Glavni meni

jos jedan nov moto klub u obrenovcu

Započeo tomabajker, 06 Mart, 2013, 00:24

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

tomabajker

jos jedan nov moto klub iz obrenovca koji zvanicno pocinje sa radom za 10 dana jos je u protokolu osnivanja.

pit


Veske

Nek je sa srecom! Pojasni malo,daj naziv kluba,broj clanova..?

tomabajker

sto se tice naziv kluba i broj clanova sve cu ovde lepo makaciti kad budemo dobili zvanicno resenje o registraciji kluba.

Veske

ajde i odma javi,valjda cemo biti pozvani na otvaranje..valjda ce biti tu i neka zurkica..

tomabajker

naravno bicete pozvani okretacemo neko prasence

rboban

Obavezno da se okrece LEVi krug!!! :)
Ride It Like You Stole It

tomabajker

''Moto Klub DRUM'' iz obrenovca  je osnovan 2013 a званично ce biti registrovan krajem marta 2013. ove godine
Broji 7 clanova iz   Obrenovca  okupljenih radi druzenja, motora, zajednièkih voznjil, humanitarnih akcija i putovanja kod nas i u inostranstvu.     
Predsednik je zivanovic tomislav, podpresednik je maksimovic darko, sekretar radisic boban  itd.

tomabajker

Citat: tomabajker poslato 09 Mart, 2013, 17:17
''Moto Klub DRUM'' iz obrenovca  je osnovan 2013 a званично ce biti registrovan krajem marta 2013. ove godine
Broji 7 clanova iz   Obrenovca  okupljenih radi druzenja, motora, zajednièkih voznjil, humanitarnih akcija i putovanja kod nas i u inostranstvu.     
Predsednik je zivanovic tomislav

Veske

Pa sta bi sa klubom,jel osnovan,jel su gotove boje..?

orlovi

Srpska posla..Umesto da se udruzimo i pravimo velike i jake klubove krenuli smo drugim putem..Svako selo ima klub a svaki grad barem tri..Katastrofa..Nemam komentar..

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: orlovi poslato 08 April, 2013, 10:12
Srpska posla..Umesto da se udruzimo i pravimo velike i jake klubove krenuli smo drugim putem..Svako selo ima klub a svaki grad barem tri..Katastrofa..Nemam komentar..
koliko ono bese ima klubova kod tebe i okolini...dakle Mailovac, Gradiste, Pozarevac, ....destetak.....sto je najstrasnije slazem se sa tobom, ali zasta sluze veliki jaki klubovi.......u stvari povlacim sve sto sam napisao....cak nam  i ne trebaju klubovi....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Zverka

KOJA JE SMISAO
"VELIKIH JAKIH KLUBOVA " I REALNO dal ist JOS UVEK postoje ???ali REALNO
koliko jos klubova ima onaj pravi kvalitet ????koliko njih ide na doooobru pravu staaru pricu a ne na kvantitet ???
obradujem se svakom pocetku iskrena da budem ...optimisticno i prepuno entuzijazma...zelim svakom od njih da uspeju U "TOJ PRICI "

p.s
NE DERNJAM se samo ocem da se istakne "OZBILJNOST" pitanja
Never ride faster than your angel can fly

:D

pit

Citat: orlovi poslato 08 April, 2013, 10:12
Srpska posla..Umesto da se udruzimo i pravimo velike i jake klubove krenuli smo drugim putem..Svako selo ima klub a svaki grad barem tri..Katastrofa..Nemam komentar..

        Kapiram ja da ti mislis pozitivno..jedinstvo i te fore...ali veliki klubovi  imaju velike vodje(cast pojedinim klubovima ) a velike vodje oce da budu i tata i mama..tj mnogo gledaju americke moto filmove...i tako to ..a niko ne voli da mu neko komanduje i glumi velikog baju .E zbog toga su se i pocepali neki klubovi.
          Po meni je dobro imati sto vise klubova jer iz toga moze izaci samo kvalitet ...tj samo pravi ce opstati...

Kengur

Ja mislim da prava svha kluba treba da bude prvenstveno druzenje... A posle toga eventualno zalaganje za bolje uslove za motociklizam u Srbiji generalno...

A veruj da 90% klubova to nema... I koja je onda svrha kluba?
Koji ce mi kurac bilo cije boje?

Realno mozemo da napravimo MK MM i sta onda? Imali bi bar 30 clanova iz zezanja....
I onda treba da se posvadjam sa ortacimo zbog nekih gluposti, tipa clanarina, ucestvovanje u nekim akcija i slicne gluposti...Neka hvala...

Bolje ovako, zajebavamo se, pravimo rostilje, vozikanje i zdravo... Svi srecni
Osim onih sto ostanu bez cevapa kad ja org rostilj jer sam odvojio pare Gasi za kurvu :D

UFF

bas zato ja nisam ni za kakve akcije u kojoj se ukljucuje novac pa makar to bilo i u dobrotvorne svrhe

mislim ako smo hteli vec da se organizujemo i ukljucujemo kintu onda daj da uvedemo banere i da skupljamo pare za domen i za hosting pa da zaradimo nesto


@ ontopic

takodje ne znam ceku klubovi sluze i za sta clanovi placaju clanarine (sta mogu da rade ti ljudi u klubu sto inace ne bi mogli da nisu u njemu tj da ga nisu ni osnovali?)

m.mitar

Pre cu da sipam corbu u motor nego da placam clanarinu u nekom klubu! ;D

ЯЭВОЛУТИОН

a kada bi na osnovu clanske karte dobio popust na osiguranje , servise i gorivo...jel bi onda platio clanarinu.....ja znam da bi...ali nazalost ovde su sve sitne duse i pokusavaju da izmuzu sta ima....nema mleka...daj gnoj.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

m.mitar

Pa da ima nekih bonusa kako si naveo,svi bi predpostavljam bili clanovi nekog kluba!Ovako dajes pare da bi opstao klub,platile se klubske prostorije i sta ti ja znam!Mislim da nema ni popusta za pice clanovima kluba,mozda gresim! [cheers]

ЯЭВОЛУТИОН

ima popuscic...ali moras sankericu da nagovoris :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11