Glavni meni

Prodajelm ili menjam uz doplatu Yurisnika 55

Započeo Dzigi Boy, 09 Januar, 2011, 22:39

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Dzigi Boy

Znaci Yurisnik prva farba, baba ga vozila ( na reliyu ) dok nije dosao u moje ruke, alu felne, 4 nove Wintere, TNG boca 60L, trkacki volan, muzika......sve ispravno registrovano na mom imenu, nema nikakvih ulaganja, limarija full dobra.....1100E

E sad u obzir dolazi zamena i moja doplata do 2000E, zanima me neka Alfa, i slicno, moze i karavan....nesto ovako me zanima

http://www.polovniautomobili.com/oglas770673/alfa_romeo_156_twin_spark/

Nemam trenutno fotke od Yurisnika uzgubih aparat, ali cu ga fotkati......

Znaci svakakve kombinacije su moguce pa ako nesto neko ima nek nudi.....


bokilic

brmmmm

Dzigi Boy

89. nije nikad izasao iz garaze bez zajebancije, imace bi se raspao, i ima onu Dinitrol zastiti jos kao nov, to ga cuva od raspada

jerej

Cini mi se da je to malo veca cena za yuga to godiste...

mohikanac


Milo¹*

''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

DebeliZmaj

gde je sad Gaspar da vidi ovaj offtopic i to u oglasima...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

jerej

Ako Gaspar ikog treba da gleda po pitanju ofovanja tema, onda si to definitivno ti Zmaje.   [hello]

Dzigi Boy

Cena nije fiksna naravno, od neceg se mora poceti...a Alfu sam isao danas da vidim i prodata je, ne ta nego jedna mnogo bolja i skuplja naravno, ova gore je samo talon....

DebeliZmaj

ja sam kulturno na PP pitao dal se shali oko teme il je greska ili sta
covek je objasnio da je puno ulozio i sebe i vremena i delova u auto
i nije bilo poente da se off oglas ...
vrlo glupo da vas ja (mega offtopic .. ) opominjem...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Dzigi Boy

Cena na prvu loptu izgleda ogromna jer imas Yuga i za 500E, ali onda ustanovis da mu je greda prula, da kraj spone samo sto ne otpadne, pa ti treba limar i farbar, pa atest za gas, pa registracija, pa da su mu celave gume ( ima 4 nove Wintere ) i dodjes na istu cenu stim sto imas auto kome je radjena limarija....i pricas sa 10 majstora, pa ako neko ima vremena neka se zajebava sa njima....

Ja sa ovim sednem i odem u Hrvatsku na more kao sto sam i isao i nista mi ne otpada nego se vozim....

I nema veze OFF offujet do mile volje, svaka roba ima svog kupca!!!!! Naprimer za neku curu je sasvim OK koja nema previse love, a danas niko nema previse...

FANTOM

PAzi ovako nista lichno ali moj drugar je pre tri meseca prodao svog jugica koji je 91"-godiste za 400 eura i to je bio u skroz korektnom stanju ,a taj lik koji je kupio se cenkao od 300 E jedva su dosli do 400 E.I otisao je za 400 E

Dzigi Boy