uèe¹æe u kladionici

Voleo bih da se izjasnite svi koji biste uèestvovali i da ka¾ete

a. Ako ste za opciju jedan, koga imate da predlo¾ite
b. Ako ste za opciju dva, koliki iznos da se uplaæuje. 

Kanarinac

Ja bih ove godine da ucestvujem :)) Meni je i jedno i drugo kul. Ako je opcija 2 kapiram da je 10e  skroz ok za celu sezonu?

Gašpar

I ja mislim da je 10e/1000din na godi¹njem nivou sasvim kul.

clutch&brake

pa vi ste neki kuleri onda???  8) 8) 8) 8)
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Gašpar


s.i.m.a


eclipse4

ja bi da pritisnem taster nula tj veza sa operaterom,jer mi nije jasno o cemu se ovde radi ;)
ozbiljno!
neka mi neko objasni i na pp nebitno.

Gašpar

Igramo MotoGP kladionicu. Prvih pet mesta. Bodovanje kao u ¹ampionatu. Na kraju sezone zbrojimo bodove i vidimo ko je bio najbolji.

Kengur

Moze 10e, pobednik sa kintom vodi na pivo i bavarske kifle :)

Gašpar

Sla¾em se s tobom Kenguriæu  ;D

3006

Jel treba prijava na pp?

Gašpar

Ma jok, cepajte. Imate svi prvu trku gratis, posle toga se dogovaramo oko placanja i nagrada  [cheers]

3006

Po¹to veæ neæe iæi moto2 i moto3, da poveæamo na 7+1 vozaèa?

Gašpar

Sad kad su svi postavili tipove, kasno je.
Ajmo od sledeæe trke da se svako presabere da li hoæe da ulo¾i neke parice, dogovorimo se oko podle para pobednicima i da uvedemo 8 mesta. ©ta mislite o tome?

Kanarinac

Mislim da je 8 mesta mnogo. Ni 5 nije malo, ali je recimo taman. A i realno na 8 mesta, vece su sanse da ubodes par, nego na prvih 5

Radanovic

Po meni najbolje da ostane 5 , i jo¹ mo¾da da pogaðamo ko æe biti prvi kod CRT-ova i tu se npr. dobije 5 bodova ako se pogodi

ЯЭВОЛУТИОН

ducati ce biti prvi od crt tiova...skoro uvek :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Bugi

Evo donacija za kladzu , ona ¹ipka ¹to ide u ¹tok vrata za zgibove a mo¾e i za tepihe staze neke poze iz kama sutre i sl.
P.S. Nije ba¹ ova al je to ta fora ,  mrzi me da slikam pa sam stavio neku s neta

http://www.dodaj.rs/f/2C/z0/3NcxpqaL/img9347.jpg