Glavni meni

treba mi antena za wifi karticu

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 12 Mart, 2013, 18:12

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Dakle posto mi je Dzimika poklonio karticu za wireless za deciji kompjuter bez antene treba mi doticna...nije dzimika kriv, i njemu je uff poklonio istu takvu bez antene....a ja sam Misi pei obecao pcmci wirwles...ali njoj i ne treba antena..valjda...mada ima nesto gde se ubada...a imam i neku antenu sa magnetom ali mi se ne gadje konektor.....uglavnom mlatimo praznu slamu, ali ako neko ima antenu koju je zamenio nekom nadrkanom od milion decibela, rado bih primio na poklon obicnu od nesto sitnih decibela....ili pratio koje pivo...sta znam


ovom prilikom bih se zahvalio donatoru memorije od 512 koje nemoze da zameni onu od 1gb ali ipak olaksava rad kompjuteru....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

dzimika

ja sam mislio da kupim antenu u netiksu ali sam odustao jer me mrzelo da idem jesenas do vracara, nikako mi nije usput
uzeo kabal i resio problem ali moracu da raskacim sa kabla jer malo ruzno izgleda (ko me jebe kad nisam razmisljao da razvedem mrezne kablove svuda po kuci kad sam radio potkrovlje)
jedino da odlepim lajsne pa da stavim ispod ali i to me mrzi :D

aleks89rd

pogledacu ja kuci, trebalo bi da imam jednu negde, javaljm se kad pogledam [cheers] [cheers]

apu

ako ti treba antena sa RP-SMA konektorom imam jednu. onaj mali pendrek, èini mi se da je 3 dB ili sl.

na poklon naravno samo da se organizuje transport :D mislim, u kufertu bi stalo pa redovnom po¹tom :)

ЯЭВОЛУТИОН

onaj konektor na srafljenje...ovo je neka CANYON kartica i mislim da sve te imaju standardni prikljucak.....pazi ovako...aj ti posalji pa cemo da vidimo dal se gadja ili ne..ubaci u kovertu i gotovo...saljem adresu na pp...hvala
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Vlajko

Ako ne pasuje.. a ti gurni odgovarajuæu ¾icu u sredinu   ;D
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

apu

ako je konektor na ¹rafljenje to je RP-SMA tako da po¹iljka kreæe sutra ujutru :) adresu na pp primio :D

a ono "hvala" ne prihvatam, jer ovo ni¹ta u odnosu na ono koliko si ti meni pomogao kad sam ostao u kvaru i popravljao mi motor do 23h, tako da i u ovom sluèaju ja treba da ka¾em hvala jer jo¹ nisam stigao da se adekvatno odu¾im :)


aleks89rd

 [clapp] [clapp]
eto sta je covek [cheers]

@revolution, ja sam nasao samo jednu veliku od wifi rutera koja predpostavljam nece odgovarati ali ako ova apu-ova ne odgovara ondak cemo probati sa ovom [cheers] [cheers]

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: apu poslato 13 Mart, 2013, 11:01
ako je konektor na ¹rafljenje to je RP-SMA tako da po¹iljka kreæe sutra ujutru :) adresu na pp primio :D

a ono "hvala" ne prihvatam, jer ovo ni¹ta u odnosu na ono koliko si ti meni pomogao kad sam ostao u kvaru i popravljao mi motor do 23h, tako da i u ovom sluèaju ja treba da ka¾em hvala jer jo¹ nisam stigao da se adekvatno odu¾im :)


Ne moze se porediti nevolja kad ti stane motor i kad dete skidas sa zice i bacas na wireless...hvala ipak...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11