Glavni meni

MotoManijaci po Srbiji i Svetu

Započeo UFF, 08 Januar, 2011, 16:54

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF


mkt


Jecko

Ne moze Lazic da me nadje ni sa nindzama nit licno.... A ovde uvek kazem gde sam bila....ne gde sam sad :D.... :P

mareskin

Citat: Jecko poslato 10 Septembar, 2013, 03:34
Ne moze Lazic da me nadje ni sa nindzama nit licno.... A ovde uvek kazem gde sam bila....ne gde sam sad :D.... :P


Ni¹ta ne zna¹ o nind¾ama!!! ©ta ako ove nind¾e imaju vremeplov? Pa onda odu u onaj momenat kad si se fotografisala.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

CBRR1

sine pa ti si mundzos u belom kakvi beli ninza...me bih obukao te feredze njihove pa zlatom da me obasipaju..fujjj bre..!

Bugi


Lazic

E neka si...:-*


Èekaj bre sa fejzerom si se dovukao do tamo...??? :o [ludak] [yahoo]


@glupi borèanac:
nema¹ ti pojma, belo odbija sunce najbolje, o¹ da nam izgori arapin, ko æe da komprimuje ova na¹a baljezganja, pa da pukne server opet...??? :o

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic


Bugi

Citat: Laziæ poslato 10 Septembar, 2013, 17:20
E neka si...:-*


Èekaj bre sa fejzerom si se dovukao do tamo...??? :o [ludak] [yahoo]

Pa s Fejzerom neæu valjda pe¹ke . A i niko mi nije rekao da ne mo¾e  [neampojma]

CBRR1

@glupanderu Lazicu
a sta mislis da bela tresa,bela maica i beli kacket ne odbijaju sunceve zrake...

UFF

Citat: Bugi poslato 10 Septembar, 2013, 17:11
Pop'o sam se kanjon Uvac



e super
sad da mi objasnis kako i ja tamo da dodjem :D

Jecko


Lazic

Sad æe mazzi da po¹alje tim plaæenih ubica za tobom...[rofl]


@bugi:
Èitao sam davno kako da èovek nauèi da leti, kad se saplete¹ samo treba da zaboravi¹ da padne¹...:D

@stupido borèanero:
:-* naravno da mo¾e, ali kad si u Rimu oblaèi¹ se kao Rimljani, a ne kao ¹aban iz èaèaèa...:P

@Uff:
krene¹ od Sjenice ka Ivanjici, na oko pola puta posle jednog mostiæa u krivini, skrene¹ levo uzbrdo na off, ne ba¹ naivan na nekim mestima, mada stvarno uz malo truda mo¾e bilo kojim motorom, pa na vrhu brda pita¹ prvog prolaznika za detalje i onda jo¹ mo¾da kilometar, dva, pa se parkira¹ na vrhu jednog proplanka, pa pe¹aka jo¹ 300 metara uzbrdo pa nizbrdo...:D

Jecko

Imam celu pricu sa sve slikama za vas sa Anfielda......o tome cemo u onoj drugoj temi cim nadjem vremena ;) Uskoro...obecavam :*

Lazic


mareskin

Citat: Jecko poslato 15 Septembar, 2013, 21:54
Liverpool.... GB..






I sad se ovi fudbalski zaluðenici jedu ¹to je ¾ensko bilo na stadionu, a oni nisu :P
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Slaninar

Citat: mareskin poslato 16 Septembar, 2013, 08:41

I sad se ovi fudbalski zaluðenici jedu ¹to je ¾ensko bilo na stadionu, a oni nisu :P


:)

I kud se ne slika u dresu Stivi D¾ija, nego tu matoru majicu?!   :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Major


Jecko

Dresove nismo smeli da skidamo sa ofingera, ali veruj mi da ce njegov mirisati na moj parfem jos par dana :) A ako mi je vec stara majica ti mi kupi novu pa mi posalji u beli svet... ;)

Majore....Hvala! :-* ....Posveticu posebnu paznju tom delu putovanja kada budem opisivala, sa svim slikama...samo za tebe ;)