Glavni meni

Dobar plasticar u Pancevu?

Započeo Igor Amidzic, 05 Mart, 2013, 17:23

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Igor Amidzic

Kao sto sam naziv teme kaze, potreban mi je dobar majstor za zavarivanje plastika u Pancevu... Zna li neko takvog?

Stevan B.

Cim udjes u Ruzinu ulicu sa leve strane mala kuca! nekada bio Laser servis,Malusic!     IZLIVA!!!

Darko

ako ne nadjes u Pancevu , imamo mi opasnog ovde u BG-u ...radi bruka a nije skup ...

Igor Amidzic

Inace nosim kod jednog decka u Dolovo. Super radi, ali ovaj put nema potrebne elektrode...plastika je ppa6+ppe, bocna plastika od CBR954RR Fireblade... Vecinom su abs plastike, ne znam zasto i ova nije...

Hvala na odgovorima momci.

Gvozden

od K5 pa mladji.... nadji parcice i iseci "elektrode"  ...... i baci se na posao :)

tamburski

ko iz Dolova mozda ga znam da nije rodjeni

Igor Amidzic

Igor Mladenovic, ne znam ga k'o "rodjenog" :D

tamburski

znam i njega vozi suzanu k1 ili k2 ako se ne varam

Igor Amidzic


Silvana

Vlada 064/222-88-07, Streli¹te
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

TA96

Imas jednog odlicnog varioca za plastiku u 7. jula. Sad ne mogu sad da se setim imena a bio sam vise puto kod njega ali ga je lako pronaci.
Kada dolazis ulicom Radivoja Koraca iz pravca bazena put udara pravo u njegovu kucu.  
"La vita fugge, et non s’arresta una hora,
et la morte vien dietro a gran giornate..."

Igor Amidzic

E vidis, taj mi je u komsiluku... Vec sam ugovorio sa ovim iz Ruzine, ali posto mi cesto ljudi donose na farbanje polomljene ili ispucale plastike, trebace mi ubrzo ponovo plasticar, pa cu otici da vidim kakav je. Hvala ti za info!

Igor Amidzic

Bio kod Pedje (cini mi se da mu je tako ime) u 7. jula. Jako sam zadovoljan uslugom, brzinom, a i cenom. Nastavicu da idem kod njega - toplo preporucujem.

Mik

A da li moze da se vari retrovizor od Yuga? (I koja cena ako to moze?)

(Polomila deca, nema veze, nek su ziva i zdrava, zelim im puno srece i uspeha u opijanju i drogiranju dok ih ne ukebam pa pobijem, pa opet nema veze jer nije nauka napraviti novu decu, sasvim standardna procedura, dakle nije nikakva steta, i tako.)

Imam neki stari retrovizor zalomljen u onom delu sto se naslanja na karoseriju, pa bi da se to zakrpi za sitnu kintu (ako moze, i ako je stameno). Nego cale to nesto srao superlepkom, pa ima li to nekih nepozeljnih uticaja na ishod zavarivanja?

Ili bolje da krpim nekim limom?

( De neki telefon za u Pancevu, moze i SMS-om na 064/3295-208.)

Milos

Ovaj u 7. jula mi je komsija, isao kod njega i ne svidja mi se kako radi, nije pedantan uopste.
Isao sam i kod tog u Ruzinoj, i on je vec bolji, mogu da ga preporucim.

Ni jedan ni drugi nisu skupi.

Igor Amidzic

Citat: Mik poslato 14 Mart, 2013, 23:05
A da li moze da se vari retrovizor od Yuga? (I koja cena ako to moze?)

(Polomila deca, nema veze, nek su ziva i zdrava, zelim im puno srece i uspeha u opijanju i drogiranju dok ih ne ukebam pa pobijem, pa opet nema veze jer nije nauka napraviti novu decu, sasvim standardna procedura, dakle nije nikakva steta, i tako.)

Imam neki stari retrovizor zalomljen u onom delu sto se naslanja na karoseriju, pa bi da se to zakrpi za sitnu kintu (ako moze, i ako je stameno). Nego cale to nesto srao superlepkom, pa ima li to nekih nepozeljnih uticaja na ishod zavarivanja?

Ili bolje da krpim nekim limom?

( De neki telefon za u Pancevu, moze i SMS-om na 064/3295-208.)


hahaha koji si ti genije! :D Ja verujem da moze da se zavari. lepak nije problem, on ce svakako to da obradi brusilicom... za cenu ne znam, moraces da ga pitas. broj je 063 304 913.

Kanarinac

Koliko moze da kosta bre retrovizor od yuga?

Igor Amidzic

Citat: Milos poslato 14 Mart, 2013, 23:32
Ovaj u 7. jula mi je komsija, isao kod njega i ne svidja mi se kako radi, nije pedantan uopste.
Isao sam i kod tog u Ruzinoj, i on je vec bolji, mogu da ga preporucim.

Ni jedan ni drugi nisu skupi.

Nema sta mnogo da bude pedantan kad to svakako posle mora da se presmirgla, stavlja plastik prajmer, zagituje i farba... Dobar je i ovaj u Ruzinoj, ali koliko sam stekao utisak, malo skuplji i dosta sporiji. Sve zavisi ko ide cesto kod plasticara, pa su mu nijanse bitne.

Igor Amidzic


Gašpar

Citat: Kanarinac poslato 14 Mart, 2013, 23:59
Koliko moze da kosta bre retrovizor od yuga?

350 dinara mala privreda, pre 4 godine. Sad je i jefiniji sigurno  ;D