Glavni meni

MotoManijaci po Srbiji i Svetu

Započeo UFF, 08 Januar, 2011, 16:54

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mkt


mareskin

Citat: mkt poslato 11 Avgust, 2013, 05:23
u Blejogradu
http://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/q71/s720x720/282916_493195374105148_370576780_n.jpg

Ekstra su paparaco fotografije koje izlaze po novinama. Od obezbeðenja ¾iv èovek ne mo¾e da uðe u lokal, al zato fotograf unese ovoliki top "tajno" ;)
Prièam za moja iskustva. I onda poznate face kao nisu znale da su snimljene, a èovek sa foto skalamerijom maskiran kao krme u Teheranu stoji na par metara od njih i slika :D


Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mkt

nisam ja paparaco neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
svasta i svakoga vidjam po klubovima i svasta se tu radi ,al nema sanse da slikam tako nesto pa ne znam za koje pare
mada generalno sve te paparaco fotke po novinama su uglavnom namestene jbg

mkt

ja biram mesta gde uglavnom bleje klinci tj KLINKE  i tu svasta ima da se pipne, omirise itd  ;D ;D ;D ;D

Kanarinac


mkt


Kanarinac

Ima onih par guzotresa dobrih :D Jedino mi se smuci kad vidim one likove u 50 para fazonu :)

mareskin

Citat: mkt poslato 21 Avgust, 2013, 15:19
nisam ja paparaco neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
svasta i svakoga vidjam po klubovima i svasta se tu radi ,al nema sanse da slikam tako nesto pa ne znam za koje pare
mada generalno sve te paparaco fotke po novinama su uglavnom namestene jbg


Nisam mislio na tebe, nego sam jedno vreme redovno izlazio po nekim fensi klubovima sa nekim mafija¹ima iz CG. I onda sam iz prve ruke video kako to sve izgleda i kako se pona¹aju na¹e "zvezde" ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic


Major

Citat: mkt poslato 21 Avgust, 2013, 15:19
nisam ja paparaco neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
svasta i svakoga vidjam po klubovima i svasta se tu radi ,al nema sanse da slikam tako nesto pa ne znam za koje pare
mada generalno sve te paparaco fotke po novinama su uglavnom namestene jbg


Da da. Radio mi drug pre brdo godina za one prve govnjive novine da li su Star ili tako nesto.
Kaze ma sve je namesteno. Kao ispala joj sisa.. ma vazi kaze dodji tu i tu i slikaj tako i tako.
10% fotki je mozda nenamesteno ostalo tesko :)

Jecko

#430
Fontane Peterhofa....



Jecko


Jecko


Major


Jecko

Ludi Rusi....svuda zlato....samo da sija...

Plazma Keks

i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hati hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, e you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you!

Jecko


Lazic

Citat: Plazma Keks poslato 29 Avgust, 2013, 16:31
i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hati hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, e you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you, i hate you!

taèno sam znao da si rusofil...:P

Plazma Keks

to je zbog toga sto ona putuje a ja ne. koja je zemlja bila na slikama, nisam imao pojma ;D

Lazic